'Anderlecht krijgt goed transfernieuws uit Brazilië'

212
'Anderlecht krijgt goed transfernieuws uit Brazilië'

Ajax is de laatste jaren bijzonder actief op de Braziliaanse transfermarkt en scoorde de handtekeningen van David Neres en Antony bij São Paulo. Volgens de krant Gazeta Esportiva azen de Amsterdammers nu op een hattrick.

De huidige nummer één van de Eredivisie zou namelijk een derde Braziliaan aan willen trekken. Het gaat om keeper João Paulo van Santos, en het bovengenoemde medium stelt dat de interesse van directeur voetbalzaken Marc Overmars alleszins concreet is. Hij zou namelijk al contact opgenomen hebben met de vertegenwoordigers van de goalie, die dit weer doorgespeeld hebben richting de werkgever van Paulo. De doelman in kwestie is 25 jaar oud en heeft nog een contract tot medio 2025 bij Santos.

De voormalige club van Neymar bezit 70 procent van zijn transferrechten en de overige 30 procent wordt door Paulo zelf beheerd. Zijn transferwaarde wordt geschat op 700.000 euro, dus vermoedelijk is hij niet zo'n hele dure klant.

Het is wel duidelijk dat Ajax in zijn maag zit met de situatie van André Onana, die door de UEFA twaalf maanden geschorst is wegens dopinggebruik. De Amsterdammers hebben hoger beroep aangetekend bij het CAS, maar wat dat beslist is natuurlijk ongewis. Overmars oriënteert zich in ieder geval op de transfermarkt. De afgelopen jaren werd Hendrik Van Crombrugge steeds aan Ajax gelinkt en als de Amsterdammers voor Paulo gaan, is dat alvast één zorg minder voor Peter Verbeke.

LEES OOK: Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Zal Paulo naar Ajax verkassen?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

11
11
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

24
24
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

27
27
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

19
19
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

87
87
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

70
70
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

48
48
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

202
202
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

116
116
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

89
89
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

103
103
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

92
92
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

321
321
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

339
339
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

299
299
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

234
234
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

191
191
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws