Zo win jij bijna 150 euro met 10 euro inzet op speeldag 30!

56 stemmen
Zo win jij bijna 150 euro met 10 euro inzet op speeldag 30!

Club Brugge is zeker van de eerste plaats na het regulier seizoen, maar voor de rest blijft vijf wedstrijden voor de play-offs nog zowat alles mogelijk in de Jupiler Pro League. Daar staan op speeldag 30 weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag beginnen we met Eupen tegen OH Leuven. De Panda's zijn een van de weinige teams die niks meer te winnen of te verliezen hebben, terwijl OHL nog vol in de race voor PO II of misschien zelfs I zit. Van een schoppartij zal langs bezoekende kant echter geen sprake zijn, want met 42 gele kaarten doet enkel Club Brugge beter in de Fair Play ranking. Eupen bevindt zich daar met 19 stuks meer dan weer aan de andere kant van het spectrum. Indien die logica gevolgd wordt, levert dat 2,10x onze inzet op.



Later op de avond neemt Antwerp het op tegen KV Kortrijk. De Great Old kon al een maand niet meer winnen, terwijl de Kerels hoogtes met laagtes blijven afwisselen onder nieuwe coach Luka Elsner. In hun laatste zes duels hielden ze bijvoorbeeld drie keer de nul, telkens met twee weken tussen. Antwerp op zijn beurt kwam reeds twee matchen op rij niet tot scoren. Als beide tendensen overeind blijven, en Marko Ilic dus een clean sheet meeneemt op de Bosuil, rekenen wij ons 4,60x ons inleggeld rijker.

Op zondag probeert Club Brugge de kater van Sclessin door te spoelen tegen Zulte Waregem. Van alle ploegen in de top acht slikt enkel Beerschot (55) meer tegentreffers dan Essevee, dat eerder dit seizoen voor eigen volk bovendien een fikse 0-6 pandoering kreeg van Blauw-Zwart. Wij gokken dan ook op een nieuwe dominante prestatie van de autoritaire koploper en zetten in op een zege met minstens drie goals én meer corners voor de thuisploeg, dankzij de Bet Builder samen goed voor 2,28x onze bet.



Over naar Anderlecht, dat KV Mechelen ontvangt. Paars-Wit is nog steeds het op twee na beste team in eigen huis in onze competitie, een status die Malinwa zich dan weer op verplaatsing mag toedichten. Alles mooi in evenwicht dus, zoals wel vaker dit seizoen bij de Brusselaars. Zij speelden al maar liefst 12 keer gelijk, enkel geëvenaard door Eupen, waarvan de helft in het Lotto Park. Mocht het scorebord daar ook zondag na 90 minuten een draw aangeven, dan vermenigvuldigen wij onze inzet maal 3,80x.

Op maandag sluiten AA Gent en KV Oostende de speeldag af. Andermaal een belangrijk duel voor de Kustboys met het oog op PO I, al blijken zij weg van 't zeetje iets minder impressionant. Met een 15 op 42 doen alleen Waasland-Beveren, STVV en Moeskroen slechter. Hoewel de Buffalo's evenmin indruk maken, rekenen wij daarom toch op een zeldzame driepunter voor Hein Vanhaezebrouck. Mét een doelpunt van wie anders dan Roman Yaremchuk, dankzij de Bet Builder samen 3,05x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Eupen dat vaker op de ban gaat dan OHL, Brugse dominantie versus Essevee en Gents succes tegen KVO, opgeteld goed voor 14,6x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Zulte Waregem wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Wie van deze clubs maakt volgens u het meest kans op PO I?

Meest recent

Daar is het record: Tzolis heeft transfer naar Arsenal beet

De voorbije jaren liet Club Brugge al regelmatig het Belgische transferrecord sneuvelen, vorige ...

75
75
'Union gaat overstag: sterkhouder op weg naar uitgang'

Union schoot deze zomer heel snel in actie op de transfermarkt. Het rondde al vroeg een pak ...

33
33
'Hayen plukt volgende pion weg bij Genk'

KRC Genk kende een woelige voorbereiding op het nieuwe seizoen, met onder meer een gedwongen ...

78
78
'Droomtransfer De Ketelaere: nieuwe info duikt op'

Nu het WK voorbij is, schieten de Europese grootmachten in actie op de transfermarkt. Dat heeft ook ...

119
119
Barça heeft tweede aanwinst beet, met gevolgen voor Karetsas

FC Barcelona veroverde vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Spaanse titel, maar in de ...

102
102
'AZ heeft eerste deal in Jupiler Pro League beet'

AZ pakte vorig seizoen de Nederlandse beker dankzij een klinkende 5-1 in de finale tegen NEC, maar ...

56
56
Genk heeft recordtransfer helemaal beet

Na een tegenvallend seizoen wil Genk straks beter doen, al kreeg het deze zomer wel een tik met het ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Shortlist Duivels bekend, Club dicht bij megadeal'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

225
225
Kruipt Ruben Van Gucht in de rol van Balthasar Boma?

Het opvallende liefdesleven van Ruben Van Gucht blijft vlot over de tongen gaan. De ...

41
41
'Zeno Debast plots in beeld bij Europese grootmacht'

Zeno Debast zat in de WK-selectie van gewezen bondscoach Rudi Garcia, maar centrale verdediger kwam ...

177
177
Hugo Cuypers meteen als held onthaald bij nieuwe club

Hugo Cuypers gaat een nieuwe uitdaging aan na zijn avontuur in de MLS. De aanvaller was de afgelopen ...

95
95
'Strijd om Onyedika is los: dit beslist Club voorlopig'

Club Brugge is deze week op stage vertrokken naar Frankrijk, waar het tegen Stade Rennes zijn ...

472
472
'Openda krijgt zin: transferakkoord in de maak'

Loïs Openda was één van de voornaamste afwezigen in de WK-selectie van de Rode ...

90
90
Club Brugge pakt uit met fraai nieuw uitshirt

Club Brugge heeft nog een dikke week voor zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe ...

218
218
Sterkhouder bezorgt Union opsteker: "Ik wil blijven"

Union heeft zich deze zomer al fors versterkt, want het wou anticiperen op nog maar eens een ...

94
94
'Ingrijpende aankondiging over toekomst Doku op komst'

De verwachting was dat Jérémy Doku één van de sterren van het WK zou ...

214
214
Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

97
97
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

530
530
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

397
397
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

200
200
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

41
41
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

595
595
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

1076
1076
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

107
107
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

722
722

Meer sportnieuws