'Zulj bezorgt Anderlecht broodnodige opsteker'

door
'Zulj bezorgt Anderlecht broodnodige opsteker'

Anderlecht probeert nog af te rekenen met de last van het verleden, en dus werden ook nu weer tal van spelers verhuurd. Zij het niet allemaal met evenveel succes. Zo hebben Landry Dimata en Mustapha Bundu het niet onder de markt bij respectievelijk Espanyol en FC Kopenhagen, en ziet het er dus niet naar uit dat hun aankoopopties van in totaal vijf miljoen gelicht zullen worden.


Beide aanvallers hebben het moeilijk om een basisplaats af te dwingen bij hun tijdelijke werkgever, net zoals Michel Vlap en Peter Zulj niet langer titularis zijn bij Bielefeld en Göztepe. Beide middenvelders werden verhuurd zónder aankoopoptie, maar vooral in het geval van die laatste hoopt Anderlecht hen komende zomer wel van de hand te doen. Gezien zijn dalende lijn in Turkije is het echter nog maar de vraag of de 27-jarige Oostenrijker, die in het Lotto Park nog maar vastligt tot medio 2022, veel interesse zal opwekken. Laat staan de verhoopte miljoenen zal opbrengen om zijn investering van 2,5 miljoen terug te verdienen.

Paars-Wit hoopt evenwel dat Zulj een plaatsje weet te verdienen in de Oostenrijkse EK-selectie en zich op die manier alsnog in de kijker kan spelen van eventueel geïnteresseerde ploegen. In dat opzicht kregen de Brusselaars zopas een opsteker, want de 11-voudig international werd opgeroepen voor de aankomende interlandperiode. Al dient wel gezegd dat bondscoach Franco Foda door de coronamaatregelen in Schotland geen beroep kan doen op maar liefst 20 pionnen die in Duitsland actief zijn, en daarom een erg ruime kern van 43 spelers samenstelde. Afwachten dus of Zulj een blijvende indruk kan nalaten.

LEES OOK: Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

Vindt u dat Zulj nog een kans moet krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

2
2
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

76
76
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

46
46
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

91
91
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

369
369
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

386
386
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

66
66
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

102
102
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

58
58
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

215
215
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

32
32
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

51
51
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

214
214
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

173
173
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

107
107
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

174
174
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

252
252
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

148
148
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

182
182
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

315
315
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

229
229
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

594
594
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

360
360

Meer sportnieuws