'Club Brugge moet dokken voor gegeerde winger'

door
'Club Brugge moet dokken voor gegeerde winger'

Na het vertrek van Krépin Diatta en Emmanuel Dennis, die komende zomer wellicht definitief van de hand wordt gedaan, vormen Tahith Chong en Nabil Dirar slechts tijdelijke alternatieven op de flank bij Club Brugge. Bovendien valt niet uit te sluiten dat smaakmaker Noa Lang zijn prima seizoen meteen verzilverd. Geen wonder dus dat Blauw-Zwart reeds meermaals gelinkt werd aan diverse wingers om voor vers bloed te zorgen, waarbij vooral namen circuleren die eerder al op het lijstje stonden in Jan Breydel.


Zo wil Vincent Mannaert volgens het Zweedse medium Fotbolldirekt een nieuwe poging ondernemen om Sead Haksabanovic aan boord te halen. De intussen 21-jarige buitenspeler stond in 2016 al op het punt de overstap te wagen vanuit Zweden, maar bleef toen uiteindelijk bij zijn jeugdclub Halmstads BK. Vandaar trok het een jaar later naar West Ham, waar de 10-voudig Montenegrijns international echter nooit wist door te breken. Sinds januari 2019 vertoeft hij weer in Zweden bij IFK Norrköping, dat vorige zomer 2,6 miljoen op tafel legde om hem definitief over te nemen. Sindsdien was Haksabanovic, wiens marktwaarde op vier miljoen wordt geschat, er goed voor 21 goals en evenveel assists in 69 optredens. Nog volgens Fotbolldirekt vraagt Norrköping een slordige vijf miljoen voor haar goudhaantje, en kreeg het van niet nader genoemde clubs nu al boden tot 3,5 miljoen binnen.

UPDATE 16u25
Of een van hen al een concrete aanbieding op tafel legde is niet geweten, maar Fotbolldirekt schuift nu wel een aantal geduchte concurrenten voor Club in de strijd om Haksabanovic naar voren. Zo stelt het Zweedse medium dat ook AS Roma, Atalanta en New York Red Bulls hem op hun radar hebben staan. Indien het Club menens is voor de winger, zal het wellicht dus toch minstens de gevraagde vijf miljoen moeten neertellen.

Daar ziet het er overigens wel naar uit. Nog volgens Fotbolldirekt probeerde Blauw-Zwart in het verleden namelijk al maar liefst drie keer om een deal voor Haksabanovic in de wacht te slepen: in de zomer van 2016, zoals hierboven vermeld, het jaar nadien toen hij naar West Ham verhuisde én nogmaals bij diens definitieve terugkeer naar IFK Norrköping vorige zomer. Vierde keer goede keer dus voor de landskampioen?

LEES OOK: Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Denkt u dat Haksabanovic vijf miljoen waard is?

Meest recent

Vannieuwkerke genadeloos voor organisatie Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

0
0
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

11
11
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

81
81
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

109
109
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

42
42
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

31
31
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

79
79
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

195
195
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

147
147
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

208
208
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

146
146
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

313
313
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

83
83
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

59
59
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

121
121
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

302
302
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

213
213
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

77
77
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

194
194
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

128
128
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

64
64
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

798
798
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

946
946
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

479
479

Meer sportnieuws