'Zulj bezorgt Anderlecht broodnodige opsteker'

door
'Zulj bezorgt Anderlecht broodnodige opsteker'

Anderlecht probeert nog af te rekenen met de last van het verleden, en dus werden ook nu weer tal van spelers verhuurd. Zij het niet allemaal met evenveel succes. Zo hebben Landry Dimata en Mustapha Bundu het niet onder de markt bij respectievelijk Espanyol en FC Kopenhagen, en ziet het er dus niet naar uit dat hun aankoopopties van in totaal vijf miljoen gelicht zullen worden.


Beide aanvallers hebben het moeilijk om een basisplaats af te dwingen bij hun tijdelijke werkgever, net zoals Michel Vlap en Peter Zulj niet langer titularis zijn bij Bielefeld en Göztepe. Beide middenvelders werden verhuurd zónder aankoopoptie, maar vooral in het geval van die laatste hoopt Anderlecht hen komende zomer wel van de hand te doen. Gezien zijn dalende lijn in Turkije is het echter nog maar de vraag of de 27-jarige Oostenrijker, die in het Lotto Park nog maar vastligt tot medio 2022, veel interesse zal opwekken. Laat staan de verhoopte miljoenen zal opbrengen om zijn investering van 2,5 miljoen terug te verdienen.

Paars-Wit hoopt evenwel dat Zulj een plaatsje weet te verdienen in de Oostenrijkse EK-selectie en zich op die manier alsnog in de kijker kan spelen van eventueel geïnteresseerde ploegen. In dat opzicht kregen de Brusselaars zopas een opsteker, want de 11-voudig international werd opgeroepen voor de aankomende interlandperiode. Al dient wel gezegd dat bondscoach Franco Foda door de coronamaatregelen in Schotland geen beroep kan doen op maar liefst 20 pionnen die in Duitsland actief zijn, en daarom een erg ruime kern van 43 spelers samenstelde. Afwachten dus of Zulj een blijvende indruk kan nalaten.

LEES OOK: 'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Vindt u dat Zulj nog een kans moet krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

58
58
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

80
80
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

113
113
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

103
103
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

75
75
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

42
42
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

217
217
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

334
334
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

79
79
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

525
525
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

270
270
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

408
408
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

95
95
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

88
88
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

294
294
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws