Club Brugge ziet na Vanaken en Lang weer sterkhouder terugkeren

door
Club Brugge ziet na Vanaken en Lang weer sterkhouder terugkeren

Een gehavend Club Brugge sneuvelde in de Europa League na een 0-1-nederlaag tegen Dynamo Kiev. Bovendien kwamen de Bruggelingen niet ongehavend uit de strijd met de Oekraïeners. Zo viel Bas Dost uit met wat schijnbaar een blessure aan de hamstrings was.


Over de ernst van zijn kwetsuur werd voorlopig nog niet gecommuniceerd. Maar de eerste geluiden waren alvast positief, voorlopig hoeft er niet gevreesd te worden voor een lange afwezigheid. Al staat Dost wellicht toch enkele duels aan de kant. Verschillende media melden dat de Nederlander een verrekking aan de hamstrings heeft opgelopen en sowieso niet in actie zal komen tijdens de bekermatch van aanstaande donderdag tegen Standard.

UPDATE 06/03
Blauw-Zwart moest het op Sclessin inderdaad doen zonder de Nederlandse spits. Men had gehoopt hem wel te kunnen recupereren voor de competitiewedstrijd van zondag tegen Zulte Waregem. Maar volgens Het Laatste Nieuws is die kans erg klein. Dost wordt ten vroegste pas terug verwacht voor de inhaalwedstrijden tegen AA Gent en Charleroi. Daarnaast wacht men de resultaten af van de corona-tests bij Mats Rits en Charles De Ketelaere. Die waren vrijdagavond nog steeds niet bekend. Gezien het duo al een hele poos niet kon trainen, is ook bij hun de kans klein dat ze zondag weer in actie zullen komen.

UPDATE 18u11

Club Brugge kan tegen Zulte Waregem weer een speler verwelkomen in de kern. Mats Rits heeft blijkbaar negatief getest op het coronavirus en de middenvelder verscheen terug op training. De speler kan dus in de kern zitten tegen Zulte Waregem, al lijkt een basisplaats nog te vroeg te komen. Eder Balanta verving Rits de afgelopen wedstrijden.

LEES OOK: "Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

Zal Rits al in de kern zitten tegen Zulte Waregem?

Meest recent

Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

0
0
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

16
16
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

92
92
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

77
77
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

95
95
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

229
229
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

27
27
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

135
135
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

144
144
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

129
129
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

184
184
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

319
319
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

251
251
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

110
110
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

85
85
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

45
45
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

93
93
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

781
781
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

100
100
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

419
419
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

148
148
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

275
275
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

250
250
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

344
344

Meer sportnieuws