KVO blijft lonken naar Play-Off I: "Waarom niet?"

door
KVO blijft lonken naar Play-Off I:

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en alles kan nog in de strijd om een plaats in de play-offs. KV Oostende ligt zelfs op koers om Play-Off I te halen, want de kustploeg prijkt nog steeds op een verbazingwekkende vierde plaats, waarbij het Anderlecht voorafgaat op basis van het aantal gewonnen wedstrijden.


KVO heeft wel het voordeel dat het de komende weken een veel makkelijker programma heeft dan zijn grootste concurrent. Oostende speelt nog tegen de drie laagst geklasseerde teams van de competities, terwijl Anderlecht nog Club Brugge en Antwerp voor de kiezen krijgt. Het geloof in de Diaz Arena dat de stunt voltrokken kan worden, groeit dan ook met de dag.

"In ons hoofd zat top acht, daar kunnen we blij mee zijn. Maar een topvoetballer wil uiteindelijk altijd méér. En dan kom je uit bij play-off 1", stelt doelman Guillaume Hubert in Sport/Voetbalmagazine. "Waarom niet, we zijn sportlui, je moet het hoogste willen. En misschien zou het ook niet slecht zijn dat het kleine Oostende daar straks de groten wat gaat ambeteren. De titelstrijd is beslecht, in mijn ogen toch, maar daarna kan alles. Het zal niet gemakkelijk worden, maar ons lot ligt in onze handen."

Zal KVO het halen?

Meest recent

Fink geeft succesrecept: "Dan wordt het makkelijker"

KRC Genk leek op de goede weg, maar tegen La Louvière werd het weer een minder duel. Ze ...

13
13
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo vindt de weg naar de netten

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
Blessure De Bruyne: grijpt fenomeen kans bij Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia zag de afgelopen week drie Rode Duivels uitvallen. Zij zullen niet van de ...

68
68
Grote verandering op komst bij de Red Flames?

De Red Flames wonnen met 2-1 van Ierland na twee goals van wie anders dan Tessa Wullaert. Maar zij ...

92
92
Kompany kan Maldini & co van de troon stoten

Vincent Kompany speelt vanavond met Bayern München in de DFB Pokal op het veld van FC ...

62
62
"Hasi buiten": coach reageert op spreekkoren

RSC Anderlecht won met 2-0 van Ninove, maar het is duidelijk dat deze match de crisis nog groter ...

262
262
Engeland gonst: De Cuyper belandt in z’n ergste nachtmerrie

Engeland gonst, want Maxim De Cuyper beleefde op Old Trafford een nachtmerrie-avond: basisplek op ...

86
86
'Straf transfergerucht bij Club: Vermant plots genoemd'

Bij Club Brugge lopen heel wat spelers in de kijker. Vooral in de Champions League bekijken de ...

134
134
Club Brugge reageert: verdict rond zorgwekkende Meijer valt

Bjorn Meijer is vorig weekend opnieuw geblesseerd uitgevallen. De Nederlandse linksback, die in het ...

114
114
Club Brugge verrast: outcast duikt plots op in basis

Club Brugge roteert fors tegen Eendracht Aalst Lede en dat opent de deur voor een vergeten speler om ...

494
494
Lotto Park ontploft: Anderlecht-fans pakken Hasi aan

Het Lotto Park zat dinsdag tot de nok vol voor Anderlecht–Ninove: ongezien voor een bekerduel ...

427
427
Hasi hard: "Zij hebben hun kans niet gegrepen"

Anderlecht heeft zich bij de laatste zestien geschaard in de Croky Cup, maar daarmee is meteen ook ...

411
411
Anderlecht-speler valt door de mand: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft dinsdag zijn job gedaan in de Croky Cup, maar ook niet meer dan dat. Amateurclub ...

379
379
Dender kan pas in verlengingen blamage voorkomen

De eersteklassers kunnen dinsdagavond een foutloos rapport voorleggen in de Croky Cup. FCV Dender ...

62
62
Drama voor Flames: Ierland fnuikt in slotminuut comeback

De Red Flames hebben dinsdagavond een drama beleefd. Tegen Ierland leken ze op weg naar een straffe ...

95
95
Anderlecht rekent zonder problemen af met Ninove

Anderlecht heeft zich dinsdagavond niet laten verrassen in de Croky Cup. Paars-Wit bekert gewoon ...

119
119
Mechelen, Standard en Charleroi bibberen verder in beker

Dinsdagavond zijn de eerste eersteklassers in actie gekomen in de Croky Cup. Zij hebben voorlopig ...

101
101
Fofana zorgt voor relletje: trainer door het stof

Het was geen goed weekend voor de Rode Duivels. Verschillende internationals vielen immers ...

95
95
'Club gewaarschuwd: monsterbod op Ordoñez op komst'

Geld hebben ze bij Club Brugge niet meteen nodig, want vorig seizoen wisten ze nog maar eens 18 ...

249
249
Bizarre soap in Anderlecht: "Belachelijk en amateuristisch"

Er valt dinsdagavond heel wat te beleven op de Belgische velden met de zestiende finales in de Croky ...

271
271
Anderlecht - Ninove om deze reden kwartier uitgesteld

RSC Anderlecht speelde normaal om 20u30 in de Beker van België tegen Ninove. De partij gaat ...

58
58
Lazare openhartig: "Stond op de rand van de afgrond"

Het verhaal van Lazare Amani was toch opvallend. Op een bepaald moment een topspeler bij Union SG, ...

66
66
De Zerbi slaat en zalft richting Vermeeren

Arthur Vermeeren werd in de zomer van RB Leipzig naar Olympique Marseille getransfereerd. De ...

104
104
Hasi maakt ploeg bekend: aanwinst eindelijk in de basis

RSC Anderlecht speelt om 20u30 in de Beker van België tegen Ninove. De partij gaat door in een ...

186
186
STVV slaat toe: contract tot medio 2029

STVV is bezig aan een goed seizoen. De Kanaries willen ook meer spelers van eigen bodem in de ploeg ...

36
36

Meer sportnieuws