Reden voor afwezigheid Murillo tegen Genk gekend

door
Reden voor afwezigheid Murillo tegen Genk gekend

Anderlecht speelt zondag zijn 'match van het jaar', want met een zege tegen Genk kan het voor de eerste keer sinds 2015 nog eens in de bekerfinale staan. Vincent Kompany kan dan ook maar beter zijn beste elftal opstellen, maar de coach zal straks wel stevig aan zijn defensie moeten sleutelen.

Het was al bekend dat Hannes Delcroix er niet bij zou zijn - zijn seizoen zit erop na een nieuwe knieblessure -, maar nu blijkt ook Michael Murillo niet in de selectie voor de clash met Genk te zitten. Het is niet duidelijk of de rechtsachter geblesseerd is of dat er een andere reden is voor zijn afwezigheid. Door de afwezigheid van het duo maken Sardella, Kana en Mykhaylichenko opnieuw hun opwachting in de kern.

Voor het middenveld en de aanval selecteerde Kompany dezelfde namen als de voorbije weken. Winteraanwinst Ashimeru ontbreekt dus opnieuw. Het lijkt er alsmaar minder op dat de Ghanese middenvelder dit seizoen nog iets zal betekenen voor Anderlecht.

UPDATE 22u33
Er was op sociale media veel te doen over de afwezigheid van Murillo in de selectie, aangezien niet duidelijk was waarom de Panamese rechtsachter er niet bij is. Nu is wel bekend waarom hij de clash met Genk zal moeten missen, want volgens Het Nieuwsblad heeft de rechtsachter een spierblessure opgelopen. Hij raakt dus niet op tijd fit en zal normaliter vervangen worden door Killian Sardella in de basiself.

LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Een aderlating voor Anderlecht?

Meest recent

Grote deceptie bij AA Gent: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

0
0
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

9
9
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

182
182
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

65
65
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

153
153
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

100
100
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

349
349
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

187
187
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

118
118
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

155
155
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

239
239
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

185
185
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

336
336
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

247
247
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

459
459
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

152
152
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

944
944
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

192
192
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

769
769
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

79
79
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

226
226
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

249
249
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

98
98
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

184
184
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

632
632

Meer sportnieuws