Klopp over twee sterkhouders: "Zullen wellicht het EK missen"

door
Klopp over twee sterkhouders:

Virgil van Dijk staat al weer op het veld en werkt hard aan zijn revalidatie, maar volgens coach Jürgen Klopp van Liverpool gaat de centrumverdediger het aanstaande Europees kampioenschap missen. Het Nederlands elftal hoeft niet op hem te rekenen.

Halverwege oktober werd Van Dijk getorpedeerd door Everton-goalie Jordan Pickford met een zware knieblessure als gevolg. Ook zijn ploeggenoot Joe Gomez lijkt het EK te moeten missen, hij is herstellende van een gescheurde achillespees. Klopp vertelt in de Engelse media: "Ik ben niet degene die bepaalt, maar aan de hand van de informatie die ik op dit moment heb, is het onwaarschijnlijk dat ze op het EK zullen zijn."

Er leek wel een comeback in te zitten voor Van Dijk, aan het einde van het seizoen, maar niets is minder waar... "We hopen allemaal dat Virgil en Joe klaar zullen zijn om in de voorbereiding op het volgende seizoen weer bij ons aan te sluiten. Dat is precies waarop we onze hoop hebben gevestigd. We moeten niet vergeten dat deze twee heel serieuze blessures hebben opgelopen. Ik ben iemand die altijd verrast wil worden en ik sta open voor positieve verrassingen. Als iemand morgen zegt dat ze opeens volop kunnen aanhaken en kunnen meetrainen, zou dat prachtig zijn."

"Maar niemand hier bij Liverpool heeft me verteld dat ze ook maar in de buurt van 'ready' zijn", gaat Klopp verder. "Ja, Joe is net begonnen met rennen en Virgil rent al eventjes. Maar echt, we zijn al in de zevende hemel als ze de voorbereiding van het nieuwe seizoen halen." Het EK is dus een utopie: "Het EK is nog helemaal niet door mijn hoofd geschoten. Wanneer moet iemand in staat zijn om aan een EK deel te nemen? Moet hij dan een week van tevoren fit zijn? Op de dag dat het EK begint? Ik weet het niet hoor."

LEES OOK: Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Voor wie is dit de grootste tegenvaller?

Meest recent

Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

16
16
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

10
10
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

27
27
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

41
41
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

38
38
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

233
233
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

290
290
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

50
50
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

160
160
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

201
201
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

209
209
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

57
57
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

144
144
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

51
51
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

27
27
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

362
362
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

465
465
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

390
390
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

40
40
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

325
325
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

346
346
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

325
325
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

325
325
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

270
270

Meer sportnieuws