'Club Brugge moet dokken voor gegeerde winger'

446 stemmen
'Club Brugge moet dokken voor gegeerde winger'

Na het vertrek van Krépin Diatta en Emmanuel Dennis, die komende zomer wellicht definitief van de hand wordt gedaan, vormen Tahith Chong en Nabil Dirar slechts tijdelijke alternatieven op de flank bij Club Brugge. Bovendien valt niet uit te sluiten dat smaakmaker Noa Lang zijn prima seizoen meteen verzilverd. Geen wonder dus dat Blauw-Zwart reeds meermaals gelinkt werd aan diverse wingers om voor vers bloed te zorgen, waarbij vooral namen circuleren die eerder al op het lijstje stonden in Jan Breydel.


Zo wil Vincent Mannaert volgens het Zweedse medium Fotbolldirekt een nieuwe poging ondernemen om Sead Haksabanovic aan boord te halen. De intussen 21-jarige buitenspeler stond in 2016 al op het punt de overstap te wagen vanuit Zweden, maar bleef toen uiteindelijk bij zijn jeugdclub Halmstads BK. Vandaar trok het een jaar later naar West Ham, waar de 10-voudig Montenegrijns international echter nooit wist door te breken. Sinds januari 2019 vertoeft hij weer in Zweden bij IFK Norrköping, dat vorige zomer 2,6 miljoen op tafel legde om hem definitief over te nemen. Sindsdien was Haksabanovic, wiens marktwaarde op vier miljoen wordt geschat, er goed voor 21 goals en evenveel assists in 69 optredens. Nog volgens Fotbolldirekt vraagt Norrköping een slordige vijf miljoen voor haar goudhaantje, en kreeg het van niet nader genoemde clubs nu al boden tot 3,5 miljoen binnen.

UPDATE 16u25
Of een van hen al een concrete aanbieding op tafel legde is niet geweten, maar Fotbolldirekt schuift nu wel een aantal geduchte concurrenten voor Club in de strijd om Haksabanovic naar voren. Zo stelt het Zweedse medium dat ook AS Roma, Atalanta en New York Red Bulls hem op hun radar hebben staan. Indien het Club menens is voor de winger, zal het wellicht dus toch minstens de gevraagde vijf miljoen moeten neertellen.

Daar ziet het er overigens wel naar uit. Nog volgens Fotbolldirekt probeerde Blauw-Zwart in het verleden namelijk al maar liefst drie keer om een deal voor Haksabanovic in de wacht te slepen: in de zomer van 2016, zoals hierboven vermeld, het jaar nadien toen hij naar West Ham verhuisde én nogmaals bij diens definitieve terugkeer naar IFK Norrköping vorige zomer. Vierde keer goede keer dus voor de landskampioen?

LEES OOK: Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Denkt u dat Haksabanovic vijf miljoen waard is?

Meest recent

'Anderlecht grijpt nu ook naast Amerikaans toptalent'

De zoektocht naar versterking voor de flanken blijkt voor Anderlecht een werk van lange adem. Het ...

48
48
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en ...

51
51
'Spraakmakende transfer Salah is helemaal rond'

Mohamed Salah zorgde enkele maanden geleden voor een schokgolf door aan te kondigen dat hij deze ...

42
42
Union blijft positief: "Dat biedt perspectief"

Union heeft nog werk aan de winkel als het de league phase van de Champions League wil halen. Het ...

41
41
CL: Domper Lyon, draw tussen volgende Union-tegenstanders

Niet alleen Union kwam dinsdagavond in actie in de derde voorronde van de Champions League. Er ...

41
41
Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

141
141
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

59
59
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

112
112
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

540
540
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

525
525
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

168
168
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

627
627
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

39
39
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

121
121
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

61
61
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

398
398
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

208
208
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

635
635
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

239
239
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

779
779
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

959
959
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

114
114
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

570
570
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1989
1989
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

492
492

Meer sportnieuws