'Club Brugge troeft topclubs af voor nieuwe goudklomp'

door
'Club Brugge troeft topclubs af voor nieuwe goudklomp'

Ondanks de schorsing van Odilon Kossounou achterin, situeert dé hamvraag bij Club Brugge voor de inhaalmatch tegen Charleroi zich ongetwijfeld diep in de punt. Door de afwezigheid van Bas Dost krijgt Philippe Clement daar opnieuw de keuze tussen tieners Youssouph Badji en Daniel Pérez. Vorige week tegen Zulte Waregem kreeg de Senegalees de voorkeur, om na een halfuur alweer naar de kant te moeten. Een beslissing die flink wat stof deed opwaaien, zeker omdat Badji eerder nog de score geopend had. Aangezien hij volgens zijn coach de bal onvoldoende wist bij te houden, gooide Clement in zijn plaats echter toch Pérez in de strijd.


Een opmerkelijke zet, zeker omdat de Venezolaan nog geen minuut in de competitie had gespeeld. Het duurde dan ook eventjes alvorens hij zijn draai vond, maar naarmate de wedstrijd vorderde liet de winteraanwinst een steeds betere indruk achter. Nochtans was het de bedoeling dat Pérez het seizoen bij Club NXT zou afmaken. Door de blessure van Bas Dost werd hij echter al sneller overgeheveld naar de A-kern, mét succes tot dusver. Blauw-Zwart heeft volgens Het Laatste Nieuws dan ook een koopje gedaan. Zo weet de krant dat Club 'slechts' 210.000 euro betaalde voor zijn komst. Een behoorlijk laag bedrag, zelfs in volle corona-crisis. Bovendien troefden de Bruggelingen onder meer Atalanta af, én tekende Pérez meteen een contract tot medio 2025.

UPDATE 12/03
Pérez verschijnt tegen Charleroi mogelijk dus voor het eerst aan de aftrap bij de landskampioen, reden genoeg voor Het Nieuwsblad om eveneens eens wat dieper in zijn dossier te duiken. Daarbij bevestigt de krant dat Club niet de enige gegadigde was voor zijn diensten, maar dat de 19-jarige spits tevens interesse uit verschillende topcompetities genoot. Het ziet er dan ook naar uit dat men in Jan Breydel niet enkel Atalanta, maar daarnaast nog een aantal andere gerespecteerde teams wist af te troeven. De reden voor zijn lage transfersom zou overigens te maken hebben met een clausule die de koploper in de Jupiler Pro League wist te activeren. Hoewel het uiteraard nog voorbarig is om conclusies te trekken, lijkt Vincent Mannaert dus toch een gouden deal te hebben gesloten.

LEES OOK: Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Wie ziet u op termijn als beste opvolger voor Dost?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

26
26
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

25
25
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

29
29
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

115
115
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

256
256
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

115
115
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

86
86
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

324
324
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

381
381
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

95
95
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

62
62
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

234
234
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

458
458
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

237
237
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

407
407
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

204
204
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

150
150
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

235
235
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

411
411
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

153
153
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

637
637
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

237
237
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

193
193
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

186
186
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

394
394

Meer sportnieuws