Noa Lang trapt op tenen Ajax-supporters

door
Noa Lang trapt op tenen Ajax-supporters

De een zijn dood is de ander zijn brood. Ajax liet vorige zomer Noa Lang richting Club Brugge vertrekken, dat in ruil straks een som van amper zes miljoen overmaakt. Een gouden deal dus voor Blauw-Zwart, waar de 21-jarige Nederlander zich in mum van tijd tot absolute smaakmaker ontpopte. In de Johan Cruijff ArenA wordt de beslissing om hem te laten gaan dan ook al duchtig vervloekt. Al blijft Lang niet bij iedereen in Amsterdam even populair.


De flamboyante winger droeg in Nederland enigszins een reputatie met zich mee, waardoor ook een flink deel van de eigen fans bij Ajax hem niet bepaald op handen droeg. Bij hen gooide Lang nu nog wat olie op het vuur. Op een foto van Brian Brobbey, die na dit seizoen gratis richting RB Leipzig verhuist, reageerde de Jong Oranje-international namelijk met een niet al te subtiele quote. "Pff Red Bull geeft je steeds meer vleugels", klonk het namelijk.

Op dat moment was de overstap van Brobbey nog niet officieel, wat momenteel wél het geval is, al hing ze wel reeds stevig in de lucht. Tot spijt van heel wat Ajax-fans, die nog hoop koesterden dat de 19-jarige spits zijn contract alsnog zou verlengen. In de reacties op Lang zijn post zijn zij dan ook niet mals voor hun ex-speler. Zo luidt het onder meer dat hij jaloers is dat hij nooit doorbrak in Amsterdam, of dat ze daar blij zijn van hem verlost te zijn. 

LEES OOK: Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

Houdt u van Lang zijn 'uitdagend' gedrag?

Meest recent

Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

1
1
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

8
8
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

79
79
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

32
32
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

154
154
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

62
62
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

126
126
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

108
108
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

207
207
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

471
471
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

104
104
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

218
218
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

54
54
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

180
180
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

88
88
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

301
301
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

274
274
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

139
139
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

315
315
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

232
232
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

245
245
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

865
865
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

271
271
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

691
691

Meer sportnieuws