Club Brugge ziet na Vanaken en Lang weer sterkhouder terugkeren

door
Club Brugge ziet na Vanaken en Lang weer sterkhouder terugkeren

Een gehavend Club Brugge sneuvelde in de Europa League na een 0-1-nederlaag tegen Dynamo Kiev. Bovendien kwamen de Bruggelingen niet ongehavend uit de strijd met de Oekraïeners. Zo viel Bas Dost uit met wat schijnbaar een blessure aan de hamstrings was.


Over de ernst van zijn kwetsuur werd voorlopig nog niet gecommuniceerd. Maar de eerste geluiden waren alvast positief, voorlopig hoeft er niet gevreesd te worden voor een lange afwezigheid. Al staat Dost wellicht toch enkele duels aan de kant. Verschillende media melden dat de Nederlander een verrekking aan de hamstrings heeft opgelopen en sowieso niet in actie zal komen tijdens de bekermatch van aanstaande donderdag tegen Standard.

UPDATE 06/03
Blauw-Zwart moest het op Sclessin inderdaad doen zonder de Nederlandse spits. Men had gehoopt hem wel te kunnen recupereren voor de competitiewedstrijd van zondag tegen Zulte Waregem. Maar volgens Het Laatste Nieuws is die kans erg klein. Dost wordt ten vroegste pas terug verwacht voor de inhaalwedstrijden tegen AA Gent en Charleroi. Daarnaast wacht men de resultaten af van de corona-tests bij Mats Rits en Charles De Ketelaere. Die waren vrijdagavond nog steeds niet bekend. Gezien het duo al een hele poos niet kon trainen, is ook bij hun de kans klein dat ze zondag weer in actie zullen komen.

UPDATE 18u11

Club Brugge kan tegen Zulte Waregem weer een speler verwelkomen in de kern. Mats Rits heeft blijkbaar negatief getest op het coronavirus en de middenvelder verscheen terug op training. De speler kan dus in de kern zitten tegen Zulte Waregem, al lijkt een basisplaats nog te vroeg te komen. Eder Balanta verving Rits de afgelopen wedstrijden.

LEES OOK: Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Zal Rits al in de kern zitten tegen Zulte Waregem?

Meest recent

Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

22
22
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

47
47
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

47
47
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

152
152
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

71
71
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

403
403
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

367
367
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

389
389
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

110
110
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

560
560
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

182
182
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

252
252
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

302
302
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

126
126
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

74
74
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

217
217
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

188
188
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

81
81
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

101
101
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

47
47
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

296
296
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

292
292
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

263
263
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

257
257
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

321
321

Meer sportnieuws