'Trebel hakt knoop door over toekomst bij Anderlecht'

door
'Trebel hakt knoop door over toekomst bij Anderlecht'

Van persona non grata tot gevierde held: Adrien Trebel is niet aan zijn proefstuk toe bij Anderlecht. Met twee echte en één halve assist was de 30-jarige Fransman zondag weer van cruciaal belang in de 4-1 zege van Paars-Wit tegen Zulte Waregem. Toch duwen de Brusselaars hem nog steeds naar de uitgang.


Reden daarvoor is uiteraard het hoge loon dat Trebel opstrijkt in het Lotto Park. Daar werd zijn contract in augustus 2019 nog opengebroken tot medio 2023, waarbij de middenvelder het onderste uit de kan wist te slepen. Gezien de financiële problemen van de recordkampioen hopen Peter Verbeke en co die kosten nu al een tijdje  te schrappen uit de boekhouding, vooral omdat Trebel mede door blessureleed sindsdien slechts een beperkte bijdrage leverde. Al gaat het dit seizoen telkens hij aan de aftrap staat, tot dusver in totaal zeven keer, duidelijk beduidend beter. Desalniettemin wil Anderlecht de linkspoot nog steeds liefst dumpen.

Per slot van rekening werd met Josh Cullen, wiens offensieve impulsen weliswaar net iets minder zijn, reeds een opvolger in huis gehaald. Volgens een analyse van Het Nieuwsblad is het echter nog maar de vraag of Trebel oren heeft naar een vertrek. De krant stelt immers dat hij alvast niet naar China of het Midden-Oosten wil, zowat de enige plaatsen waar hij zijn huidig salaris kan behouden, en zich met zijn gezin thuis voelt in Brussel. "Liefst zou hij zijn contract tot 2023 uitdoen. Anderlecht houdt daar rekening mee en zal zijn loon dan blijven ophoesten", klinkt het, met de notie dat Trebel zich in de jonge kleedkamer wel als modelprof gedraagt.

LEES OOK: Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Trebel die blijft is voor Anderlecht ...

Meest recent

Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

56
56
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

18
18
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

13
13
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

422
422
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

279
279
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

89
89
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

46
46
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

110
110
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

211
211
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

78
78
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

251
251
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

127
127
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

229
229
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

264
264
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

195
195
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

57
57
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

101
101
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

361
361
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

205
205
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

293
293
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

521
521
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

161
161
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

194
194

Meer sportnieuws