Deinze en RWDM verdelen de punten na gesloten wedstrijd

door
Deinze en RWDM verdelen de punten na gesloten wedstrijd

Na een redelijk gesloten wedstrijd hebben RWDM en Deinze de punten gedeeld in 1B. Beide ploegen leken op voorhand al vrij kansloos voor een plek bij de eerste twee maar moeten nu definitief afhaken voor de promotieplaatsen.

RWDM en Deinze kampeerden in de middenmoot van 1B en leken kansloos voor één van de twee promotieplaatsen. Beide ploegen wisselden ook al eens van coach dit seizoen: Euvrard stond nu aan het roer bij de Brusselse club en De Decker nam zopas over van David Gevaert bij het ambitieuze Deinze.
Beide ploegen begonnen met een laag blok en dat leverde weinig animo op in de openingsfase. Het eerste gevaar kwam van de thuisploeg via Rocha, zijn kopbal werd nog over doel getikt door de bezoekende doelman. Ook de volgende mogelijkheid was voor RWDM, na een hoekschop trapte Le Joncour in de handen van Vandenberghe. Halfweg de eerste periode trapte Staelens de eerste bezoekende kans in de draai naast. Het was slechts uitstel van executie voor Staelens die iets voorbij het halfuur schuin voorbij Sadin schoot: 0-1. Meteen ook de ruststand na een gesloten eerste helft.
Het team van Euvrard ging na de rust voluit op zoek naar de gelijkmaker en halfweg de tweede periode stelde Ephestion verdiend gelijk: 1-1. Ook in de tweede helft waren kansen een schaars goed en uiteindelijk bleef het ook bij een billlijk gelijkspel in het Edmond Machtens Stadion. Beide ploegen schieten uiteindelijk weinig tot niets op met dit punt.
Scoreverloop:
0-1 (33') Staelens, 1-1 (69') Ephestion

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Zal Deinze volgend seizoen meedoen voor de promotie?

Meest recent

Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

1
1
Leko voert viert wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

60
60
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

41
41
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

47
47
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

97
97
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

207
207
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

204
204
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

40
40
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

92
92
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

177
177
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

104
104
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

167
167
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

171
171
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

395
395
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

351
351
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

161
161
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

135
135
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

226
226
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

80
80
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

388
388
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

422
422
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

182
182

Meer sportnieuws