'Trebel hakt knoop door over toekomst bij Anderlecht'

2005 stemmen
'Trebel hakt knoop door over toekomst bij Anderlecht'

Van persona non grata tot gevierde held: Adrien Trebel is niet aan zijn proefstuk toe bij Anderlecht. Met twee echte en één halve assist was de 30-jarige Fransman zondag weer van cruciaal belang in de 4-1 zege van Paars-Wit tegen Zulte Waregem. Toch duwen de Brusselaars hem nog steeds naar de uitgang.


Reden daarvoor is uiteraard het hoge loon dat Trebel opstrijkt in het Lotto Park. Daar werd zijn contract in augustus 2019 nog opengebroken tot medio 2023, waarbij de middenvelder het onderste uit de kan wist te slepen. Gezien de financiële problemen van de recordkampioen hopen Peter Verbeke en co die kosten nu al een tijdje  te schrappen uit de boekhouding, vooral omdat Trebel mede door blessureleed sindsdien slechts een beperkte bijdrage leverde. Al gaat het dit seizoen telkens hij aan de aftrap staat, tot dusver in totaal zeven keer, duidelijk beduidend beter. Desalniettemin wil Anderlecht de linkspoot nog steeds liefst dumpen.

Per slot van rekening werd met Josh Cullen, wiens offensieve impulsen weliswaar net iets minder zijn, reeds een opvolger in huis gehaald. Volgens een analyse van Het Nieuwsblad is het echter nog maar de vraag of Trebel oren heeft naar een vertrek. De krant stelt immers dat hij alvast niet naar China of het Midden-Oosten wil, zowat de enige plaatsen waar hij zijn huidig salaris kan behouden, en zich met zijn gezin thuis voelt in Brussel. "Liefst zou hij zijn contract tot 2023 uitdoen. Anderlecht houdt daar rekening mee en zal zijn loon dan blijven ophoesten", klinkt het, met de notie dat Trebel zich in de jonge kleedkamer wel als modelprof gedraagt.

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Trebel die blijft is voor Anderlecht ...

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

20
20
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

92
92
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

43
43
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

62
62
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

329
329
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

88
88
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

135
135
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

497
497
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

60
60
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

241
241
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

364
364
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1297
1297
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

554
554
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

183
183
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

206
206
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

827
827
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

605
605
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

144
144
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws