Zo win jij bijna 150 euro met 10 euro inzet op speeldag 30!

56 stemmen
Zo win jij bijna 150 euro met 10 euro inzet op speeldag 30!

Club Brugge is zeker van de eerste plaats na het regulier seizoen, maar voor de rest blijft vijf wedstrijden voor de play-offs nog zowat alles mogelijk in de Jupiler Pro League. Daar staan op speeldag 30 weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag beginnen we met Eupen tegen OH Leuven. De Panda's zijn een van de weinige teams die niks meer te winnen of te verliezen hebben, terwijl OHL nog vol in de race voor PO II of misschien zelfs I zit. Van een schoppartij zal langs bezoekende kant echter geen sprake zijn, want met 42 gele kaarten doet enkel Club Brugge beter in de Fair Play ranking. Eupen bevindt zich daar met 19 stuks meer dan weer aan de andere kant van het spectrum. Indien die logica gevolgd wordt, levert dat 2,10x onze inzet op.



Later op de avond neemt Antwerp het op tegen KV Kortrijk. De Great Old kon al een maand niet meer winnen, terwijl de Kerels hoogtes met laagtes blijven afwisselen onder nieuwe coach Luka Elsner. In hun laatste zes duels hielden ze bijvoorbeeld drie keer de nul, telkens met twee weken tussen. Antwerp op zijn beurt kwam reeds twee matchen op rij niet tot scoren. Als beide tendensen overeind blijven, en Marko Ilic dus een clean sheet meeneemt op de Bosuil, rekenen wij ons 4,60x ons inleggeld rijker.

Op zondag probeert Club Brugge de kater van Sclessin door te spoelen tegen Zulte Waregem. Van alle ploegen in de top acht slikt enkel Beerschot (55) meer tegentreffers dan Essevee, dat eerder dit seizoen voor eigen volk bovendien een fikse 0-6 pandoering kreeg van Blauw-Zwart. Wij gokken dan ook op een nieuwe dominante prestatie van de autoritaire koploper en zetten in op een zege met minstens drie goals én meer corners voor de thuisploeg, dankzij de Bet Builder samen goed voor 2,28x onze bet.



Over naar Anderlecht, dat KV Mechelen ontvangt. Paars-Wit is nog steeds het op twee na beste team in eigen huis in onze competitie, een status die Malinwa zich dan weer op verplaatsing mag toedichten. Alles mooi in evenwicht dus, zoals wel vaker dit seizoen bij de Brusselaars. Zij speelden al maar liefst 12 keer gelijk, enkel geëvenaard door Eupen, waarvan de helft in het Lotto Park. Mocht het scorebord daar ook zondag na 90 minuten een draw aangeven, dan vermenigvuldigen wij onze inzet maal 3,80x.

Op maandag sluiten AA Gent en KV Oostende de speeldag af. Andermaal een belangrijk duel voor de Kustboys met het oog op PO I, al blijken zij weg van 't zeetje iets minder impressionant. Met een 15 op 42 doen alleen Waasland-Beveren, STVV en Moeskroen slechter. Hoewel de Buffalo's evenmin indruk maken, rekenen wij daarom toch op een zeldzame driepunter voor Hein Vanhaezebrouck. Mét een doelpunt van wie anders dan Roman Yaremchuk, dankzij de Bet Builder samen 3,05x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Eupen dat vaker op de ban gaat dan OHL, Brugse dominantie versus Essevee en Gents succes tegen KVO, opgeteld goed voor 14,6x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Wie van deze clubs maakt volgens u het meest kans op PO I?

Meest recent

Koning Filip belt, Average Rob haalt uit: “Pandoering geven”

De spanning begint te stijgen. De Rode Duivels nemen het vannacht op tegen de Verenigde Staten, maar ...

65
65
Advocaat geeft Rode Duivels raad: “Klacht indienen”

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales op tegen de Verenigde Staten. De situatie rond ...

198
198
Ronaldo out: Spanje slaat toe in slot tegen Portugal

In de 1/16e finales stond een clash tussen Portugal en Spanje op het programma. Na een boeiende ...

