Zo win jij bijna 150 euro met 10 euro inzet op speeldag 30!

56 stemmen
Zo win jij bijna 150 euro met 10 euro inzet op speeldag 30!

Club Brugge is zeker van de eerste plaats na het regulier seizoen, maar voor de rest blijft vijf wedstrijden voor de play-offs nog zowat alles mogelijk in de Jupiler Pro League. Daar staan op speeldag 30 weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag beginnen we met Eupen tegen OH Leuven. De Panda's zijn een van de weinige teams die niks meer te winnen of te verliezen hebben, terwijl OHL nog vol in de race voor PO II of misschien zelfs I zit. Van een schoppartij zal langs bezoekende kant echter geen sprake zijn, want met 42 gele kaarten doet enkel Club Brugge beter in de Fair Play ranking. Eupen bevindt zich daar met 19 stuks meer dan weer aan de andere kant van het spectrum. Indien die logica gevolgd wordt, levert dat 2,10x onze inzet op.



Later op de avond neemt Antwerp het op tegen KV Kortrijk. De Great Old kon al een maand niet meer winnen, terwijl de Kerels hoogtes met laagtes blijven afwisselen onder nieuwe coach Luka Elsner. In hun laatste zes duels hielden ze bijvoorbeeld drie keer de nul, telkens met twee weken tussen. Antwerp op zijn beurt kwam reeds twee matchen op rij niet tot scoren. Als beide tendensen overeind blijven, en Marko Ilic dus een clean sheet meeneemt op de Bosuil, rekenen wij ons 4,60x ons inleggeld rijker.

Op zondag probeert Club Brugge de kater van Sclessin door te spoelen tegen Zulte Waregem. Van alle ploegen in de top acht slikt enkel Beerschot (55) meer tegentreffers dan Essevee, dat eerder dit seizoen voor eigen volk bovendien een fikse 0-6 pandoering kreeg van Blauw-Zwart. Wij gokken dan ook op een nieuwe dominante prestatie van de autoritaire koploper en zetten in op een zege met minstens drie goals én meer corners voor de thuisploeg, dankzij de Bet Builder samen goed voor 2,28x onze bet.



Over naar Anderlecht, dat KV Mechelen ontvangt. Paars-Wit is nog steeds het op twee na beste team in eigen huis in onze competitie, een status die Malinwa zich dan weer op verplaatsing mag toedichten. Alles mooi in evenwicht dus, zoals wel vaker dit seizoen bij de Brusselaars. Zij speelden al maar liefst 12 keer gelijk, enkel geëvenaard door Eupen, waarvan de helft in het Lotto Park. Mocht het scorebord daar ook zondag na 90 minuten een draw aangeven, dan vermenigvuldigen wij onze inzet maal 3,80x.

Op maandag sluiten AA Gent en KV Oostende de speeldag af. Andermaal een belangrijk duel voor de Kustboys met het oog op PO I, al blijken zij weg van 't zeetje iets minder impressionant. Met een 15 op 42 doen alleen Waasland-Beveren, STVV en Moeskroen slechter. Hoewel de Buffalo's evenmin indruk maken, rekenen wij daarom toch op een zeldzame driepunter voor Hein Vanhaezebrouck. Mét een doelpunt van wie anders dan Roman Yaremchuk, dankzij de Bet Builder samen 3,05x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Eupen dat vaker op de ban gaat dan OHL, Brugse dominantie versus Essevee en Gents succes tegen KVO, opgeteld goed voor 14,6x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Wie van deze clubs maakt volgens u het meest kans op PO I?

Meest recent

'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

24
24
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

242
242
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

197
197
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

42
42
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

199
199
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

47
47
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

168
168
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

271
271
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

446
446
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

143
143
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

220
220
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

170
170
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

812
812
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

202
202
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

338
338
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

197
197
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

490
490
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

348
348
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

554
554
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

487
487
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

117
117
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

149
149
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

100
100
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

222
222

Meer sportnieuws