'Club kan snel definitieve oplossing vinden voor flop'

door
'Club kan snel definitieve oplossing vinden voor flop'

Club Brugge kan tegen AA Gent weer rekenen op Bas Dost, die sinds januari het spitsenprobleem in Jan Breydel van de baan veegde. Daarvoor was het immers even kommer en kwel in de Blauw-Zwarte voorhoede, waar nochtans veel geld werd gespendeerd aan dure vogels als David Okereke en Michael Krmencik. Zij bleken hun forse prijskaartjes (nog) niet waard.

Okereke moet het tegenwoordig voornamelijk stellen met invalbeurten op de flank, terwijl Krmencik vanaf nieuwjaar uitgeleend werd aan PAOK Saloniki. Daar ging de geflopte Tsjech goed van start, waarop al snel geruchten circuleerden dat het nummer vier in Griekenland hem komende zomer definitief zou overnemen. Alle partijen moeten dan wel nog rond de tafel zitten, want in de huidige huurdeal werd geen aankoopoptie opgenomen. Club hoopt alvast zoveel mogelijk te recupereren van haar investering, naar verluidt een zestal miljoen. In dat opzicht kregen ze in Brugge zondag alvast weer goed nieuws.

Als invaller trof Krmencik tenslotte nog eens raak tegen Panathinaikos. Op die manier schonk de 26-voudig international zichzelf een mooi verjaardagsgeschenk, want een dag later mocht hij 28 kaarsjes uitblazen. Letterlijk, zo valt te zien op zijn Instagram-pagina. Daar pronkt Krmencik met een fraaie attentie van zijn huurclub, vergezeld van een duidelijke boodschap. "Maar één wens #BlijvenbijPAOK", klinkt het immers. Een verzoek dat Club graag zal willen inwilligen, zij het dus wel aan de correcte prijs. Al kan de landskampioen Krmencik ook opnieuw proberen te betrekken in een ruildeal voor winger Christos Tzolis.

UPDATE 17/03
Het zou goed kunnen dat Krmencik zijn wens straks in vervulling ziet gaan. Griekse bronnen weten dat de makelaar van de spits snel in Thessaloniki verwacht wordt om over een definitieve transfer naar PAOK te praten. Tussen de Griekse club en de speler lijken er alvast weinig problemen verwacht te moeten worden, maar de onderhandelingen met Club worden wellicht andere koek.


POLL: Moet Club zich inschikkelijk tonen voor een transfer?

Meest recent

Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

19
19
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

33
33
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

111
111
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

33
33
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

126
126
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

280
280
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

933
933
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

146
146
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

367
367
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

221
221
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

313
313
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

98
98
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

303
303
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

398
398
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

430
430
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

111
111
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

658
658
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

156
156
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1297
1297
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

536
536

Meer sportnieuws