Antwerp -en Club-fans in koor: "Andere regels voor Anderlecht"

807 stemmen
Antwerp -en Club-fans in koor:

Van een spannende titelstrijd lijkt voorlopig geen sprake, maar binnen twee weken staat met Club Brugge tegen Antwerp een onderonsje tussen de nummers één en twee in het klassement op het programma. Blauw-Zwart hoopt tegen dan weer over al haar pionnen te kunnen beschikken, terwijl Frank Vercauteren andermaal aan het puzzelen moet.


De coach van de Great Old dreigt het in Jan Breydel namelijk niet alleen zonder de pas weer fitte Dieumerci Mbokani, geschorst na vijf gele kaarten, te moeten stellen. Ook steunpilaar achterin Abdoulaye Seck, die in de felbevochten zege tegen KV Kortrijk al na 20 minuten van het veld werd gestuurd, is wellicht niet van de partij. Hij kreeg namelijk een schorsingsvoorstel van één speeldag effectief, waardoor Vercauteren voor de topper in Brugge dus geen beroep kan doen op de verdediger. Al kan het stamnummer één wel nog in beroep treden tegen die minnelijke schikking van de voetbalbond.

Als het van de fans afhangt lijkt dat alvast geen slecht idee. Hoewel de tackle van Seck vrij onbesuisd was, blijkt uit de reacties op sociale media immers dat zij de sanctie te streng vinden. Daarbij wordt veelvuldig verwezen naar een aantal onbestrafte tackles door Anderlecht-spelers eerder dit seizoen, toen met name Adrien Trebel en Kemar Lawrence goedkoop wegkwamen met enkele stevige charges. In het Blauw-Zwarte kamp stellen ze zich dan weer vragen bij de zwaardere straf voor Odilon Kossounou. Hij staat na een gelijkaardig feit in de beker tegen Standard twee speeldagen aan de kant.

LEES OOK: 'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

De gevorderde straf voor Seck is volgens mij ...

Meest recent

'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

7
7
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

18
18
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

38
38
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

28
28
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

206
206
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

231
231
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

69
69
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

229
229
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

227
227
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

210
210
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

417
417
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

167
167
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

89
89
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

223
223
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

73
73
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

149
149
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

66
66
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

148
148
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

263
263
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

640
640
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

260
260
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1056
1056
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

72
72
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

575
575

Meer sportnieuws