Antwerp -en Club-fans in koor: "Andere regels voor Anderlecht"

door
Antwerp -en Club-fans in koor:

Van een spannende titelstrijd lijkt voorlopig geen sprake, maar binnen twee weken staat met Club Brugge tegen Antwerp een onderonsje tussen de nummers één en twee in het klassement op het programma. Blauw-Zwart hoopt tegen dan weer over al haar pionnen te kunnen beschikken, terwijl Frank Vercauteren andermaal aan het puzzelen moet.


De coach van de Great Old dreigt het in Jan Breydel namelijk niet alleen zonder de pas weer fitte Dieumerci Mbokani, geschorst na vijf gele kaarten, te moeten stellen. Ook steunpilaar achterin Abdoulaye Seck, die in de felbevochten zege tegen KV Kortrijk al na 20 minuten van het veld werd gestuurd, is wellicht niet van de partij. Hij kreeg namelijk een schorsingsvoorstel van één speeldag effectief, waardoor Vercauteren voor de topper in Brugge dus geen beroep kan doen op de verdediger. Al kan het stamnummer één wel nog in beroep treden tegen die minnelijke schikking van de voetbalbond.

Als het van de fans afhangt lijkt dat alvast geen slecht idee. Hoewel de tackle van Seck vrij onbesuisd was, blijkt uit de reacties op sociale media immers dat zij de sanctie te streng vinden. Daarbij wordt veelvuldig verwezen naar een aantal onbestrafte tackles door Anderlecht-spelers eerder dit seizoen, toen met name Adrien Trebel en Kemar Lawrence goedkoop wegkwamen met enkele stevige charges. In het Blauw-Zwarte kamp stellen ze zich dan weer vragen bij de zwaardere straf voor Odilon Kossounou. Hij staat na een gelijkaardig feit in de beker tegen Standard twee speeldagen aan de kant.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De gevorderde straf voor Seck is volgens mij ...

Meest recent

De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

62
62
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

457
457
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

44
44
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

115
115
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

492
492
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

51
51
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

114
114
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

187
187
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

70
70
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

161
161
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

492
492
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

29
29
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

196
196
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

252
252
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

515
515
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

196
196
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

168
168
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

95
95
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

80
80
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

396
396
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

101
101

Meer sportnieuws