De 11 namen: Dost aan de aftrap, Tissoudali op de bank

door
De 11 namen: Dost aan de aftrap, Tissoudali op de bank

Met enige vertraging werken AA Gent en Club Brugge de tweede en mogelijk ook laatste Slag om Vlaanderen van dit seizoen. Voor de Buffalo's vormt het bezoek van de aartsrivaal zowat de laatste strohalm met het oog op de play-offs, terwijl Blauw-Zwart na de draw in Charleroi en eerdere nederlaag in eigen huis tegen de vicekampioen op zoek gaat naar eerherstel.


Ondanks het teleurstellend resultaat vrijdag in Mambourg, waar de autoritaire koploper een einde zag komen aan een reeks van 10 competitiezeges op rij, voert Philippe Clement slechts één wissel door. De coach kan opnieuw een beroep doen op de herstelde Bas Dost en maakt daar meteen dankbaar gebruik van, want in een volledig Nederlandse aanvalslinie neemt hij opnieuw de plaats van Youssouph Badji in. Tahith Chong en Éder Balanta krijgen voorlopig nog de voorkeur op Charles De Ketelaere en Mats Rits.

Bij de thuisploeg sleutelt ook Hein Vanhaezebrouck aan zijn voorhoede, zij het met een iets minder voorspelbare zet. Tarik Tissoudali, sinds zijn overstap van Beerschot in januari nochtans een van de smaakmakers in de Ghelamco Arena, ruimt nameijk plaats voor Laurent Depoitre. Voor het overige beginnen de Buffalo's met dezelfde namen aan de aftrap als in de zege tegen KV Oostende van vorige week, aanvoerder Vadis Odjidja zit dus samen met onder andere Tissoudali en Niklas Dorsch op de bank.

LEES OOK: Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Wie zal volgens u winnen?

Meest recent

Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

2
2
Fred Vanderbiest: het geheime wapen achter zijn grote succes

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

20
20
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

91
91
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

150
150
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

258
258
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

50
50
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

239
239
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

386
386
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

132
132
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

113
113
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

545
545
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

79
79
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

389
389
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

212
212
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

343
343
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

494
494
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

284
284
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

249
249
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

328
328
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

390
390
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

406
406
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

334
334
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

504
504

Meer sportnieuws