'Anderlecht krijgt goed transfernieuws uit Brazilië'

door
'Anderlecht krijgt goed transfernieuws uit Brazilië'

Ajax is de laatste jaren bijzonder actief op de Braziliaanse transfermarkt en scoorde de handtekeningen van David Neres en Antony bij São Paulo. Volgens de krant Gazeta Esportiva azen de Amsterdammers nu op een hattrick.

De huidige nummer één van de Eredivisie zou namelijk een derde Braziliaan aan willen trekken. Het gaat om keeper João Paulo van Santos, en het bovengenoemde medium stelt dat de interesse van directeur voetbalzaken Marc Overmars alleszins concreet is. Hij zou namelijk al contact opgenomen hebben met de vertegenwoordigers van de goalie, die dit weer doorgespeeld hebben richting de werkgever van Paulo. De doelman in kwestie is 25 jaar oud en heeft nog een contract tot medio 2025 bij Santos.

De voormalige club van Neymar bezit 70 procent van zijn transferrechten en de overige 30 procent wordt door Paulo zelf beheerd. Zijn transferwaarde wordt geschat op 700.000 euro, dus vermoedelijk is hij niet zo'n hele dure klant.

Het is wel duidelijk dat Ajax in zijn maag zit met de situatie van André Onana, die door de UEFA twaalf maanden geschorst is wegens dopinggebruik. De Amsterdammers hebben hoger beroep aangetekend bij het CAS, maar wat dat beslist is natuurlijk ongewis. Overmars oriënteert zich in ieder geval op de transfermarkt. De afgelopen jaren werd Hendrik Van Crombrugge steeds aan Ajax gelinkt en als de Amsterdammers voor Paulo gaan, is dat alvast één zorg minder voor Peter Verbeke.

LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Zal Paulo naar Ajax verkassen?

Meest recent

'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

6
6
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

75
75
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

96
96
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

269
269
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

154
154
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

37
37
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

57
57
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

116
116
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

456
456
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

57
57
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

270
270
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

112
112
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

93
93
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

476
476
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

147
147
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

353
353
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

190
190
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

818
818
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

442
442
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

431
431
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

244
244
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

347
347
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

475
475
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

93
93

Meer sportnieuws