'Club Brugge broedt op masterplan met Lang'

door
'Club Brugge broedt op masterplan met Lang'

In de vorige zomermercato werd een heus transferoffensief bij landskampioen Club Brugge verwacht, maar uiteindelijk hield Blauw-Zwart het bij slechts één last-minute aanwinst: Noa Lang. Een enorm schot in de roos, want sindsdien was de 21-jarige Nederlander goed voor 12 doelpunten en zeven assists in 21 competitieduels. Bij de recentste update van de gespecialiseerde website Transfermarkt schoot zijn waarde dan ook de lucht in.


Volgens het medium is Lang nu 20 miljoen waard, waarmee hij zich de duurste speler in België mag noemen. Maar op termijn kan hij nog veel meer opbrengen. TM voorspelt namelijk dat Lang de eerste speler kan worden die de JPL verlaat voor een basisbedrag van méér dan 30 miljoen euro, als hij nog een seizoen in Jan Breydel blijft tenminste. Voorwaarde is dan uiteraard wel dat hij zijn sterke prestaties blijft bevestigen, liefst ook op de Europese scene. Ook een selectie bij Oranje zou een positieve invloed hebben. Verder is het de verwachting dat de transfersommen over het algemeen weer gaan toenemen zodra fans weer welkom zijn in de stadions. Vanuit het Brugs perspectief lijkt het dus best om nog minstens een jaartje te wachten alvorens Lang ten gelde te maken.

UPDATE 17u50
Het bovenstaande scenario waarmaken lijkt wel degelijk de bedoeling in Westkapelle, zo stelt ook Het Nieuwsblad naar aanleiding van Lang zijn nieuwe marktwaarde-update. "De kans dat Club in de huidige context akkoord gaat met een transferbedrag van die orde is miniem. Een realistisch scenario is dat Lang nog een seizoen bij Club blijft en bevestigt in de Champions League, ondertussen international wordt bij Oranje en dan later voor een Belgisch recordbedrag richting een topcompetitie verkast", klinkt het immers bij de krant.

Blauw-Zwart rekent dus op de realisatie van een masterplan met Lang, wiens aankoopsom van zes miljoen om hem weg te plukken bij Ajax alsmaar meer een koopje lijkt. Desalniettemin blijft enig voorbehoud wel op zijn plaats. Zo dreigt Emmanuel Dennis komende zomer bijvoorbeeld slechts een fractie op te leveren van de verhoopte monstersom waar de Bruggelingen nog geen jaar geleden op rekenden. Toch kunnen we ons moeilijk voorstellen dat Lang een soortgelijke terugval kent. Al weet je natuurlijk maar nooit.

LEES OOK: Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

Hoeveel ziet u Club Brugge maximaal vangen voor Lang?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

96
96
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

134
134
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

120
120
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

89
89
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

207
207
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

229
229
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

161
161
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

73
73
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

43
43
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

506
506
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

368
368
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

606
606
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

368
368
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

113
113
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

123
123
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

448
448
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

170
170
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

271
271
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

116
116
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

278
278
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

483
483
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

206
206
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

76
76
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

594
594

Meer sportnieuws