'Origi kan ook transfer naar Italiaanse grootmacht maken'

door
'Origi kan ook transfer naar Italiaanse grootmacht maken'

Divock Origi kwam de afgelopen wedstrijden een aantal keren aan spelen toe bij Liverpool. Toch heeft de Belgische aanvaller nog maar weinig toekomst bij de club. Aan interesse is er geen gebrek.

Spaanse media weten dat Wolverhampton, Aston Villa, Newcastle United en Real Sociedad de ex-jeugdspeler van KRC Genk graag willen vastleggen. Liverpool zou 20 miljoen euro vragen, maar een bod van 15 miljoen euro lijkt ook al voldoende te zijn. Origi kostte Liverpool in het verleden 13 miljoen euro toen het hem overnam van Lille OSC.

Sociedad zou wel eens de ideale club kunnen zijn voor de Rode Duivel. De Spaanse club staat bekend om zijn technisch voetbal en Aleksander Isak - enkele jaren geleden bijna bij RSC Anderlecht - lijkt de club in de zomer te gaan verlaten. De Zweedse aanvaller kent een goed seizoen met 12 doelpunten en 2 assists in 23 competitiewedstrijden. Origi lijkt zijn gedroomde opvolger te zijn.

UPDATE 22/03
Origi krijgt er nog een extra optie bij, want Calciomercato stelt dat ook Internazionale hem graag aan boord wil halen. Hij zou er een doublure of partner voor Romelu Lukaku kunnen worden. Inter zit momenteel wel krap bij kas en daardoor zou het moeilijk kunnen worden om de vraagprijs van Liverpool voor de 25-jarige spits op te hoesten. Mogelijk zullen ze dan ook in eerste instantie proberen om Origi voor een seizoen te huren.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Zou Inter een goede club zijn voor Origi?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

92
92
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

36
36
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

31
31
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

45
45
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

87
87
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

191
191
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

132
132
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

218
218
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

152
152
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

107
107
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

595
595
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

338
338
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

136
136
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1220
1220
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

728
728
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

61
61
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

628
628
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1389
1389
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

571
571
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

614
614
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

274
274
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

505
505
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1112
1112
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

427
427

Meer sportnieuws