Clement stuurt waarschuwing richting Martinez

door
Clement stuurt waarschuwing richting Martinez

Mats Rits viel uit de boot, maar met Simon Mignolet, Brandon Mechele, Hans Vanaken en Charles De Ketelaere leverde Club Brugge toch vier Rode Duivels af. Gezien de vele afwezigheden mogen zij in het komend drieluik tegen Wales, Tsjechië en Wit-Rusland mogelijk op de nodige speelminuten rekenen. Al hoopt Philippe Clement misschien stiekem van niet.


De coach van Blauw-Zwart liet op zijn persbabbel verstaan dat hij de interlandperiode met een dubbel gevoel tegemoet ziet. Zo wil hij zijn spelers wel de kans gunnen om uit te komen voor hun land, maar baart het gebrek aan controle hem enigszins zorgen. Toch probeert Clement enigszins invloed uit te oefenen op de werklast voor zijn sterkhouders, want voor bondscoach Roberto Martinez had hij alvast een duidelijke boodschap in petto. Vooral wat De Ketelaere en Vanaken, beiden net terug van een coronabesmetting, betreft. "Of ik hoop op veel minuten voor hen? Moeilijke vraag", aldus de Brugse trainer.

"Het is een individueel verhaal, maar we zullen alleszins contact hebben met de physical coach daar. In het geval van Charles: hij komt nog maar net uit quarantaine en heeft veel kracht verloren, waaraan we nu hard aan het werken zijn om dat terug op niveau te krijgen. Hij recupereert nog niet op dezelfde manier als voorheen, dus om hem drie matchen te laten spelen lijkt me niet verstandig. Al denk ik ook niet dat het de bedoeling is van Roberto om dat te doen", besluit Clement, die verder de goede relatie met het nationaal elftal benadrukt en stelt dat Mignolet en Mechele beiden wél volledig topfit zijn.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Hoe vaak moet De Ketelaere volgens u aan de aftrap staan bij de komende interlands?

Meest recent

Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

2
2
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

74
74
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

104
104
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

190
190
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

419
419
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

256
256
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

153
153
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

258
258
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

152
152
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

441
441
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

205
205
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

151
151
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

39
39
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

160
160
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

374
374
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

97
97
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

362
362
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

74
74
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

968
968
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

520
520
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

79
79
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

624
624
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

287
287
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

508
508

Meer sportnieuws