Holzhauser dompelt heel Waasland-Beveren in diepe rouw

324
Holzhauser dompelt heel Waasland-Beveren in diepe rouw

Na een wedstrijd die het grotendeels domineerde en waarin het ook een verdiende voorsprong nam, heeft Waasland-Beveren andermaal een belangrijke wedstrijd verloren. Het team van Nicky Hayen voetbalde in grote delen van de wedstrijd uitstekend maar botste op een masterclass in efficiëntie met Holzhauser andermaal in een hoofdrol.

Waasland-Beveren stond voor een levensbelangrijk duel in de strijd om het behoud. De ploeg van Nicky Hayen liet zich de laatste weken vaak de kaas van het brood eten (onder meer door Charleroi en KV Mechelen) en had vanavond absoluut nood aan drie punten. Beerschot van zijn kant hoopte stiekem nog op Play-Off I. Bij de thuisploeg kreeg Verstraete zijn kans, in de spits bij de Mannekes stond Eleke.
Thuisploeg domineert maar loopt dan toch weer in het mes
De thuisploeg kende een droomstart, binnen de tien minuten kon Heymans aan de tweede paal ongehinderd de 1-0 in doel koppen na een knappe voorzet van Albanese. De Waaslanders duwden nadien ook door onder aanvoering van een zeer bedrijvige Albanese, zijn schot werd door Vanhamel een paar minuten later uit de hoek gehaald en op de daaropvolgende hoekschop kopte Vukotic over. Beerschot bleef volledig onmondig en halfweg de eerste helft liet Heymans een prima mogelijkheid onbenut om de thuisploeg op rozen te zetten. De ploeg van Nicky Hayen speelde met zijn geluk want ook Koita trapte nog een prima kans voorlangs. Iets voorbij het halfuur betaalde dit zich cash uit voor Waasland-Beveren toen Dom aan de tweede paal een vrije trap van Holzhauser in doel verlengde: 1-1. De bezoekers werden nu plots beter en op slag van rust vergaten Holzhauser en Sanusi om Beerschot nog op voorsprong te zetten. Aan de overzijde faalde ook Albanese oog in oog met Vanhamel. Uiteindelijk stond het 1-1 na een eerste helft die de thuisploeg grotendeels domineerde.

Heymans opent de score maar de Waaslanders laten nadien na om de wedstrijd vroegtijdig te beslissen.
Scenario van voor de rust herhaalt zich na de pauze
Ook na de rust opende de thuisploeg sterk met een gevaarlijke voorzet van Schryvers die door Vanhamel vanonder de lat moest worden gehaald. Ook nadien bleef het al Waasland-Beveren wat de klok sloeg, rond het uur schoot Heymans pal op de lat. Beerschot stelde daar zo goed als niets tegenover en moest continu het spel ondergaan. Maar hetzelfde scenario van tijdens de eerste helft herhaalde zich, op twintig minuten van het einde ontsnapte Holzhauser aan de buitenspelval en de Oostenrijkse spelmaker kroonde zich andermaal tot matchwinnaar: 1-2. De thuisploeg deed er nadien nog alles aan om minimum aan een gelijkmaker te komen maar dat lukte uiteindelijk niet. Zo komt de degradatie stilaan steeds dichterbij voor de Waaslanders, Beerschot doet plots weer volop mee voor Play-Off I.
Scoreverloop:
1-0 (8') Heymans, 1-1 (34') Dom, 1-2 (73') Holzhauser

LEES OOK: Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

🚀

Is Holzhauser te sterk voor onze competitie?

Meest recent

Tresoldi wrijft zijn ogen uit na hattrick: "Sprakeloos"

Voor de wedstrijd verklaarde Nicolo Tresoldi nog dat het een jongensdroom was om in San Siro te ...

48
48
Kranten delen 10 uit bij Club: "40 miljoen niet meer genoeg"

Club Brugge heeft dinsdagavond één van de strafste resultaten uit zijn geschiedenis ...

196
196
CL: Vandevoordt de held van Leipzig, andere Belgen balen

Naast Club Brugge kwamen er dinsdagavond nog heel wat Belgen in actie in de Champions League. ...

