'Club Brugge-flop maakt transferwens bekend'

door
'Club Brugge-flop maakt transferwens bekend'

Club Brugge kan tegen AA Gent weer rekenen op Bas Dost, die sinds januari het spitsenprobleem in Jan Breydel van de baan veegde. Daarvoor was het immers even kommer en kwel in de Blauw-Zwarte voorhoede, waar nochtans veel geld werd gespendeerd aan dure vogels als David Okereke en Michael Krmencik. Zij bleken hun forse prijskaartjes (nog) niet waard.


Okereke moet het tegenwoordig voornamelijk stellen met invalbeurten op de flank, terwijl Krmencik vanaf nieuwjaar uitgeleend werd aan PAOK Saloniki. Daar ging de geflopte Tsjech goed van start, waarop al snel geruchten circuleerden dat het nummer vier in Griekenland hem komende zomer definitief zou overnemen. Alle partijen moeten dan wel nog rond de tafel zitten, want in de huidige huurdeal werd geen aankoopoptie opgenomen. Club hoopt alvast zoveel mogelijk te recupereren van haar investering, naar verluidt een zestal miljoen. In dat opzicht kregen ze in Brugge zondag alvast weer goed nieuws.

Als invaller trof Krmencik tenslotte nog eens raak tegen Panathinaikos. Op die manier schonk de 26-voudig international zichzelf een mooi verjaardagsgeschenk, want een dag later mocht hij 28 kaarsjes uitblazen. Letterlijk, zo valt te zien op zijn Instagram-pagina. Daar pronkt Krmencik met een fraaie attentie van zijn huurclub, vergezeld van een duidelijke boodschap. "Maar één wens #BlijvenbijPAOK", klinkt het immers. Een verzoek dat Club graag zal willen inwilligen, zij het dus wel aan de correcte prijs. Al kan de landskampioen Krmencik ook opnieuw proberen te betrekken in een ruildeal voor winger Christos Tzolis.
 

Krmencik kreeg te weinig kansen bij Club

Meest recent

Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

5
5
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

15
15
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

26
26
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

18
18
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

135
135
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

110
110
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

85
85
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

90
90
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

98
98
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

83
83
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

228
228
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

305
305
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

45
45
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

175
175
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

168
168
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

199
199
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

173
173
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

91
91
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

877
877
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

117
117
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

99
99
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

102
102
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

319
319

Meer sportnieuws