Clement laat zich uit over keuze tussen Badji en Perez

door
Clement laat zich uit over keuze tussen Badji en Perez

Club Brugge kan de komende dagen de kloof met zijn concurrentie nog wat groter maken, want met winst in de inhaalmatchen tegen Charleroi en AA Gent kan het zijn voorsprong uitbouwen tot maar liefst 21 punten. Blauw-Zwart kan beginnen met een zege op Mambourg vrijdagavond, maar voor die match moet Philippe Clement nog enkele knopen doorhakken.


Zo zal hij het nog moeten stellen zonder Bas Dost, waardoor het uitkijken wordt naar zijn vervanger in de spits. Tegen Zulte Waregem startte Youssouph Badji, maar de Senegalees werd al na een halfuur gewisseld omdat Clement hem niet goed genoeg vond. Zijn vervanger Daniel Perez liet wel al mooie dingen zien, maar de Venezolaan streek nog maar pas in Brugge neer en het was nog maar zijn tweede invalbeurt.

Clement liet op zijn persconferentie donderdag in ieder geval nog niet in zijn kaarten kijken. "Het zijn twee andere types, maar nog geen afgewerkte producten. Twee jongens die 19 zijn en het is logisch dat die niet klaar zijn om nu al de nummer 1 spits van Club Brugge te zijn, maar het zijn wel jongens met veel potentieel naar de toekomst", had hij wel lof voor beide spelers.


LEES OOK: Club Brugge incasseert ferme domper op winterstage

Denk je dat Perez zal starten?

Meest recent

Club Brugge incasseert ferme domper op winterstage

Veel Belgische clubs gaan deze winter op stage, meestal naar een warme bestemming. Dat was ook het ...

13
13
Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Thibaut Courtois is één van de beste doelmannen ter wereld. Bij Real Madrid is hij de ...

66
66
Afrika Cup in de ban van Belgische mirakelman: “Een droom!”

Het gaat om de knikkers nu in de Afrika Cup. In het Afrikaanse landentornooi zien we enkele oude ...

60
60
Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

RSC Anderlecht en Westerlo doen zaken op de wintermercato. Op de officiële kanalen van De ...

110
110
Marc Coucke doet fans schrikken met donker toekomstbeeld

Marc Coucke staat bekend om zijn gevoel voor humor, maar zijn nieuwste Instagrambericht deed toch ...

101
101
Storm rond Herman Brusselmans krijgt onverwachte wending

Herman Brusselmans is opnieuw het middelpunt van een storm die veel groter werd dan enkel een ...

66
66
Courtois speelt open kaart: afscheid Rode Duivels na WK?

Thiibaut Courtois wordt binnen enkele maanden 34 jaar. 'El Muro' weet dus dat zijn laatste fase van ...

96
96
'Club Brugge baalt: toptarget weigert Blauw-Zwart'

Club Brugge is op zoek naar versterking. De Bruggelingen hadden één speler heel hoog ...

376
376
Waarom DAZN-bom wél positief effect kan hebben op JPL

Het Belgische voetbal kent (alweer) woelige maanden. DAZN zorgde voor een enorme bom. Tot het einde ...

162
162
‘Club Brugge haalt La Liga-topper: bom in kleedkamer?’

Hij is international, heeft sterke prestaties in La Liga op zijn cv, maar speelt dit seizoen amper. ...

673
673
Grote uitverkoop dreigt in de Jupiler Pro League

Het jaar 2026 zal wellicht jaar worden dat de Jupiler Pro League-clubs nog gretiger dan anders ...

105
105
Anderlecht en Hasi hopen: twee ‘aanwinsten’ voor 2026

Bij RSC Anderlecht is er versterking nodig. Er moet aanvallend kwaliteit bij, op de rechterflank en ...

290
290
Garcia verrast: 'vergeten' Rode Duivel schittert in Bundesliga

Bondscoach Rudi Garcia heeft zeer veel weelde centraal op het middenveld. De trainer krijgt er nog ...

224
224
Vechten RSCA en Club Brugge weldra om buitenkans?

RSC Anderlecht en Club Brugge zouden beiden wel een extra winger kunnen gebruiken. Gaan de twee eens ...

322
322
RSCA, Club en Genk dromen: meer dan 100 miljoen euro

In de Jupiler Pro League gaan er in 2026 weer tal van transfers afgerond worden. Bij RSC Anderlecht, ...

439
439
Pocognoli alweer ontslagen? CEO Monaco spreekt

Sébastien Pocognoli verraste in oktober vriend en vijand door plots te vertrekken bij Union. ...

756
756
De Ketelaere klopt ex-trainer, Barça wint derby maar net

Belgische clubs genieten op dit moment van een welverdiende winterstop, maar in onder meer ...

83
83
Saintfiet naar kwartfinale Africa Cup na penaltythriller

Er staat alvast minstens één Belg straks in de kwartfinales van de Africa Cup. ...

104
104
'Nieuwe miljoenentransfer voor Cercle Brugge'

Cercle Brugge beleeft op sportief vlak alweer een moeilijk seizoen. De Vereniging staat na twee ...

191
191
'Nieuwe transferoptie voor Lucas Stassin'

Voor Lucas Stassin is het voorbije halfjaar bijzonder frustrerend geweest. De 21-jarige spits hoopte ...

121
121
Anderlecht trekt op stage met één grote verrassing

Anderlecht sloot 2025 af met een flinke kater. Het verloor in zijn laatste wedstrijd van het ...

222
222
'Club blijft verbaasd achter na Ordoñez-wending'

Club Brugge is zaterdag vertrokken op winterstage naar Marbella. Onder de Spaanse zon stoomt het ...

358
358
Carrière weer gelanceerd? Delcroix heeft transfer beet

Enkele jaren geleden werd Hannes Delcroix bij Anderlecht nog gezien als een groot talent. Hij werd ...

55
55
'Man Utd stuurt toptalent naar Jupiler Pro League'

De wintermercato is stilaan helemaal aan de gang en Belgische clubs zijn al volop aan het zoeken ...

148
148
'Club moet vrezen: grootmacht gaat voor Tzolis'

Voor Club Brugge belooft het een zeer bewogen wintermercato te worden. Niet alleen zoekt de ...

519
519

Meer sportnieuws