16
16
Wat een stunt! Hattrickheld Tresoldi loodst Club langs Inter

Club Brugge heeft in zijn tweede wedstrijd in de league phase van de Champions League de nul op ...

209
209
Bondscoach buiten? Flames reageren na WK-domper

De Red Flames zijn dinsdagavond tegen een enorme ontgoocheling aangelopen. Ze moeten immers een ...

96
96
'OHL kijkt aandachtig mee: overname Leicester op komst'

Enkele jaren geleden investeerde OH Leuven nog stevig met het doel om de Belgische subtop te ...

53
53
Geen stunt voor Club halfweg: fans zien grote achilleshiel

Club Brugge begon zijn campagne in de Champions League in september met een pijnlijke thuisnederlaag ...

116
116
'Nachtmerrie Hubert: 11 afwezigen bij Union tegen Sociedad'

Donderdag wordt een drukke dag, want dan komen maar liefst vier Belgische clubs in actie in Europa. ...

68
68
Club NXT pakt op de valreep nog punt in Youth League

Club Brugge gaat in de Champions League op zoek naar zijn eerste punten op het veld van Inter. De ...

42
42
Drama voor Red Flames: WK-droom spat uiteen

Om 18u speelden de Red Flames de terugwedstrijd in en tegen Polen. In Leuven wonnen ze met 1-0. ...

178
178
Kongolo verklapt: De Condé en Croonen voerden druk op

KRC Genk boekte een deugddoende zege tegen KV Kortrijk. Ze wonnen overtuigend met 3-0 en de Cegeka ...

131
131
Grote gelijk van Rigaux: geviseerde JPL-transfer is succes

Nacho Ferri (22) heeft zijn draai inmiddels gevonden in Nederland, maar de Spaanse spits moest in ...

52
52
Inter-Club: Leko komt met één grote verrassing

Club Brugge speelt om 21u zijn tweede match in de League Phase in de Champions League. De ...

79
79
'Club Brugge-fans zien droomdeal wegvallen: géén terugkeer'

Het is voorlopig stil rond Aleksandar Stankovic. De middenvelder maakte afgelopen zomer de overstap ...

177
177
Verhuurde spelers: Belg verrast iedereen in Eredivisie

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

28
28
OH Leuven haalt slag thuis met nieuw contract

OH Leuven pakte afgelopen weekend knap een punt bij Union SG, maar tot op heden zijn de resultaten ...

25
25
Carvajal verrast iedereen met Spaanse transfer

Dani Carvajal begint aan een nieuw hoofdstuk in zijn indrukwekkende carrière. De 34-jarige ...

28
28
Frankrijk maakt gehakt van Godts: PSG heeft nu al spijt

Zeven weken. Langer duurde het niet voor Frankrijk de naam van Bradley Barcola weer bovenhaalde. ...

105
105
Nainggolan steigert na Vanaken-uitspraak: "Wa zegde gij na?"

KRC Genk heeft afgelopen weekend eindelijk nog eens gewonnen en haalde het met 3-0 van KV Kortrijk. ...

669
669
'Gevecht om Frenkie barst los: spetterende transfersom'

In de Champions League gaat FC Barcelona dinsdagavond op bezoek bij Galatasaray. Dat zal vooralsnog ...

116
116
Markante Bruno-onthulling: "Toen Sibierski afwezig was ..."

RSC Anderlecht besloot afgelopen zomer om voor het eerst in zijn geschiedenis in zee te gaan met een ...

353
353
Goud voor Club: Leko voorspelt volgende toptransfer

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Internazionale in de Champions League. Traditiegetrouw ...

242
242
'Ruben van Bommel slaat bloedmooie BN'er aan de haak'

Ruben van Bommel gaat momenteel door een erg aangename periode. De zoon van Belgisch bondscoach Mark ...

156
156
Grazie Infantino: Club Brugge in race om waanzinnige jackpot

Club Brugge wil dinsdagavond tegen Internazionale opnieuw een goed resultaat neertzetten in de ...

181
181
Ferme strijd barst los bij Rode Duivels: “Kans gegrepen”

De Rode Duivels beschikken weer over heel wat weelde en bondscoach Mark van Bommel moest afgelopen ...

193
193

Meer sportnieuws