Clement wijst op één twijfelgeval voor topper tegen Antwerp

door
Clement wijst op één twijfelgeval voor topper tegen Antwerp

Door corona en een hamstringblessure van Bas Dost was Club Brugge de voorbije weken fel onthoofd. In aanloop naar de topper tegen eerste achtervolger Antwerp, weliswaar op ruime afstand, kan Philippe Clement echter weer een beroep doen op zijn volledige kern.


Zo is ook Odilon Kossounou, die in de inhaalduels tegen Charleroi en AA Gent een schorsing uitzat voor zijn rode kaart in de Croky Cup tegen Standard, weer van de partij. De vraag is nu of hij zijn plaats in het centrum van de verdediging meteen weer inneemt. Tijdens zijn afwezigheid bewees Matej Mitrovic, zelf pas terug na lang blessureleed, alvast opnieuw een prima doublure te zijn. Voor het overige geeft Clement dit keer wellicht van bij de aftrap de voorkeur aan Stefano Denswil, Mats Rits en Charles De Ketelaere boven Eduard Sobol, Éder Balanta en Tahith Chong.

Op bezoek bij AA Gent begon het tenslotte pas na de invalbeurt van dat trio aan de rust te draaien. In de Ghelamco Arena was er voor Nabil Dirar daarentegen zelfs geen plekje op de bank voorzien. Ook tegen Antwerp is de 35-jarige ancien, sinds januari terug van weggeweest in Jan Breydel, mogelijk niet van de partij. Op zijn persbabbel liet Clement immers weten dat de polyvalente kracht, vooral als versterking in de breedte in huis gehaald, kampt met een lichte blessure. Al zou er niets ernstigs aan de hand zijn, en staat Dirar dus sowieso nog niet dicht bij een basisplaats.

LEES OOK: 'Transferwending Anderlecht: drastische ommekeer op tafel'

Denkt u dat Dirar nog van pas zal komen bij Club Brugge?

Meest recent

Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

20
20
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

41
41
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

230
230
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

25
25
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

134
134
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

174
174
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

28
28
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

428
428
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

44
44
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

39
39
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

277
277
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

239
239
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

116
116
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

259
259
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

90
90
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

89
89
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

127
127
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

106
106
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

58
58
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

69
69
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

47
47
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

66
66
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

267
267

Meer sportnieuws