Holzhauser dompelt heel Waasland-Beveren in diepe rouw

324 stemmen
Holzhauser dompelt heel Waasland-Beveren in diepe rouw

Na een wedstrijd die het grotendeels domineerde en waarin het ook een verdiende voorsprong nam, heeft Waasland-Beveren andermaal een belangrijke wedstrijd verloren. Het team van Nicky Hayen voetbalde in grote delen van de wedstrijd uitstekend maar botste op een masterclass in efficiëntie met Holzhauser andermaal in een hoofdrol.

Waasland-Beveren stond voor een levensbelangrijk duel in de strijd om het behoud. De ploeg van Nicky Hayen liet zich de laatste weken vaak de kaas van het brood eten (onder meer door Charleroi en KV Mechelen) en had vanavond absoluut nood aan drie punten. Beerschot van zijn kant hoopte stiekem nog op Play-Off I. Bij de thuisploeg kreeg Verstraete zijn kans, in de spits bij de Mannekes stond Eleke.
Thuisploeg domineert maar loopt dan toch weer in het mes
De thuisploeg kende een droomstart, binnen de tien minuten kon Heymans aan de tweede paal ongehinderd de 1-0 in doel koppen na een knappe voorzet van Albanese. De Waaslanders duwden nadien ook door onder aanvoering van een zeer bedrijvige Albanese, zijn schot werd door Vanhamel een paar minuten later uit de hoek gehaald en op de daaropvolgende hoekschop kopte Vukotic over. Beerschot bleef volledig onmondig en halfweg de eerste helft liet Heymans een prima mogelijkheid onbenut om de thuisploeg op rozen te zetten. De ploeg van Nicky Hayen speelde met zijn geluk want ook Koita trapte nog een prima kans voorlangs. Iets voorbij het halfuur betaalde dit zich cash uit voor Waasland-Beveren toen Dom aan de tweede paal een vrije trap van Holzhauser in doel verlengde: 1-1. De bezoekers werden nu plots beter en op slag van rust vergaten Holzhauser en Sanusi om Beerschot nog op voorsprong te zetten. Aan de overzijde faalde ook Albanese oog in oog met Vanhamel. Uiteindelijk stond het 1-1 na een eerste helft die de thuisploeg grotendeels domineerde.

Heymans opent de score maar de Waaslanders laten nadien na om de wedstrijd vroegtijdig te beslissen.
Scenario van voor de rust herhaalt zich na de pauze
Ook na de rust opende de thuisploeg sterk met een gevaarlijke voorzet van Schryvers die door Vanhamel vanonder de lat moest worden gehaald. Ook nadien bleef het al Waasland-Beveren wat de klok sloeg, rond het uur schoot Heymans pal op de lat. Beerschot stelde daar zo goed als niets tegenover en moest continu het spel ondergaan. Maar hetzelfde scenario van tijdens de eerste helft herhaalde zich, op twintig minuten van het einde ontsnapte Holzhauser aan de buitenspelval en de Oostenrijkse spelmaker kroonde zich andermaal tot matchwinnaar: 1-2. De thuisploeg deed er nadien nog alles aan om minimum aan een gelijkmaker te komen maar dat lukte uiteindelijk niet. Zo komt de degradatie stilaan steeds dichterbij voor de Waaslanders, Beerschot doet plots weer volop mee voor Play-Off I.
Scoreverloop:
1-0 (8') Heymans, 1-1 (34') Dom, 1-2 (73') Holzhauser

LEES OOK: Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon
124

Is Holzhauser te sterk voor onze competitie?

Meest recent

'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

19
19
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

13
13
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

30
30
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

248
248
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

5
5
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

102
102
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

95
95
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

555
555
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

196
196
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

899
899
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

79
79
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

714
714
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

343
343
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

82
82
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

159
159
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

110
110
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

126
126
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

187
187
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

126
126
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

275
275
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

131
131
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

544
544
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

150
150
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

349
349
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

924
924

Meer sportnieuws