Holzhauser dompelt heel Waasland-Beveren in diepe rouw

door
Holzhauser dompelt heel Waasland-Beveren in diepe rouw

Na een wedstrijd die het grotendeels domineerde en waarin het ook een verdiende voorsprong nam, heeft Waasland-Beveren andermaal een belangrijke wedstrijd verloren. Het team van Nicky Hayen voetbalde in grote delen van de wedstrijd uitstekend maar botste op een masterclass in efficiëntie met Holzhauser andermaal in een hoofdrol.

Waasland-Beveren stond voor een levensbelangrijk duel in de strijd om het behoud. De ploeg van Nicky Hayen liet zich de laatste weken vaak de kaas van het brood eten (onder meer door Charleroi en KV Mechelen) en had vanavond absoluut nood aan drie punten. Beerschot van zijn kant hoopte stiekem nog op Play-Off I. Bij de thuisploeg kreeg Verstraete zijn kans, in de spits bij de Mannekes stond Eleke.
Thuisploeg domineert maar loopt dan toch weer in het mes
De thuisploeg kende een droomstart, binnen de tien minuten kon Heymans aan de tweede paal ongehinderd de 1-0 in doel koppen na een knappe voorzet van Albanese. De Waaslanders duwden nadien ook door onder aanvoering van een zeer bedrijvige Albanese, zijn schot werd door Vanhamel een paar minuten later uit de hoek gehaald en op de daaropvolgende hoekschop kopte Vukotic over. Beerschot bleef volledig onmondig en halfweg de eerste helft liet Heymans een prima mogelijkheid onbenut om de thuisploeg op rozen te zetten. De ploeg van Nicky Hayen speelde met zijn geluk want ook Koita trapte nog een prima kans voorlangs. Iets voorbij het halfuur betaalde dit zich cash uit voor Waasland-Beveren toen Dom aan de tweede paal een vrije trap van Holzhauser in doel verlengde: 1-1. De bezoekers werden nu plots beter en op slag van rust vergaten Holzhauser en Sanusi om Beerschot nog op voorsprong te zetten. Aan de overzijde faalde ook Albanese oog in oog met Vanhamel. Uiteindelijk stond het 1-1 na een eerste helft die de thuisploeg grotendeels domineerde.

Heymans opent de score maar de Waaslanders laten nadien na om de wedstrijd vroegtijdig te beslissen.
Scenario van voor de rust herhaalt zich na de pauze
Ook na de rust opende de thuisploeg sterk met een gevaarlijke voorzet van Schryvers die door Vanhamel vanonder de lat moest worden gehaald. Ook nadien bleef het al Waasland-Beveren wat de klok sloeg, rond het uur schoot Heymans pal op de lat. Beerschot stelde daar zo goed als niets tegenover en moest continu het spel ondergaan. Maar hetzelfde scenario van tijdens de eerste helft herhaalde zich, op twintig minuten van het einde ontsnapte Holzhauser aan de buitenspelval en de Oostenrijkse spelmaker kroonde zich andermaal tot matchwinnaar: 1-2. De thuisploeg deed er nadien nog alles aan om minimum aan een gelijkmaker te komen maar dat lukte uiteindelijk niet. Zo komt de degradatie stilaan steeds dichterbij voor de Waaslanders, Beerschot doet plots weer volop mee voor Play-Off I.
Scoreverloop:
1-0 (8') Heymans, 1-1 (34') Dom, 1-2 (73') Holzhauser

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

🚀

Is Holzhauser te sterk voor onze competitie?

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

27
27
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

106
106
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

137
137
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

32
32
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

217
217
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

92
92
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

209
209
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

308
308
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

251
251
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

427
427
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

199
199
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

157
157
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

110
110
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

157
157
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

85
85
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

262
262
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

612
612
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

71
71
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

127
127
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

196
196
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

353
353
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

111
111
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

328
328

Meer sportnieuws