'Trebel hakt knoop door over toekomst bij Anderlecht'

door
'Trebel hakt knoop door over toekomst bij Anderlecht'

Van persona non grata tot gevierde held: Adrien Trebel is niet aan zijn proefstuk toe bij Anderlecht. Met twee echte en één halve assist was de 30-jarige Fransman zondag weer van cruciaal belang in de 4-1 zege van Paars-Wit tegen Zulte Waregem. Toch duwen de Brusselaars hem nog steeds naar de uitgang.


Reden daarvoor is uiteraard het hoge loon dat Trebel opstrijkt in het Lotto Park. Daar werd zijn contract in augustus 2019 nog opengebroken tot medio 2023, waarbij de middenvelder het onderste uit de kan wist te slepen. Gezien de financiële problemen van de recordkampioen hopen Peter Verbeke en co die kosten nu al een tijdje  te schrappen uit de boekhouding, vooral omdat Trebel mede door blessureleed sindsdien slechts een beperkte bijdrage leverde. Al gaat het dit seizoen telkens hij aan de aftrap staat, tot dusver in totaal zeven keer, duidelijk beduidend beter. Desalniettemin wil Anderlecht de linkspoot nog steeds liefst dumpen.

Per slot van rekening werd met Josh Cullen, wiens offensieve impulsen weliswaar net iets minder zijn, reeds een opvolger in huis gehaald. Volgens een analyse van Het Nieuwsblad is het echter nog maar de vraag of Trebel oren heeft naar een vertrek. De krant stelt immers dat hij alvast niet naar China of het Midden-Oosten wil, zowat de enige plaatsen waar hij zijn huidig salaris kan behouden, en zich met zijn gezin thuis voelt in Brussel. "Liefst zou hij zijn contract tot 2023 uitdoen. Anderlecht houdt daar rekening mee en zal zijn loon dan blijven ophoesten", klinkt het, met de notie dat Trebel zich in de jonge kleedkamer wel als modelprof gedraagt.

LEES OOK: Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Trebel die blijft is voor Anderlecht ...

Meest recent

Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

35
35
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

99
99
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

149
149
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

451
451
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

52
52
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

205
205
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

38
38
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

84
84
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

113
113
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

167
167
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

528
528
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

308
308
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

201
201
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

411
411
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

275
275
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

268
268
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

268
268
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

628
628
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

189
189
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

133
133
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

35
35
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

166
166
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

131
131

Meer sportnieuws