'Club Brugge troeft topclubs af voor nieuwe goudklomp'

door
'Club Brugge troeft topclubs af voor nieuwe goudklomp'

Ondanks de schorsing van Odilon Kossounou achterin, situeert dé hamvraag bij Club Brugge voor de inhaalmatch tegen Charleroi zich ongetwijfeld diep in de punt. Door de afwezigheid van Bas Dost krijgt Philippe Clement daar opnieuw de keuze tussen tieners Youssouph Badji en Daniel Pérez. Vorige week tegen Zulte Waregem kreeg de Senegalees de voorkeur, om na een halfuur alweer naar de kant te moeten. Een beslissing die flink wat stof deed opwaaien, zeker omdat Badji eerder nog de score geopend had. Aangezien hij volgens zijn coach de bal onvoldoende wist bij te houden, gooide Clement in zijn plaats echter toch Pérez in de strijd.


Een opmerkelijke zet, zeker omdat de Venezolaan nog geen minuut in de competitie had gespeeld. Het duurde dan ook eventjes alvorens hij zijn draai vond, maar naarmate de wedstrijd vorderde liet de winteraanwinst een steeds betere indruk achter. Nochtans was het de bedoeling dat Pérez het seizoen bij Club NXT zou afmaken. Door de blessure van Bas Dost werd hij echter al sneller overgeheveld naar de A-kern, mét succes tot dusver. Blauw-Zwart heeft volgens Het Laatste Nieuws dan ook een koopje gedaan. Zo weet de krant dat Club 'slechts' 210.000 euro betaalde voor zijn komst. Een behoorlijk laag bedrag, zelfs in volle corona-crisis. Bovendien troefden de Bruggelingen onder meer Atalanta af, én tekende Pérez meteen een contract tot medio 2025.

UPDATE 12/03
Pérez verschijnt tegen Charleroi mogelijk dus voor het eerst aan de aftrap bij de landskampioen, reden genoeg voor Het Nieuwsblad om eveneens eens wat dieper in zijn dossier te duiken. Daarbij bevestigt de krant dat Club niet de enige gegadigde was voor zijn diensten, maar dat de 19-jarige spits tevens interesse uit verschillende topcompetities genoot. Het ziet er dan ook naar uit dat men in Jan Breydel niet enkel Atalanta, maar daarnaast nog een aantal andere gerespecteerde teams wist af te troeven. De reden voor zijn lage transfersom zou overigens te maken hebben met een clausule die de koploper in de Jupiler Pro League wist te activeren. Hoewel het uiteraard nog voorbarig is om conclusies te trekken, lijkt Vincent Mannaert dus toch een gouden deal te hebben gesloten.

LEES OOK: Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Wie ziet u op termijn als beste opvolger voor Dost?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

18
18
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

19
19
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

20
20
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

22
22
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

391
391
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

213
213
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

102
102
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

344
344
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

120
120
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

201
201
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

171
171
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

126
126
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

90
90
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

102
102
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

68
68
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

291
291
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

149
149
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

147
147
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

505
505
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

373
373
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

518
518
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

458
458
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

388
388

Meer sportnieuws