'Club Brugge troeft topclubs af voor nieuwe goudklomp'

door
'Club Brugge troeft topclubs af voor nieuwe goudklomp'

Ondanks de schorsing van Odilon Kossounou achterin, situeert dé hamvraag bij Club Brugge voor de inhaalmatch tegen Charleroi zich ongetwijfeld diep in de punt. Door de afwezigheid van Bas Dost krijgt Philippe Clement daar opnieuw de keuze tussen tieners Youssouph Badji en Daniel Pérez. Vorige week tegen Zulte Waregem kreeg de Senegalees de voorkeur, om na een halfuur alweer naar de kant te moeten. Een beslissing die flink wat stof deed opwaaien, zeker omdat Badji eerder nog de score geopend had. Aangezien hij volgens zijn coach de bal onvoldoende wist bij te houden, gooide Clement in zijn plaats echter toch Pérez in de strijd.


Een opmerkelijke zet, zeker omdat de Venezolaan nog geen minuut in de competitie had gespeeld. Het duurde dan ook eventjes alvorens hij zijn draai vond, maar naarmate de wedstrijd vorderde liet de winteraanwinst een steeds betere indruk achter. Nochtans was het de bedoeling dat Pérez het seizoen bij Club NXT zou afmaken. Door de blessure van Bas Dost werd hij echter al sneller overgeheveld naar de A-kern, mét succes tot dusver. Blauw-Zwart heeft volgens Het Laatste Nieuws dan ook een koopje gedaan. Zo weet de krant dat Club 'slechts' 210.000 euro betaalde voor zijn komst. Een behoorlijk laag bedrag, zelfs in volle corona-crisis. Bovendien troefden de Bruggelingen onder meer Atalanta af, én tekende Pérez meteen een contract tot medio 2025.

UPDATE 12/03
Pérez verschijnt tegen Charleroi mogelijk dus voor het eerst aan de aftrap bij de landskampioen, reden genoeg voor Het Nieuwsblad om eveneens eens wat dieper in zijn dossier te duiken. Daarbij bevestigt de krant dat Club niet de enige gegadigde was voor zijn diensten, maar dat de 19-jarige spits tevens interesse uit verschillende topcompetities genoot. Het ziet er dan ook naar uit dat men in Jan Breydel niet enkel Atalanta, maar daarnaast nog een aantal andere gerespecteerde teams wist af te troeven. De reden voor zijn lage transfersom zou overigens te maken hebben met een clausule die de koploper in de Jupiler Pro League wist te activeren. Hoewel het uiteraard nog voorbarig is om conclusies te trekken, lijkt Vincent Mannaert dus toch een gouden deal te hebben gesloten.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Wie ziet u op termijn als beste opvolger voor Dost?

Meest recent

Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

4
4
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

32
32
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

81
81
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

112
112
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

152
152
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

215
215
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

81
81
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

54
54
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

124
124
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

39
39
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

265
265
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

381
381
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

23
23
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

119
119
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

200
200
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

434
434
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

213
213
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

195
195
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

278
278
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1844
1844
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

312
312
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

610
610
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1086
1086
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

301
301

Meer sportnieuws