'Club Brugge weigert international vrij te geven'

577 stemmen
'Club Brugge weigert international vrij te geven'

Dit weekend moeten de Belgische clubs nog volop aan de bak, nadien staat er weer een interlandbreak op het programma. Een akelige gedachte voor coaches in het huidige coronatijdperk, waar niet alleen blessures maar ook besmettingen en verplichte quarantaines roet in het kunnen gooien. Niet iedereen staat dan ook te springen om zijn internationals af te staan.


Zo kwam Antwerp eerder al met Dieumerci Mbokani tot een akkoord om niet af te reizen richting Congo, terwijl Vincent Kompany dan weer liet verstaan zijn jongens de kans op internationale ervaring niet te willen ontnemen. Philippe Clement daarentegen is er nog niet helemaal uit, zo liet de coach van Club Brugge vrijdag weten tijdens zijn persbabbel. Voornaamste zorgenkind in Westkapelle is Odilon Kossounou, geselecteerd voor twee interlands met Ivoorkust. Blauw-Zwart houdt haar goudhaantje achterin echter duidelijk liefst dicht bij huis.

"We zijn intern nog aan het kijken wat we daarmee gaan doen en hebben nog geen knopen doorgehakt. Kijk wat we de laatste weken verloren zijn door corona. We leven in moeilijke tijden. En als we dan ook nog eens verschillende bubbels gaan mixen... In Europa zijn daar afspraken over gemaakt, maar dit gaat wel over een ander continent", aldus Clement. In de Ivoriaanse media lijkt er dan weer minder twijfel te bestaan omtrent de beschikbaarheid van Kossounou. Daar gaat men er al vanuit dat de jonge verdediger niet van de partij zal zijn.

LEES OOK: Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Zou u Kossounou laten gaan?

Meest recent

Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

96
96
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

291
291
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

41
41
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

142
142
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

42
42
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

85
85
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

369
369
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

574
574
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

195
195
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

131
131
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

177
177
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

148
148
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

429
429
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

88
88
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

118
118
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

170
170
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

575
575
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

79
79
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

529
529
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

334
334
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

127
127
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

219
219
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

691
691
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

194
194
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

90
90

Meer sportnieuws