'Club Brugge broedt op masterplan met Lang'

door
'Club Brugge broedt op masterplan met Lang'

In de vorige zomermercato werd een heus transferoffensief bij landskampioen Club Brugge verwacht, maar uiteindelijk hield Blauw-Zwart het bij slechts één last-minute aanwinst: Noa Lang. Een enorm schot in de roos, want sindsdien was de 21-jarige Nederlander goed voor 12 doelpunten en zeven assists in 21 competitieduels. Bij de recentste update van de gespecialiseerde website Transfermarkt schoot zijn waarde dan ook de lucht in.


Volgens het medium is Lang nu 20 miljoen waard, waarmee hij zich de duurste speler in België mag noemen. Maar op termijn kan hij nog veel meer opbrengen. TM voorspelt namelijk dat Lang de eerste speler kan worden die de JPL verlaat voor een basisbedrag van méér dan 30 miljoen euro, als hij nog een seizoen in Jan Breydel blijft tenminste. Voorwaarde is dan uiteraard wel dat hij zijn sterke prestaties blijft bevestigen, liefst ook op de Europese scene. Ook een selectie bij Oranje zou een positieve invloed hebben. Verder is het de verwachting dat de transfersommen over het algemeen weer gaan toenemen zodra fans weer welkom zijn in de stadions. Vanuit het Brugs perspectief lijkt het dus best om nog minstens een jaartje te wachten alvorens Lang ten gelde te maken.

UPDATE 17u50
Het bovenstaande scenario waarmaken lijkt wel degelijk de bedoeling in Westkapelle, zo stelt ook Het Nieuwsblad naar aanleiding van Lang zijn nieuwe marktwaarde-update. "De kans dat Club in de huidige context akkoord gaat met een transferbedrag van die orde is miniem. Een realistisch scenario is dat Lang nog een seizoen bij Club blijft en bevestigt in de Champions League, ondertussen international wordt bij Oranje en dan later voor een Belgisch recordbedrag richting een topcompetitie verkast", klinkt het immers bij de krant.

Blauw-Zwart rekent dus op de realisatie van een masterplan met Lang, wiens aankoopsom van zes miljoen om hem weg te plukken bij Ajax alsmaar meer een koopje lijkt. Desalniettemin blijft enig voorbehoud wel op zijn plaats. Zo dreigt Emmanuel Dennis komende zomer bijvoorbeeld slechts een fractie op te leveren van de verhoopte monstersom waar de Bruggelingen nog geen jaar geleden op rekenden. Toch kunnen we ons moeilijk voorstellen dat Lang een soortgelijke terugval kent. Al weet je natuurlijk maar nooit.

LEES OOK: Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Hoeveel ziet u Club Brugge maximaal vangen voor Lang?

Meest recent

Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

39
39
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

7
7
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

6
6
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

40
40
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

12
12
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

40
40
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

28
28
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

83
83
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

51
51
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

152
152
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

167
167
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

70
70
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

105
105
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

90
90
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

74
74
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

191
191
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

170
170
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

244
244
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

406
406
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

134
134
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

240
240
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

165
165
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

557
557
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

291
291

Meer sportnieuws