Clement wijst op één twijfelgeval voor topper tegen Antwerp

door
Clement wijst op één twijfelgeval voor topper tegen Antwerp

Door corona en een hamstringblessure van Bas Dost was Club Brugge de voorbije weken fel onthoofd. In aanloop naar de topper tegen eerste achtervolger Antwerp, weliswaar op ruime afstand, kan Philippe Clement echter weer een beroep doen op zijn volledige kern.


Zo is ook Odilon Kossounou, die in de inhaalduels tegen Charleroi en AA Gent een schorsing uitzat voor zijn rode kaart in de Croky Cup tegen Standard, weer van de partij. De vraag is nu of hij zijn plaats in het centrum van de verdediging meteen weer inneemt. Tijdens zijn afwezigheid bewees Matej Mitrovic, zelf pas terug na lang blessureleed, alvast opnieuw een prima doublure te zijn. Voor het overige geeft Clement dit keer wellicht van bij de aftrap de voorkeur aan Stefano Denswil, Mats Rits en Charles De Ketelaere boven Eduard Sobol, Éder Balanta en Tahith Chong.

Op bezoek bij AA Gent begon het tenslotte pas na de invalbeurt van dat trio aan de rust te draaien. In de Ghelamco Arena was er voor Nabil Dirar daarentegen zelfs geen plekje op de bank voorzien. Ook tegen Antwerp is de 35-jarige ancien, sinds januari terug van weggeweest in Jan Breydel, mogelijk niet van de partij. Op zijn persbabbel liet Clement immers weten dat de polyvalente kracht, vooral als versterking in de breedte in huis gehaald, kampt met een lichte blessure. Al zou er niets ernstigs aan de hand zijn, en staat Dirar dus sowieso nog niet dicht bij een basisplaats.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Denkt u dat Dirar nog van pas zal komen bij Club Brugge?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

63
63
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

26
26
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

47
47
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

45
45
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

77
77
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

216
216
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

178
178
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

295
295
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

365
365
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

157
157
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

147
147
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

118
118
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

293
293
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

949
949
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

393
393
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

294
294
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

796
796
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

226
226
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

743
743
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1065
1065

Meer sportnieuws