'Club Brugge troeft topclubs af voor nieuwe goudklomp'

door
'Club Brugge troeft topclubs af voor nieuwe goudklomp'

Ondanks de schorsing van Odilon Kossounou achterin, situeert dé hamvraag bij Club Brugge voor de inhaalmatch tegen Charleroi zich ongetwijfeld diep in de punt. Door de afwezigheid van Bas Dost krijgt Philippe Clement daar opnieuw de keuze tussen tieners Youssouph Badji en Daniel Pérez. Vorige week tegen Zulte Waregem kreeg de Senegalees de voorkeur, om na een halfuur alweer naar de kant te moeten. Een beslissing die flink wat stof deed opwaaien, zeker omdat Badji eerder nog de score geopend had. Aangezien hij volgens zijn coach de bal onvoldoende wist bij te houden, gooide Clement in zijn plaats echter toch Pérez in de strijd.


Een opmerkelijke zet, zeker omdat de Venezolaan nog geen minuut in de competitie had gespeeld. Het duurde dan ook eventjes alvorens hij zijn draai vond, maar naarmate de wedstrijd vorderde liet de winteraanwinst een steeds betere indruk achter. Nochtans was het de bedoeling dat Pérez het seizoen bij Club NXT zou afmaken. Door de blessure van Bas Dost werd hij echter al sneller overgeheveld naar de A-kern, mét succes tot dusver. Blauw-Zwart heeft volgens Het Laatste Nieuws dan ook een koopje gedaan. Zo weet de krant dat Club 'slechts' 210.000 euro betaalde voor zijn komst. Een behoorlijk laag bedrag, zelfs in volle corona-crisis. Bovendien troefden de Bruggelingen onder meer Atalanta af, én tekende Pérez meteen een contract tot medio 2025.

UPDATE 12/03
Pérez verschijnt tegen Charleroi mogelijk dus voor het eerst aan de aftrap bij de landskampioen, reden genoeg voor Het Nieuwsblad om eveneens eens wat dieper in zijn dossier te duiken. Daarbij bevestigt de krant dat Club niet de enige gegadigde was voor zijn diensten, maar dat de 19-jarige spits tevens interesse uit verschillende topcompetities genoot. Het ziet er dan ook naar uit dat men in Jan Breydel niet enkel Atalanta, maar daarnaast nog een aantal andere gerespecteerde teams wist af te troeven. De reden voor zijn lage transfersom zou overigens te maken hebben met een clausule die de koploper in de Jupiler Pro League wist te activeren. Hoewel het uiteraard nog voorbarig is om conclusies te trekken, lijkt Vincent Mannaert dus toch een gouden deal te hebben gesloten.

LEES OOK: Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Wie ziet u op termijn als beste opvolger voor Dost?

Meest recent

Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

4
4
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

44
44
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

368
368
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

89
89
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

216
216
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

43
43
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

388
388
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

109
109
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

49
49
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

351
351
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

97
97
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

236
236
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

267
267
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

746
746
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

94
94
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

197
197
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

473
473
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

59
59
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

308
308
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

324
324
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

134
134
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

661
661
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

54
54
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

108
108
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

208
208

Meer sportnieuws