'Club Brugge-flop maakt transferwens bekend'

994 stemmen
'Club Brugge-flop maakt transferwens bekend'

Club Brugge kan tegen AA Gent weer rekenen op Bas Dost, die sinds januari het spitsenprobleem in Jan Breydel van de baan veegde. Daarvoor was het immers even kommer en kwel in de Blauw-Zwarte voorhoede, waar nochtans veel geld werd gespendeerd aan dure vogels als David Okereke en Michael Krmencik. Zij bleken hun forse prijskaartjes (nog) niet waard.


Okereke moet het tegenwoordig voornamelijk stellen met invalbeurten op de flank, terwijl Krmencik vanaf nieuwjaar uitgeleend werd aan PAOK Saloniki. Daar ging de geflopte Tsjech goed van start, waarop al snel geruchten circuleerden dat het nummer vier in Griekenland hem komende zomer definitief zou overnemen. Alle partijen moeten dan wel nog rond de tafel zitten, want in de huidige huurdeal werd geen aankoopoptie opgenomen. Club hoopt alvast zoveel mogelijk te recupereren van haar investering, naar verluidt een zestal miljoen. In dat opzicht kregen ze in Brugge zondag alvast weer goed nieuws.

Als invaller trof Krmencik tenslotte nog eens raak tegen Panathinaikos. Op die manier schonk de 26-voudig international zichzelf een mooi verjaardagsgeschenk, want een dag later mocht hij 28 kaarsjes uitblazen. Letterlijk, zo valt te zien op zijn Instagram-pagina. Daar pronkt Krmencik met een fraaie attentie van zijn huurclub, vergezeld van een duidelijke boodschap. "Maar één wens #BlijvenbijPAOK", klinkt het immers. Een verzoek dat Club graag zal willen inwilligen, zij het dus wel aan de correcte prijs. Al kan de landskampioen Krmencik ook opnieuw proberen te betrekken in een ruildeal voor winger Christos Tzolis.
 

Krmencik kreeg te weinig kansen bij Club

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

42
42
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

83
83
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

22
22
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

136
136
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

131
131
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

120
120
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

206
206
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

185
185
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

268
268
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

415
415
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

585
585
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

150
150
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

230
230
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

313
313
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

588
588
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws