Trainerswissel op til bij Bayer Leverkusen

door
Trainerswissel op til bij Bayer Leverkusen

Nog niet zo heel lang geleden stond Bayer Leverkusen zelfs eerste in de Bundesliga, maar de laatste tijd presteert de ploeg van oefenmeester Peter Bosz dramatisch. Er wordt inmiddels zelfs gespeculeerd over een congé voor de Nederlandse trainer.


In een interview met Kicker zegt directeur Rudi Völler over de positie van Bosz: "Hij weet dat we andere aspiraties hebben." In het voorbije weekend werd er verloren van Arminia Bielefeld en nu staat Leverkusen zesde... "We wonnen een week geleden bij Gladbach met de trainer in een tactisch erg goede wedstrijd. We hoopten die lijn natuurlijk door te trekken tegen Bielefeld. Nu was er deze tegenslag, maar Peter Bosz is nog steeds dezelfde trainer als voorheen. Ondanks alle waardering en steun die hij van ons krijgt, weet hij echter dat we andere aspiraties hebben. Met deze druk en kritiek, zowel intern als vanuit de media - moet hij omgaan. En dat kan hij ook."

Völler vindt dat het woord nu aan de selectie is: "De spelers worden nu uitgedaagd. We moeten ons hoofd niet laten hangen. We zijn in staat om een goede wedstrijd te spelen in Berlijn (Hertha-uit is zondag de volgende klus, red.). De afgelopen weken waren de wedstrijd altijd erg close, zoals in de eerste helft van het seizoen. Ik wil niets goedpraten, maar er ontbreekt niet veel." De bestuurder sluit af: "We staan op de zesde plaats, hebben echter nog steeds aansluiting met de vierde plaats. Maar ook met de teams die achter ons terrein hebben goedgemaakt. We moeten oppassen."

LEES OOK: 'Union SG verrast: bankzitter op weg naar Bundesliga'

Zal Bosz moeten vertrekken?

Meest recent

Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

26
26
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

37
37
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

59
59
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

49
49
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

53
53
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

319
319
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

76
76
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

43
43
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

163
163
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

207
207
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

258
258
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

129
129
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

187
187
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

415
415
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

97
97
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

583
583
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

338
338
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

145
145
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

157
157
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

81
81
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121

Meer sportnieuws