'Club Brugge broedt op masterplan met Lang'

door
'Club Brugge broedt op masterplan met Lang'

In de vorige zomermercato werd een heus transferoffensief bij landskampioen Club Brugge verwacht, maar uiteindelijk hield Blauw-Zwart het bij slechts één last-minute aanwinst: Noa Lang. Een enorm schot in de roos, want sindsdien was de 21-jarige Nederlander goed voor 12 doelpunten en zeven assists in 21 competitieduels. Bij de recentste update van de gespecialiseerde website Transfermarkt schoot zijn waarde dan ook de lucht in.


Volgens het medium is Lang nu 20 miljoen waard, waarmee hij zich de duurste speler in België mag noemen. Maar op termijn kan hij nog veel meer opbrengen. TM voorspelt namelijk dat Lang de eerste speler kan worden die de JPL verlaat voor een basisbedrag van méér dan 30 miljoen euro, als hij nog een seizoen in Jan Breydel blijft tenminste. Voorwaarde is dan uiteraard wel dat hij zijn sterke prestaties blijft bevestigen, liefst ook op de Europese scene. Ook een selectie bij Oranje zou een positieve invloed hebben. Verder is het de verwachting dat de transfersommen over het algemeen weer gaan toenemen zodra fans weer welkom zijn in de stadions. Vanuit het Brugs perspectief lijkt het dus best om nog minstens een jaartje te wachten alvorens Lang ten gelde te maken.

UPDATE 17u50
Het bovenstaande scenario waarmaken lijkt wel degelijk de bedoeling in Westkapelle, zo stelt ook Het Nieuwsblad naar aanleiding van Lang zijn nieuwe marktwaarde-update. "De kans dat Club in de huidige context akkoord gaat met een transferbedrag van die orde is miniem. Een realistisch scenario is dat Lang nog een seizoen bij Club blijft en bevestigt in de Champions League, ondertussen international wordt bij Oranje en dan later voor een Belgisch recordbedrag richting een topcompetitie verkast", klinkt het immers bij de krant.

Blauw-Zwart rekent dus op de realisatie van een masterplan met Lang, wiens aankoopsom van zes miljoen om hem weg te plukken bij Ajax alsmaar meer een koopje lijkt. Desalniettemin blijft enig voorbehoud wel op zijn plaats. Zo dreigt Emmanuel Dennis komende zomer bijvoorbeeld slechts een fractie op te leveren van de verhoopte monstersom waar de Bruggelingen nog geen jaar geleden op rekenden. Toch kunnen we ons moeilijk voorstellen dat Lang een soortgelijke terugval kent. Al weet je natuurlijk maar nooit.

LEES OOK: De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Hoeveel ziet u Club Brugge maximaal vangen voor Lang?

Meest recent

Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

63
63
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

77
77
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

22
22
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

17
17
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

249
249
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

60
60
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

87
87
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

158
158
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

24
24
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

60
60
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

134
134
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

1536
1536
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

174
174
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

494
494
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

252
252
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

11
11
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

201
201
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

596
596
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

511
511
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

489
489
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

487
487
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

94
94
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

716
716
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

675
675
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

91
91

Meer sportnieuws