'Löw verrast en haalt twee verbannen sterren terug voor EK'

door
'Löw verrast en haalt twee verbannen sterren terug voor EK'

Het EK van komende zomer wordt het laatste kunstje van Joachim Löw als Duits bondscoach, zo raakte enkele dagen geleden bekend. De bondscoach neemt afscheid na vijftien jaar en een wereldtitel, maar lijkt voor zijn laatste toernooi nog een grote verrassing uit zijn hoge hoed te gaan toveren.


Volgens Kicker zullen Mats Hummels en Thomas Müller namelijk mogen rekenen op een plaatsje in de selectie voor het EK. Dat is opmerkelijk, want de verdediger van Dortmund en de aanvaller van Bayern München werden in 2019 nog door Löw samen met Jérôme Boateng uit de nationale ploeg geweerd, omdat de bondscoach wou gaan verjongen.

Die verjonging bleek echter geen succes, want Duitsland kon ook de voorbije twee jaar niet overtuigen en incasseerde in november nog een 6-0-pandoering in de Nations League tegen Spanje. Löw keert nu dus op zijn stappen terug en haalt Hummels en Müller toch weer bij de selectie. Vooral die laatste toonde zich de voorbije twee seizoenen in goede vorm. Dit seizoen was Müller in de Bundesliga bijvoorbeeld al bij 21 goals betrokken (tien goals en elf assists) in 22 wedstrijden.

LEES OOK: Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

Goede beslissing?

Meest recent

Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

4
4
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

18
18
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

97
97
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

125
125
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

60
60
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

181
181
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

152
152
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

205
205
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

503
503
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

178
178
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

551
551
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

80
80
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

65
65
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

130
130
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

61
61
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

89
89
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

410
410
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

247
247
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

82
82
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

287
287
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

118
118
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

240
240
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

185
185

Meer sportnieuws