'Club Brugge troeft topclubs af voor nieuwe goudklomp'

1389 stemmen
'Club Brugge troeft topclubs af voor nieuwe goudklomp'

Ondanks de schorsing van Odilon Kossounou achterin, situeert dé hamvraag bij Club Brugge voor de inhaalmatch tegen Charleroi zich ongetwijfeld diep in de punt. Door de afwezigheid van Bas Dost krijgt Philippe Clement daar opnieuw de keuze tussen tieners Youssouph Badji en Daniel Pérez. Vorige week tegen Zulte Waregem kreeg de Senegalees de voorkeur, om na een halfuur alweer naar de kant te moeten. Een beslissing die flink wat stof deed opwaaien, zeker omdat Badji eerder nog de score geopend had. Aangezien hij volgens zijn coach de bal onvoldoende wist bij te houden, gooide Clement in zijn plaats echter toch Pérez in de strijd.


Een opmerkelijke zet, zeker omdat de Venezolaan nog geen minuut in de competitie had gespeeld. Het duurde dan ook eventjes alvorens hij zijn draai vond, maar naarmate de wedstrijd vorderde liet de winteraanwinst een steeds betere indruk achter. Nochtans was het de bedoeling dat Pérez het seizoen bij Club NXT zou afmaken. Door de blessure van Bas Dost werd hij echter al sneller overgeheveld naar de A-kern, mét succes tot dusver. Blauw-Zwart heeft volgens Het Laatste Nieuws dan ook een koopje gedaan. Zo weet de krant dat Club 'slechts' 210.000 euro betaalde voor zijn komst. Een behoorlijk laag bedrag, zelfs in volle corona-crisis. Bovendien troefden de Bruggelingen onder meer Atalanta af, én tekende Pérez meteen een contract tot medio 2025.

UPDATE 12/03
Pérez verschijnt tegen Charleroi mogelijk dus voor het eerst aan de aftrap bij de landskampioen, reden genoeg voor Het Nieuwsblad om eveneens eens wat dieper in zijn dossier te duiken. Daarbij bevestigt de krant dat Club niet de enige gegadigde was voor zijn diensten, maar dat de 19-jarige spits tevens interesse uit verschillende topcompetities genoot. Het ziet er dan ook naar uit dat men in Jan Breydel niet enkel Atalanta, maar daarnaast nog een aantal andere gerespecteerde teams wist af te troeven. De reden voor zijn lage transfersom zou overigens te maken hebben met een clausule die de koploper in de Jupiler Pro League wist te activeren. Hoewel het uiteraard nog voorbarig is om conclusies te trekken, lijkt Vincent Mannaert dus toch een gouden deal te hebben gesloten.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Wie ziet u op termijn als beste opvolger voor Dost?

Meest recent

'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

0
0
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

28
28
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

23
23
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

56
56
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

43
43
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

68
68
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

185
185
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

433
433
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

177
177
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

379
379
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

297
297
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

180
180
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

82
82
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

82
82
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

147
147
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

168
168
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

335
335
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

337
337
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

262
262
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

470
470
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

145
145
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

667
667
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

101
101
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

68
68
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

371
371

Meer sportnieuws