'Zulj bezorgt Anderlecht broodnodige opsteker'

door
'Zulj bezorgt Anderlecht broodnodige opsteker'

Anderlecht probeert nog af te rekenen met de last van het verleden, en dus werden ook nu weer tal van spelers verhuurd. Zij het niet allemaal met evenveel succes. Zo hebben Landry Dimata en Mustapha Bundu het niet onder de markt bij respectievelijk Espanyol en FC Kopenhagen, en ziet het er dus niet naar uit dat hun aankoopopties van in totaal vijf miljoen gelicht zullen worden.


Beide aanvallers hebben het moeilijk om een basisplaats af te dwingen bij hun tijdelijke werkgever, net zoals Michel Vlap en Peter Zulj niet langer titularis zijn bij Bielefeld en Göztepe. Beide middenvelders werden verhuurd zónder aankoopoptie, maar vooral in het geval van die laatste hoopt Anderlecht hen komende zomer wel van de hand te doen. Gezien zijn dalende lijn in Turkije is het echter nog maar de vraag of de 27-jarige Oostenrijker, die in het Lotto Park nog maar vastligt tot medio 2022, veel interesse zal opwekken. Laat staan de verhoopte miljoenen zal opbrengen om zijn investering van 2,5 miljoen terug te verdienen.

Paars-Wit hoopt evenwel dat Zulj een plaatsje weet te verdienen in de Oostenrijkse EK-selectie en zich op die manier alsnog in de kijker kan spelen van eventueel geïnteresseerde ploegen. In dat opzicht kregen de Brusselaars zopas een opsteker, want de 11-voudig international werd opgeroepen voor de aankomende interlandperiode. Al dient wel gezegd dat bondscoach Franco Foda door de coronamaatregelen in Schotland geen beroep kan doen op maar liefst 20 pionnen die in Duitsland actief zijn, en daarom een erg ruime kern van 43 spelers samenstelde. Afwachten dus of Zulj een blijvende indruk kan nalaten.

LEES OOK: Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

Vindt u dat Zulj nog een kans moet krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

19
19
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

42
42
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

33
33
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

68
68
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

315
315
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

19
19
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

63
63
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

72
72
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

444
444
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

355
355
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

131
131
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

40
40
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

98
98
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

106
106
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

359
359
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

254
254
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

358
358
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

467
467
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

51
51
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

285
285
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

338
338
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

147
147
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73

Meer sportnieuws