Deinze en RWDM verdelen de punten na gesloten wedstrijd

52 stemmen
Deinze en RWDM verdelen de punten na gesloten wedstrijd

Na een redelijk gesloten wedstrijd hebben RWDM en Deinze de punten gedeeld in 1B. Beide ploegen leken op voorhand al vrij kansloos voor een plek bij de eerste twee maar moeten nu definitief afhaken voor de promotieplaatsen.

RWDM en Deinze kampeerden in de middenmoot van 1B en leken kansloos voor één van de twee promotieplaatsen. Beide ploegen wisselden ook al eens van coach dit seizoen: Euvrard stond nu aan het roer bij de Brusselse club en De Decker nam zopas over van David Gevaert bij het ambitieuze Deinze.
Beide ploegen begonnen met een laag blok en dat leverde weinig animo op in de openingsfase. Het eerste gevaar kwam van de thuisploeg via Rocha, zijn kopbal werd nog over doel getikt door de bezoekende doelman. Ook de volgende mogelijkheid was voor RWDM, na een hoekschop trapte Le Joncour in de handen van Vandenberghe. Halfweg de eerste periode trapte Staelens de eerste bezoekende kans in de draai naast. Het was slechts uitstel van executie voor Staelens die iets voorbij het halfuur schuin voorbij Sadin schoot: 0-1. Meteen ook de ruststand na een gesloten eerste helft.
Het team van Euvrard ging na de rust voluit op zoek naar de gelijkmaker en halfweg de tweede periode stelde Ephestion verdiend gelijk: 1-1. Ook in de tweede helft waren kansen een schaars goed en uiteindelijk bleef het ook bij een billlijk gelijkspel in het Edmond Machtens Stadion. Beide ploegen schieten uiteindelijk weinig tot niets op met dit punt.
Scoreverloop:
0-1 (33') Staelens, 1-1 (69') Ephestion

LEES OOK: Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

Zal Deinze volgend seizoen meedoen voor de promotie?

Meest recent

Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

11
11
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

3
3
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

25
25
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

155
155
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

111
111
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

37
37
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

80
80
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

212
212
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

77
77
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

430
430
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

319
319
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

128
128
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

180
180
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

547
547
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

402
402
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

122
122
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

346
346
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

228
228
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

273
273
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

167
167
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

99
99
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

560
560
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

469
469
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

582
582
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1111
1111

Meer sportnieuws