Holzhauser dompelt heel Waasland-Beveren in diepe rouw

324
Holzhauser dompelt heel Waasland-Beveren in diepe rouw

Na een wedstrijd die het grotendeels domineerde en waarin het ook een verdiende voorsprong nam, heeft Waasland-Beveren andermaal een belangrijke wedstrijd verloren. Het team van Nicky Hayen voetbalde in grote delen van de wedstrijd uitstekend maar botste op een masterclass in efficiëntie met Holzhauser andermaal in een hoofdrol.

Waasland-Beveren stond voor een levensbelangrijk duel in de strijd om het behoud. De ploeg van Nicky Hayen liet zich de laatste weken vaak de kaas van het brood eten (onder meer door Charleroi en KV Mechelen) en had vanavond absoluut nood aan drie punten. Beerschot van zijn kant hoopte stiekem nog op Play-Off I. Bij de thuisploeg kreeg Verstraete zijn kans, in de spits bij de Mannekes stond Eleke.
Thuisploeg domineert maar loopt dan toch weer in het mes
De thuisploeg kende een droomstart, binnen de tien minuten kon Heymans aan de tweede paal ongehinderd de 1-0 in doel koppen na een knappe voorzet van Albanese. De Waaslanders duwden nadien ook door onder aanvoering van een zeer bedrijvige Albanese, zijn schot werd door Vanhamel een paar minuten later uit de hoek gehaald en op de daaropvolgende hoekschop kopte Vukotic over. Beerschot bleef volledig onmondig en halfweg de eerste helft liet Heymans een prima mogelijkheid onbenut om de thuisploeg op rozen te zetten. De ploeg van Nicky Hayen speelde met zijn geluk want ook Koita trapte nog een prima kans voorlangs. Iets voorbij het halfuur betaalde dit zich cash uit voor Waasland-Beveren toen Dom aan de tweede paal een vrije trap van Holzhauser in doel verlengde: 1-1. De bezoekers werden nu plots beter en op slag van rust vergaten Holzhauser en Sanusi om Beerschot nog op voorsprong te zetten. Aan de overzijde faalde ook Albanese oog in oog met Vanhamel. Uiteindelijk stond het 1-1 na een eerste helft die de thuisploeg grotendeels domineerde.

Heymans opent de score maar de Waaslanders laten nadien na om de wedstrijd vroegtijdig te beslissen.
Scenario van voor de rust herhaalt zich na de pauze
Ook na de rust opende de thuisploeg sterk met een gevaarlijke voorzet van Schryvers die door Vanhamel vanonder de lat moest worden gehaald. Ook nadien bleef het al Waasland-Beveren wat de klok sloeg, rond het uur schoot Heymans pal op de lat. Beerschot stelde daar zo goed als niets tegenover en moest continu het spel ondergaan. Maar hetzelfde scenario van tijdens de eerste helft herhaalde zich, op twintig minuten van het einde ontsnapte Holzhauser aan de buitenspelval en de Oostenrijkse spelmaker kroonde zich andermaal tot matchwinnaar: 1-2. De thuisploeg deed er nadien nog alles aan om minimum aan een gelijkmaker te komen maar dat lukte uiteindelijk niet. Zo komt de degradatie stilaan steeds dichterbij voor de Waaslanders, Beerschot doet plots weer volop mee voor Play-Off I.
Scoreverloop:
1-0 (8') Heymans, 1-1 (34') Dom, 1-2 (73') Holzhauser

LEES OOK: Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

🚀

Is Holzhauser te sterk voor onze competitie?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

5
5
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

34
34
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

93
93
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

90
90
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

86
86
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

575
575
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

294
294
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

184
184
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

477
477
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

765
765
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

154
154
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

105
105
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

97
97
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

516
516
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

433
433
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

73
73
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

113
113
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

137
137
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

246
246
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

544
544
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

522
522
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

487
487
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

169
169
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

419
419

Meer sportnieuws