'Club Brugge moet dokken voor gegeerde winger'

446
'Club Brugge moet dokken voor gegeerde winger'

Na het vertrek van Krépin Diatta en Emmanuel Dennis, die komende zomer wellicht definitief van de hand wordt gedaan, vormen Tahith Chong en Nabil Dirar slechts tijdelijke alternatieven op de flank bij Club Brugge. Bovendien valt niet uit te sluiten dat smaakmaker Noa Lang zijn prima seizoen meteen verzilverd. Geen wonder dus dat Blauw-Zwart reeds meermaals gelinkt werd aan diverse wingers om voor vers bloed te zorgen, waarbij vooral namen circuleren die eerder al op het lijstje stonden in Jan Breydel.


Zo wil Vincent Mannaert volgens het Zweedse medium Fotbolldirekt een nieuwe poging ondernemen om Sead Haksabanovic aan boord te halen. De intussen 21-jarige buitenspeler stond in 2016 al op het punt de overstap te wagen vanuit Zweden, maar bleef toen uiteindelijk bij zijn jeugdclub Halmstads BK. Vandaar trok het een jaar later naar West Ham, waar de 10-voudig Montenegrijns international echter nooit wist door te breken. Sinds januari 2019 vertoeft hij weer in Zweden bij IFK Norrköping, dat vorige zomer 2,6 miljoen op tafel legde om hem definitief over te nemen. Sindsdien was Haksabanovic, wiens marktwaarde op vier miljoen wordt geschat, er goed voor 21 goals en evenveel assists in 69 optredens. Nog volgens Fotbolldirekt vraagt Norrköping een slordige vijf miljoen voor haar goudhaantje, en kreeg het van niet nader genoemde clubs nu al boden tot 3,5 miljoen binnen.

UPDATE 16u25
Of een van hen al een concrete aanbieding op tafel legde is niet geweten, maar Fotbolldirekt schuift nu wel een aantal geduchte concurrenten voor Club in de strijd om Haksabanovic naar voren. Zo stelt het Zweedse medium dat ook AS Roma, Atalanta en New York Red Bulls hem op hun radar hebben staan. Indien het Club menens is voor de winger, zal het wellicht dus toch minstens de gevraagde vijf miljoen moeten neertellen.

Daar ziet het er overigens wel naar uit. Nog volgens Fotbolldirekt probeerde Blauw-Zwart in het verleden namelijk al maar liefst drie keer om een deal voor Haksabanovic in de wacht te slepen: in de zomer van 2016, zoals hierboven vermeld, het jaar nadien toen hij naar West Ham verhuisde én nogmaals bij diens definitieve terugkeer naar IFK Norrköping vorige zomer. Vierde keer goede keer dus voor de landskampioen?

LEES OOK: Union SG pakt gevleide zege in spektakelstuk

Denkt u dat Haksabanovic vijf miljoen waard is?

Meest recent

De Meyer over kritiek: "Begrijp dat fans dat niet fijn vinden"

Bij STVV kreeg trainer Frédéric De Meyer de nodige kritiek nadat hij tegen Union SG ...

7
7
Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

In de Premier League gingen er om 16u vijf wedstrijden van start. Het was vooral uitkijken naar ...

18
18
Union SG pakt gevleide zege in spektakelstuk

Om 16u stond in het zwarte land de topper tussen Sporting Charleroi en Union SG op het programma. ...

26
26
Dortmund na geweldige comeback voorbij Hoffenheim

In de Bundesliga begonnen om 15u30 vijf matchen. Onder meer Hoffenheim-Borussia Dortmund was een ...

22
22
Ruud Vormer maakt meteen indruk met héél straf verhaal

Ruud Vormer lijkt het trainersvak sneller onder de knie te hebben dan velen hadden verwacht. De ...

58
58
Dzeko spreekt héél mooie taal over Kompany

Bayern München speelt om 18u30 op het veld van Schalke 04. Dat is geen topper, maar wel een ...

48
48
'Feyenoord en Lyon snuffelden aan sterkhouder STVV'

STVV is wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kanaries zien wel dat een aantal jongens een ...

62
62
Sternal bezorgt RSCA Futures in extra tijd alsnog punt

Om 13u30 gaven Jong AA Gent en RSCA Futures elkaar partij in de Challenger Pro League. Vooral de ...

144
144
Fernandez-Pardo debuteert, Newcastle pakt laat punt

In de Premier League speelde Newcastle in eigen huis tegen Bournemouth. Het was uitkijken of ...

40
40
Ajax - PSV: Jordi Cruijff all-in met groot risico

Om 20u ontvangt Ajax PSV in de eigen ArenA. Het is een cruciaal duel voor de Amsterdammers, want de ...

37
37
Vermeeren terug naar Antwerp: verkeerde keuzes spelen parten

Royal Antwerp FC zorgde voor een grote stunt door Arthur Vermeeren terug te halen. De 21-jarige ...

128
128
Kerkhofs & Verheye leveren stuntwerk op en naast het veld

Sporting Hasselt is niet alleen op het veld aan een opvallende campagne bezig. Ook naast de lijnen ...

48
48
Hautekiet eerlijk: "Of Lazio concreet was voor mij?"

Bij Standard vertrokken er uiteindelijk geen sterkhouders meer, ook al waren er nog de nodige ...

33
33
Bruno moet één belangrijke knoop doorhakken bij Anderlecht

RSC Anderlecht staat voor een tweede grote test in de Jupiler Pro League. Zondag wacht immers KRC ...

260
260
Club meldt groot nieuws vlak voor start Champions League

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. De enige Belgische deelnemer, ...

350
350
Cercle gewaarschuwd: Friis geeft mening over swingend Gent

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

140
140
United-insiders doen boekje open: collectieve verbazing over Lammens

In de Premier League wil Manchester United zondag op het veld van Everton zijn eerste uitzege van ...

268
268
Toby Alderweireld en Ruben Van Gucht keihard in de clinch

De spanning liep recent bijzonder hoog op tussen Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld. Wat begon als ...

601
601
Standard-Antwerp: supporterssoap kent totale wending

In de Jupiler Pro League staat zaterdagavond het interessante duel tussen Standard en Antwerp FC op ...

157
157
Steun voor zondebok Club: "Zijn shirt weegt 100 kilo"

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

635
635
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

574
574
Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

106
106
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

149
149
Hairemans neemt met pijn in het hart afscheid van Antwerp

Geoffrey Hairemans (35) maakt de overstap van Royal Antwerp FC naar Sporting Hasselt. De ...

120
120
Lille stampt hard na en maakt Meunier compleet af

Thomas Meunier vertrok afgelopen zomer transfervrij van Lille naar Sunderland. De Rode Duivel was ...

214
214

Meer sportnieuws