'Club Brugge moet dokken voor gegeerde winger'

446
'Club Brugge moet dokken voor gegeerde winger'

Na het vertrek van Krépin Diatta en Emmanuel Dennis, die komende zomer wellicht definitief van de hand wordt gedaan, vormen Tahith Chong en Nabil Dirar slechts tijdelijke alternatieven op de flank bij Club Brugge. Bovendien valt niet uit te sluiten dat smaakmaker Noa Lang zijn prima seizoen meteen verzilverd. Geen wonder dus dat Blauw-Zwart reeds meermaals gelinkt werd aan diverse wingers om voor vers bloed te zorgen, waarbij vooral namen circuleren die eerder al op het lijstje stonden in Jan Breydel.


Zo wil Vincent Mannaert volgens het Zweedse medium Fotbolldirekt een nieuwe poging ondernemen om Sead Haksabanovic aan boord te halen. De intussen 21-jarige buitenspeler stond in 2016 al op het punt de overstap te wagen vanuit Zweden, maar bleef toen uiteindelijk bij zijn jeugdclub Halmstads BK. Vandaar trok het een jaar later naar West Ham, waar de 10-voudig Montenegrijns international echter nooit wist door te breken. Sinds januari 2019 vertoeft hij weer in Zweden bij IFK Norrköping, dat vorige zomer 2,6 miljoen op tafel legde om hem definitief over te nemen. Sindsdien was Haksabanovic, wiens marktwaarde op vier miljoen wordt geschat, er goed voor 21 goals en evenveel assists in 69 optredens. Nog volgens Fotbolldirekt vraagt Norrköping een slordige vijf miljoen voor haar goudhaantje, en kreeg het van niet nader genoemde clubs nu al boden tot 3,5 miljoen binnen.

UPDATE 16u25
Of een van hen al een concrete aanbieding op tafel legde is niet geweten, maar Fotbolldirekt schuift nu wel een aantal geduchte concurrenten voor Club in de strijd om Haksabanovic naar voren. Zo stelt het Zweedse medium dat ook AS Roma, Atalanta en New York Red Bulls hem op hun radar hebben staan. Indien het Club menens is voor de winger, zal het wellicht dus toch minstens de gevraagde vijf miljoen moeten neertellen.

Daar ziet het er overigens wel naar uit. Nog volgens Fotbolldirekt probeerde Blauw-Zwart in het verleden namelijk al maar liefst drie keer om een deal voor Haksabanovic in de wacht te slepen: in de zomer van 2016, zoals hierboven vermeld, het jaar nadien toen hij naar West Ham verhuisde én nogmaals bij diens definitieve terugkeer naar IFK Norrköping vorige zomer. Vierde keer goede keer dus voor de landskampioen?

LEES OOK: Club leider zonder te wervelen: hattrick Tresoldi nekt STVV

Denkt u dat Haksabanovic vijf miljoen waard is?

Meest recent

Trainerswissel op komst bij Cercle Brugge?

Na negen speeldagen staat de teller voorlopig op één ontslagen trainer in de Jupiler ...

18
18
Coosemans verbaast: "Hij is de beste sinds Kompany"

Anderlecht leek donderdag met een zege tegen Jagiellonia in de Europa League de sluimerende crisis ...

59
59
Patro komt met schrik vrij: net geen remontada Club Luik

In de slotwedstrijd van de achtste speeldag in de Challenger Pro League kregen we bijna nog een ...

12
12
Union recht de rug en voorkomt blamage tegen Cercle

Union is erin geslaagd om na het punteverlies tegen OHL van twee weken geleden opnieuw met de zege ...

37
37
Burgess en Delorge stellen vast: "RSCA niet weggespeeld"

AA Gent won vanavond met maar liefst 4-0 van RSC Anderlecht. Het was een zeer speciale wedstrijd in ...

308
308
Enorm efficiënt AA Gent vernedert Anderlecht

AA Gent en RSC Anderlecht werkten om 18u30 de topper van de speeldag af. Paars-Wit was de betere ...

166
166
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

563
563
Leko ziet 2 uitblinkers: "Belangrijke spelers voor ons"

Club Brugge deed wat het moest doen en won met 3-2 van STVV. Blauw-Zwart speelde zeker geen ...

180
180
Bayern Munchen pleziert Kompany met zege in topduel

Bayern München speelde om 17u30 de topper op het veld van Freiburg, uiteraard zonder Vincent ...

43
43
Anderlecht met zorgen in Gent: "Hoe kinderlijk!"

Om 18u begonnen AA Gent en RSC Anderlecht aan de topper van de speeldag. De eerste 45 minuten liggen ...

180
180
Nieuw drama United: Engelse pers haalt Lammens onderuit

Manchester United heeft zondag een zoveelste klap moeten verwerken in de Premier League. Op eigen ...

108
108
18 op 18! Beerschot blijft op paarse wolk zweven in CPL

Beerschot VA blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Challenger Pro League. Zondagnamiddag legden ...

55
55
Licht gaat uit bij Epolo: Brughmans ziet verklaring

Matthieu Epolo gaat een moeizame nacht tegemoet. De doelman van Standard zal ongetwijfeld hoofdpijn ...

152
152
Club leider zonder te wervelen: hattrick Tresoldi nekt STVV

In afwachting van de topper tussen AA Gent en RSC Anderlecht, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

110
110
De Mil wisselt één keer; verrassende starter bij Anderlecht

Zondagavond staat een fraaie topaffiche op het programma in de Jupiler Pro League. Zo krijgt leider ...

89
89
Dagen Carrick geteld: Lammens blundert in horror-middag United

Het lijkt over en uit voor Michael Carrick als hoofdcoach van Manchester United. Zijn ploeg ...

54
54
Anderlecht vindt 'missing-link': "Beste man op het veld"

Na de Europese zege tegen Jagiellonia Bialystok, heeft RSC Anderlecht een sluimerende crisis ...

152
152
Spetterende comeback Inter; PSV vloekt na Eredivisie-clash

Dé topper van het weekend in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. PSV kwam op eigen ...

37
37
Origi straalt na voetbalpensioen: drastische carrièreswitch

In de Jupiler Pro League kreeg KRC Genk zondagmiddag het bezoek van Standard. Voor die gelegenheid ...

125
125
Totaal verrassende kampioen? "Waarom wij niet?"

De Jupiler Pro League is ondertussen al aan zijn negende speeldag aanbeland. In het klassement zijn ...

197
197
Drie goals, twee rode kaarten: Genk wint na hoofdrol Epolo

KRC Genk heeft zondagmiddag een belangrijke thuisoverwinning geboekt: 2-1. Tegen Standard speelden ...

136
136
Leko geeft signaal met wissel, rotaties in basiself STVV

De Belgische deelnemers aan de Europese competities is geen moment rust gegund. Club Brugge en STVV ...

92
92
Heftige beelden! Neymar compleet door het lint na bizar rood

Neymar Jr. verdedigt momenteel nog steeds de kleuren van het Braziliaanse Santos. Maar daar kwam hij ...

41
41
Antwerp haalt opgelucht adem: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

180
180
Hoog bezoek op Jan Breydel: Club Brugge-chouchou in vizier

Slechts enkele dagen na het Europese duel tegen RC Lens moet Club Brugge alweer aan de bank in de ...

416
416

Meer sportnieuws