'Zulj bezorgt Anderlecht broodnodige opsteker'

527
'Zulj bezorgt Anderlecht broodnodige opsteker'

Anderlecht probeert nog af te rekenen met de last van het verleden, en dus werden ook nu weer tal van spelers verhuurd. Zij het niet allemaal met evenveel succes. Zo hebben Landry Dimata en Mustapha Bundu het niet onder de markt bij respectievelijk Espanyol en FC Kopenhagen, en ziet het er dus niet naar uit dat hun aankoopopties van in totaal vijf miljoen gelicht zullen worden.


Beide aanvallers hebben het moeilijk om een basisplaats af te dwingen bij hun tijdelijke werkgever, net zoals Michel Vlap en Peter Zulj niet langer titularis zijn bij Bielefeld en Göztepe. Beide middenvelders werden verhuurd zónder aankoopoptie, maar vooral in het geval van die laatste hoopt Anderlecht hen komende zomer wel van de hand te doen. Gezien zijn dalende lijn in Turkije is het echter nog maar de vraag of de 27-jarige Oostenrijker, die in het Lotto Park nog maar vastligt tot medio 2022, veel interesse zal opwekken. Laat staan de verhoopte miljoenen zal opbrengen om zijn investering van 2,5 miljoen terug te verdienen.

Paars-Wit hoopt evenwel dat Zulj een plaatsje weet te verdienen in de Oostenrijkse EK-selectie en zich op die manier alsnog in de kijker kan spelen van eventueel geïnteresseerde ploegen. In dat opzicht kregen de Brusselaars zopas een opsteker, want de 11-voudig international werd opgeroepen voor de aankomende interlandperiode. Al dient wel gezegd dat bondscoach Franco Foda door de coronamaatregelen in Schotland geen beroep kan doen op maar liefst 20 pionnen die in Duitsland actief zijn, en daarom een erg ruime kern van 43 spelers samenstelde. Afwachten dus of Zulj een blijvende indruk kan nalaten.

LEES OOK: Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

Vindt u dat Zulj nog een kans moet krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

38
38
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

62
62
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

38
38
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

49
49
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

369
369
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

152
152
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

285
285
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

97
97
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

152
152
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws