Clement stuurt waarschuwing richting Martinez

1991 stemmen
Clement stuurt waarschuwing richting Martinez

Mats Rits viel uit de boot, maar met Simon Mignolet, Brandon Mechele, Hans Vanaken en Charles De Ketelaere leverde Club Brugge toch vier Rode Duivels af. Gezien de vele afwezigheden mogen zij in het komend drieluik tegen Wales, Tsjechië en Wit-Rusland mogelijk op de nodige speelminuten rekenen. Al hoopt Philippe Clement misschien stiekem van niet.


De coach van Blauw-Zwart liet op zijn persbabbel verstaan dat hij de interlandperiode met een dubbel gevoel tegemoet ziet. Zo wil hij zijn spelers wel de kans gunnen om uit te komen voor hun land, maar baart het gebrek aan controle hem enigszins zorgen. Toch probeert Clement enigszins invloed uit te oefenen op de werklast voor zijn sterkhouders, want voor bondscoach Roberto Martinez had hij alvast een duidelijke boodschap in petto. Vooral wat De Ketelaere en Vanaken, beiden net terug van een coronabesmetting, betreft. "Of ik hoop op veel minuten voor hen? Moeilijke vraag", aldus de Brugse trainer.

"Het is een individueel verhaal, maar we zullen alleszins contact hebben met de physical coach daar. In het geval van Charles: hij komt nog maar net uit quarantaine en heeft veel kracht verloren, waaraan we nu hard aan het werken zijn om dat terug op niveau te krijgen. Hij recupereert nog niet op dezelfde manier als voorheen, dus om hem drie matchen te laten spelen lijkt me niet verstandig. Al denk ik ook niet dat het de bedoeling is van Roberto om dat te doen", besluit Clement, die verder de goede relatie met het nationaal elftal benadrukt en stelt dat Mignolet en Mechele beiden wél volledig topfit zijn.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Hoe vaak moet De Ketelaere volgens u aan de aftrap staan bij de komende interlands?

Meest recent

Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

44
44
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

77
77
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

7
7
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

137
137
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

74
74
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

76
76
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

455
455
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

454
454
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

219
219
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

313
313
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

82
82
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

156
156
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

189
189
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

90
90
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

159
159
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

178
178
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

177
177
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

211
211
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

453
453
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

300
300
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

90
90
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

970
970
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

543
543

Meer sportnieuws