'Trebel hakt knoop door over toekomst bij Anderlecht'

door
'Trebel hakt knoop door over toekomst bij Anderlecht'

Van persona non grata tot gevierde held: Adrien Trebel is niet aan zijn proefstuk toe bij Anderlecht. Met twee echte en één halve assist was de 30-jarige Fransman zondag weer van cruciaal belang in de 4-1 zege van Paars-Wit tegen Zulte Waregem. Toch duwen de Brusselaars hem nog steeds naar de uitgang.


Reden daarvoor is uiteraard het hoge loon dat Trebel opstrijkt in het Lotto Park. Daar werd zijn contract in augustus 2019 nog opengebroken tot medio 2023, waarbij de middenvelder het onderste uit de kan wist te slepen. Gezien de financiële problemen van de recordkampioen hopen Peter Verbeke en co die kosten nu al een tijdje  te schrappen uit de boekhouding, vooral omdat Trebel mede door blessureleed sindsdien slechts een beperkte bijdrage leverde. Al gaat het dit seizoen telkens hij aan de aftrap staat, tot dusver in totaal zeven keer, duidelijk beduidend beter. Desalniettemin wil Anderlecht de linkspoot nog steeds liefst dumpen.

Per slot van rekening werd met Josh Cullen, wiens offensieve impulsen weliswaar net iets minder zijn, reeds een opvolger in huis gehaald. Volgens een analyse van Het Nieuwsblad is het echter nog maar de vraag of Trebel oren heeft naar een vertrek. De krant stelt immers dat hij alvast niet naar China of het Midden-Oosten wil, zowat de enige plaatsen waar hij zijn huidig salaris kan behouden, en zich met zijn gezin thuis voelt in Brussel. "Liefst zou hij zijn contract tot 2023 uitdoen. Anderlecht houdt daar rekening mee en zal zijn loon dan blijven ophoesten", klinkt het, met de notie dat Trebel zich in de jonge kleedkamer wel als modelprof gedraagt.

LEES OOK: Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

Trebel die blijft is voor Anderlecht ...

Meest recent

Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

34
34
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

39
39
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

142
142
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

97
97
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

217
217
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

211
211
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

65
65
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

138
138
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

298
298
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

264
264
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

227
227
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

48
48
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

152
152
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

373
373
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

220
220
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

404
404
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

199
199
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

337
337
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

189
189
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

533
533
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

252
252
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

447
447
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

866
866
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

108
108

Meer sportnieuws