Ex-doelman Club Brugge getuigt: "Bizarre omstandigheden"

door
Ex-doelman Club Brugge getuigt:

Verschillende ploegen komen in aanmerking, maar dé revelatie van het seizoen is toch KV Oostende. Met dank aan de pressing van Alexandre Blessin, al mogen ook de prestaties van doelman Guillaume Hubert niet worden onderschat. Met amper 37 tegentreffers doen enkel Club Brugge, Anderlecht en AA Gent beter.


Het 27-jarige sluitstuk is dan ook bezig aan een prima seizoen bij het nummer vier in het klassement, nadat hij eerder nochtans tekort leek te schieten voor de top in België. Zo maakte Hubert in twee periodes bij Standard een wisselvallige indruk, terwijl hij bij Club Brugge helemaal door de mand viel. Op twee jaar tijd stond de doelman er uiteindelijk zes keer tussen de palen, hoewel Ivan Leko duidelijk op zoek was naar een vaste nummer één onder de lat. Zo versleet Blauw-Zwart in het titeljaar van 2018 met Ludovic Butelle, Ethan Horvath, Karlo Letica, Kenneth Vermeer en Hubert zelf maar liefst vijf keepers.

In gesprek met Sport/Voetbalmagazine blikte de voormalig jeugdinternational nu terug op zijn passage in Jan Breydel. Daarbij liet hij zich toch een opvallende quote ontvallen. "Bizarre omstandigheden, die vaak niks met voetbal te maken hadden. Er deden allerlei verhalen de ronde. Welke? Ach. Ik geef niet graag kritiek, maar het was een zeer moeilijke situatie", klinkt het namelijk. Verder uitweiden deed Hubert echter niet, en dus hebben we het raden naar de precieze toedracht van zijn claim. Mogelijk hint hij op een makelaarskwestie, of persoonlijke voorkeuren die mee een rol speelden in het sportieve aspect.

LEES OOK: Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Hubert verdient een nieuwe kans aan de top

Meest recent

Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

22
22
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

102
102
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

78
78
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

40
40
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

376
376
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

193
193
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

493
493
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

353
353
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

259
259
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

144
144
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

100
100
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

106
106
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

96
96
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

66
66
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

152
152
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

160
160
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

371
371
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

117
117
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

340
340
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

48
48
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

443
443
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

139
139
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28

Meer sportnieuws