50
50
Renard gaat na Anderlecht opvallende nieuwe uitdaging aan

Olivier Renard werd genadeloos ontslagen bij RSC Anderlecht. Antoine Sibierski is zijn vervanger en ...

85
85
STVV krijgt uitstekend nieuws voor Europees voetbal

Sint-Truiden VV was vorig seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. Onder Wouter ...

70
70
Mbappé slaat keihard terug op ‘schaamteloos racisme’

De clash tussen Frankrijk en Paraguay mag gerust een oorlog worden genoemd. De Fransen trokken ...

68
68
"Kaakslag voetbalsport" - leugens Infantino pijnlijk blootgelegd

Ongeacht het verloop van de wedstrijd, er zal voor altijd een schaduw hangen over het WK-duel tussen ...

299
299
Hek van de dam: twee landen willen kaart aanvechten bij FIFA

De soap rond Folarin Balogun heeft het WK 2026 en bij uitbreiding de hele voetbalwereld, op zijn ...

854
854
Balogun-soap niet voorbij: KBVB waarschuwt Amerikaanse bond

Na een onwaarschijnlijke soap in de voorbije 24 uren, mag Folarin Balogun maandagnacht dan toch ...

741
741
'Opvolger Koeman: Nederland contacteert grote naam'

Het WK 2026 draaide uiteindelijk uit op een grote deceptie voor Nederland. Uiteindelijk kostte het ...

96
96
VS - België: VRT komt met mooi alternatief voor nachtmatch

Ondanks alle commotie van de voorbije 24 uur, spelen de Rode Duivels wel degelijk tegen de Verenigde ...

1021
1021
Loodzware keuze Garcia: Mechele kind van de rekening?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

474
474
Witte rook: Club Brugge maakt uitgaande transfer bekend

Voorlopig blijft de schade nog beperkt, maar dat Club Brugge deze zomer heel wat sterkhouders zal ...

318
318
'Club Brugge casht: Tresoldi-deal in stroomversnelling'

In het zog van Aleksandar Stankovic dreigt Club Brugge ook Nicolo Tresoldi na amper ...

588
588
Amerikaanse ambassadeur gooit olie op kokend WK-vuur

Alsof de controverse rond Folarin Balogun nog niet groot genoeg was, heeft nu ook de Amerikaanse ...

659
659
Nieuwe plottwist Balogun-gate: match onder voorbehoud

Mag hij straks spelen of niet? Amper een paar uur voor de aftrap van de achtste finale van het WK ...

1045
1045
Infantino breekt stilte: "Ja, ik heb gebeld met Trump"

Binnen enkele uren nemen de Rode Duivels het in de achtste finale van het WK op tegen de Verenigde ...

385
385
Opvallende WK-post van Marc Coucke zorgt voor storm

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor hun allesbeslissende achtste finale tegen de Verenigde ...

539
539
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

1563
1563
Garcia heeft 'het beste wapen van het WK' op de bank zitten

De Rode Duivels staan voor hun achtste finale tegen de Verenigde Staten. Dat belooft een spannend ...

373
373
Trump geeft toe en zorgt meteen voor véél commotie

De volgende episode in de soap rondom Falorin Balogun. De Amerikaanse president Donald Trump sprak ...

500
500
Stilte bij Beveren: Peeters en Bakens geven transferupdate

SK Beveren was al heel vroeg zeker van promotie, maar inzake ingaande transfers blijft het ...

309
309
Doku, Balogun, kansen Rode Duivels: Buffel blikt vooruit

De Rode Duivels spelen komende nacht hun achtste finale tegen de Verenigde Staten. Het staat nu al ...

129
129
Transfers bij KV Kortrijk? Jonckheere geeft update

KV Kortrijk promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Kerels haalden al een aantal nieuwe spelers, ...

239
239
'Zulte Waregem verrast en vindt akkoord met Schalke 04'

Zulte Waregem was nog vrij rustig op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. Essevee staat ...

314
314

Meer sportnieuws