'Anderlecht krijgt goed transfernieuws uit Brazilië'

door
'Anderlecht krijgt goed transfernieuws uit Brazilië'

Ajax is de laatste jaren bijzonder actief op de Braziliaanse transfermarkt en scoorde de handtekeningen van David Neres en Antony bij São Paulo. Volgens de krant Gazeta Esportiva azen de Amsterdammers nu op een hattrick.

De huidige nummer één van de Eredivisie zou namelijk een derde Braziliaan aan willen trekken. Het gaat om keeper João Paulo van Santos, en het bovengenoemde medium stelt dat de interesse van directeur voetbalzaken Marc Overmars alleszins concreet is. Hij zou namelijk al contact opgenomen hebben met de vertegenwoordigers van de goalie, die dit weer doorgespeeld hebben richting de werkgever van Paulo. De doelman in kwestie is 25 jaar oud en heeft nog een contract tot medio 2025 bij Santos.

De voormalige club van Neymar bezit 70 procent van zijn transferrechten en de overige 30 procent wordt door Paulo zelf beheerd. Zijn transferwaarde wordt geschat op 700.000 euro, dus vermoedelijk is hij niet zo'n hele dure klant.

Het is wel duidelijk dat Ajax in zijn maag zit met de situatie van André Onana, die door de UEFA twaalf maanden geschorst is wegens dopinggebruik. De Amsterdammers hebben hoger beroep aangetekend bij het CAS, maar wat dat beslist is natuurlijk ongewis. Overmars oriënteert zich in ieder geval op de transfermarkt. De afgelopen jaren werd Hendrik Van Crombrugge steeds aan Ajax gelinkt en als de Amsterdammers voor Paulo gaan, is dat alvast één zorg minder voor Peter Verbeke.

LEES OOK: ‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Zal Paulo naar Ajax verkassen?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

2
2
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

73
73
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

39
39
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

53
53
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

69
69
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

114
114
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

54
54
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

63
63
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

62
62
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

436
436
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

26
26
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

56
56
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

177
177
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

187
187
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

62
62
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

73
73
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

238
238
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

202
202
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

69
69
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

296
296
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

484
484
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

205
205
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

175
175
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

591
591
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

118
118

Meer sportnieuws