Kompany spuit mist omtrent Ashimeru

door
Kompany spuit mist omtrent Ashimeru

Over de winteraanwinsten van Anderlecht is intussen al veel gezegd en geschreven. Abdoulay Diaby en Jacob Bruun Larsen konden nog niet echt overtuigen, terwijl die andere huurling Majeed Ashimeru nauwelijks aan de bak komt. De 23-jarige middenvelder kwam tot dusver slechts tweemaal in actie: een halfuur in de beker tegen Club Luik en een helft tegen KV Kortrijk, waarna Vincent Kompany hem al terug naar de kant haalde.


Nadien klonk het dat Ashimeru nog steeds de gevolgen draagt van een zware coronabesmetting die hij opliep vlak voor zijn tijdelijke overstap van RB Salzburg naar het Lotto Park. Intussen lijkt de Ghanees echter toch al een tijdje genezen en traint hij gewoon weer mee met de groep, zo valt af te leiden uit foto's gemaakt rond de oefenvelden van Neerpede én de onderstaande videobeelden. Toch ontbrak Ashimeru sinds zijn bleke prestatie tegen KV Kortrijk, intussen bijna een maand geleden, stelselmatig uit de wedstrijdselectie. Gevraagd naar de reden waarom de huurling schijnbaar op een zijspoor is beland, kwam Kompany tijdens zijn persconferentie met een opvallend antwoord op de proppen.

"Ik sta altijd open voor spelers die ons kunnen helpen om ons probleem met het maken van doelpunten op te lossen”, klonk het volgens Het Nieuwsblad immers mysterieus en ontwijkend. Vooral omdat Ashimeru wel degelijk over scorend vermogen lijkt te beschikken. Afwachten dus of Anderlecht nog steeds van plan is om zijn 'gunstige' aankoopoptie van 2,5 miljoen bij Salzburg te lichten, wat oorspronkelijk wel de bedoeling was. In principe aanzien Peter Verbeke en co de eenmalig international namelijk als een ideale opvolger voor Sambi Lokonga indien hij komende zomer vertrekt. Alleen lijkt het dus alsmaar meer de vraag of ook Kompany daar nog altijd hetzelfde over denkt.

LEES OOK: Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Denkt u dat Anderlecht de optie op Ashimeru sowieso moet lichten?

Meest recent

United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

3
3
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

203
203
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

227
227
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

208
208
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

35
35
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

117
117
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

182
182
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

270
270
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

225
225
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

65
65
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

302
302
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

150
150
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

403
403
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

253
253
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

36
36
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

481
481
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

189
189
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

397
397
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

97
97
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

76
76
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

565
565
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

900
900
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

115
115
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

94
94

Meer sportnieuws