Chelsea doet gouden zaak met driepunter tegen Everton

door
Chelsea doet gouden zaak met driepunter tegen Everton

Sinds de komst van Thomas Tuchel is het Engelse Chelsea FC al negen wedstrijden ongeslagen in de Premier League. De ploeg uit Londen kreeg vanavond met Everton een stevige tegenstander voor de kiezen. In de topwedstrijd tussen de nummer vier en vijf van het klassement, trokken de Blues uiteindelijk aan het langste eind. 


In een open wedstrijd was Chelsea heer en meester tegen Everton. Voor het openingsdoelpunt hadden de Blues wel de hulp nodig van Everton-verdediger Ben Godfrey. De Engelsman devieerde op het halfuur een schot van Kai Havertz voorbij zijn eigen doelman. Daarna reageerden de bezoekers nog met een grote kans voor Richarlison, maar de Braziliaan liet het na om de gelijkmaker tegen de netten te duwen. 

In de tweede helft was Kai Havertz opnieuw dé man in vorm bij Chelsea. De Duitser werkte zich al snel op het scorebord, maar zijn doelpunt werd uiteindelijk afgekeurd wegens handspel. Toen Havertz iets later op wandel ging door de Everton-defensie moest Jordan Pickford de Duitser foutief afstoppen. Jorginho zette zich achter de bal, en trapte de strafschop genadeloos binnen. Everton probeerde nog tegen te prikken, maar een stevig Chelsea gaf geen krimp. Door de winst staan de Blues nu wat steviger op de vierde plaats in het klassement, die hen verzekert van een Champions League-ticket. 
Scoreverloop:
1-0: Godfrey (OG)
2-0: Jorginho (PEN.)

LEES OOK: 'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Wie wordt de grootste uitdager van Manchester City?

Meest recent

Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

14
14
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

64
64
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

49
49
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

379
379
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

275
275
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

263
263
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

298
298
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

241
241
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

367
367
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

376
376
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

377
377
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

146
146
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

213
213
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

119
119
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

346
346
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

170
170
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

220
220
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

185
185
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

170
170
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

525
525
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

100
100
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

181
181
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

350
350
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

270
270

Meer sportnieuws