'Club onderhandelt over derde zomertransfer'

door
'Club onderhandelt over derde zomertransfer'

De liefde tussen PAOK Saloniki en Michael Krmencik is groot. De Grieken huren de Tsjechische aanvaller momenteel van Club Brugge, maar alle partijen hopen op een permanente deal volgend seizoen. 

Daar zullen wel nog wat onderhandelingen voor nodig zijn, want in het huurcontract tussen PAOK en Club werd namelijk geen aankoopoptie opgenomen. Club hoopt alvast zoveel mogelijk te recupereren van haar investering, naar verluidt een zestal miljoen. Of Blauw-Zwart dat bedrag ook zal halen, dat is eerder twijfelachtig. Het is wél zeker dat Krmencik zelf heel graag bij PAOK wil blijven.

Tegenover Het Nieuwsblad liet Michael Krmencik zich uit over zijn situatie op dit moment. De Tsjechische stormram verklaart dat de zaak in handen is van zijn manager, die op dit moment alvast zou onderhandelen in Griekenland. Krmencik hoopt dat alle partijen een consensus kunnen vinden over een permanente transfer, of zelfs een nieuwe huurbeurt.

Daarmee zou Club Brugge alvast een derde zomertransfer afsluiten. Onlangs raakte reeds bekend dat de huurdeals van Noa Lang (Ajax) en Edouard Sobol (Shakhtar Donetsk) al werden omgezet in een definitieve transfer. Beide deals zouden gezamenlijk zo'n 9,5 miljoen euro gekost hebben. Wat extra inkomsten door een verkoop van Krmencik zal dus niet slecht zijn voor de Bruggelingen. 

LEES OOK: Anderlecht op hun plek gezet: ondergrens bereikt

Moet Club hem verhuren of verkopen?

Meest recent

Anderlecht op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

10
10
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

26
26
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

27
27
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

64
64
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

196
196
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

116
116
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

96
96
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

173
173
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

49
49
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

172
172
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

134
134
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

717
717
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

91
91
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

202
202
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

80
80
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

126
126
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

741
741
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

168
168
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

279
279
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

126
126
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

757
757
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

276
276
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

178
178
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

210
210
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

307
307

Meer sportnieuws