'Club Brugge moet dokken voor gegeerde winger'

446
'Club Brugge moet dokken voor gegeerde winger'

Na het vertrek van Krépin Diatta en Emmanuel Dennis, die komende zomer wellicht definitief van de hand wordt gedaan, vormen Tahith Chong en Nabil Dirar slechts tijdelijke alternatieven op de flank bij Club Brugge. Bovendien valt niet uit te sluiten dat smaakmaker Noa Lang zijn prima seizoen meteen verzilverd. Geen wonder dus dat Blauw-Zwart reeds meermaals gelinkt werd aan diverse wingers om voor vers bloed te zorgen, waarbij vooral namen circuleren die eerder al op het lijstje stonden in Jan Breydel.


Zo wil Vincent Mannaert volgens het Zweedse medium Fotbolldirekt een nieuwe poging ondernemen om Sead Haksabanovic aan boord te halen. De intussen 21-jarige buitenspeler stond in 2016 al op het punt de overstap te wagen vanuit Zweden, maar bleef toen uiteindelijk bij zijn jeugdclub Halmstads BK. Vandaar trok het een jaar later naar West Ham, waar de 10-voudig Montenegrijns international echter nooit wist door te breken. Sinds januari 2019 vertoeft hij weer in Zweden bij IFK Norrköping, dat vorige zomer 2,6 miljoen op tafel legde om hem definitief over te nemen. Sindsdien was Haksabanovic, wiens marktwaarde op vier miljoen wordt geschat, er goed voor 21 goals en evenveel assists in 69 optredens. Nog volgens Fotbolldirekt vraagt Norrköping een slordige vijf miljoen voor haar goudhaantje, en kreeg het van niet nader genoemde clubs nu al boden tot 3,5 miljoen binnen.

UPDATE 16u25
Of een van hen al een concrete aanbieding op tafel legde is niet geweten, maar Fotbolldirekt schuift nu wel een aantal geduchte concurrenten voor Club in de strijd om Haksabanovic naar voren. Zo stelt het Zweedse medium dat ook AS Roma, Atalanta en New York Red Bulls hem op hun radar hebben staan. Indien het Club menens is voor de winger, zal het wellicht dus toch minstens de gevraagde vijf miljoen moeten neertellen.

Daar ziet het er overigens wel naar uit. Nog volgens Fotbolldirekt probeerde Blauw-Zwart in het verleden namelijk al maar liefst drie keer om een deal voor Haksabanovic in de wacht te slepen: in de zomer van 2016, zoals hierboven vermeld, het jaar nadien toen hij naar West Ham verhuisde én nogmaals bij diens definitieve terugkeer naar IFK Norrköping vorige zomer. Vierde keer goede keer dus voor de landskampioen?

LEES OOK: Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Denkt u dat Haksabanovic vijf miljoen waard is?

Meest recent

Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

22
22
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

21
21
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

34
34
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

24
24
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

60
60
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

139
139
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

37
37
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

128
128
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

41
41
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

268
268
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

53
53
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

229
229
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

166
166
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

429
429
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

23
23
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

309
309
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

390
390
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

331
331
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

418
418
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

211
211
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

381
381
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

393
393
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

382
382
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

225
225
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

702
702

Meer sportnieuws