Club Brugge ziet na Vanaken en Lang weer sterkhouder terugkeren

425 stemmen
Club Brugge ziet na Vanaken en Lang weer sterkhouder terugkeren

Een gehavend Club Brugge sneuvelde in de Europa League na een 0-1-nederlaag tegen Dynamo Kiev. Bovendien kwamen de Bruggelingen niet ongehavend uit de strijd met de Oekraïeners. Zo viel Bas Dost uit met wat schijnbaar een blessure aan de hamstrings was.


Over de ernst van zijn kwetsuur werd voorlopig nog niet gecommuniceerd. Maar de eerste geluiden waren alvast positief, voorlopig hoeft er niet gevreesd te worden voor een lange afwezigheid. Al staat Dost wellicht toch enkele duels aan de kant. Verschillende media melden dat de Nederlander een verrekking aan de hamstrings heeft opgelopen en sowieso niet in actie zal komen tijdens de bekermatch van aanstaande donderdag tegen Standard.

UPDATE 06/03
Blauw-Zwart moest het op Sclessin inderdaad doen zonder de Nederlandse spits. Men had gehoopt hem wel te kunnen recupereren voor de competitiewedstrijd van zondag tegen Zulte Waregem. Maar volgens Het Laatste Nieuws is die kans erg klein. Dost wordt ten vroegste pas terug verwacht voor de inhaalwedstrijden tegen AA Gent en Charleroi. Daarnaast wacht men de resultaten af van de corona-tests bij Mats Rits en Charles De Ketelaere. Die waren vrijdagavond nog steeds niet bekend. Gezien het duo al een hele poos niet kon trainen, is ook bij hun de kans klein dat ze zondag weer in actie zullen komen.

UPDATE 18u11

Club Brugge kan tegen Zulte Waregem weer een speler verwelkomen in de kern. Mats Rits heeft blijkbaar negatief getest op het coronavirus en de middenvelder verscheen terug op training. De speler kan dus in de kern zitten tegen Zulte Waregem, al lijkt een basisplaats nog te vroeg te komen. Eder Balanta verving Rits de afgelopen wedstrijden.

LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Zal Rits al in de kern zitten tegen Zulte Waregem?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

46
46
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

44
44
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

56
56
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

144
144
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

105
105
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

181
181
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

88
88
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

412
412
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

117
117
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

256
256
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

755
755
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

551
551
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

119
119
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

265
265
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

867
867
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

131
131
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

233
233
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

583
583
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

601
601
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1026
1026
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

368
368
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

560
560
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

361
361

Meer sportnieuws