'Club onderhandelt over derde zomertransfer'

door
'Club onderhandelt over derde zomertransfer'

De liefde tussen PAOK Saloniki en Michael Krmencik is groot. De Grieken huren de Tsjechische aanvaller momenteel van Club Brugge, maar alle partijen hopen op een permanente deal volgend seizoen. 

Daar zullen wel nog wat onderhandelingen voor nodig zijn, want in het huurcontract tussen PAOK en Club werd namelijk geen aankoopoptie opgenomen. Club hoopt alvast zoveel mogelijk te recupereren van haar investering, naar verluidt een zestal miljoen. Of Blauw-Zwart dat bedrag ook zal halen, dat is eerder twijfelachtig. Het is wél zeker dat Krmencik zelf heel graag bij PAOK wil blijven.

Tegenover Het Nieuwsblad liet Michael Krmencik zich uit over zijn situatie op dit moment. De Tsjechische stormram verklaart dat de zaak in handen is van zijn manager, die op dit moment alvast zou onderhandelen in Griekenland. Krmencik hoopt dat alle partijen een consensus kunnen vinden over een permanente transfer, of zelfs een nieuwe huurbeurt.

Daarmee zou Club Brugge alvast een derde zomertransfer afsluiten. Onlangs raakte reeds bekend dat de huurdeals van Noa Lang (Ajax) en Edouard Sobol (Shakhtar Donetsk) al werden omgezet in een definitieve transfer. Beide deals zouden gezamenlijk zo'n 9,5 miljoen euro gekost hebben. Wat extra inkomsten door een verkoop van Krmencik zal dus niet slecht zijn voor de Bruggelingen. 

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Moet Club hem verhuren of verkopen?

Meest recent

Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

3
3
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

30
30
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

60
60
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

49
49
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

104
104
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

106
106
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

387
387
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

66
66
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

161
161
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

80
80
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

166
166
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

189
189
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

149
149
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

348
348
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

392
392
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

102
102
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

301
301
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

315
315
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

72
72
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

237
237
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

296
296
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

84
84
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

260
260
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

135
135
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

124
124

Meer sportnieuws