Zo win jij bijna 150 euro met 10 euro inzet op speeldag 30!

56
Zo win jij bijna 150 euro met 10 euro inzet op speeldag 30!

Club Brugge is zeker van de eerste plaats na het regulier seizoen, maar voor de rest blijft vijf wedstrijden voor de play-offs nog zowat alles mogelijk in de Jupiler Pro League. Daar staan op speeldag 30 weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag beginnen we met Eupen tegen OH Leuven. De Panda's zijn een van de weinige teams die niks meer te winnen of te verliezen hebben, terwijl OHL nog vol in de race voor PO II of misschien zelfs I zit. Van een schoppartij zal langs bezoekende kant echter geen sprake zijn, want met 42 gele kaarten doet enkel Club Brugge beter in de Fair Play ranking. Eupen bevindt zich daar met 19 stuks meer dan weer aan de andere kant van het spectrum. Indien die logica gevolgd wordt, levert dat 2,10x onze inzet op.



Later op de avond neemt Antwerp het op tegen KV Kortrijk. De Great Old kon al een maand niet meer winnen, terwijl de Kerels hoogtes met laagtes blijven afwisselen onder nieuwe coach Luka Elsner. In hun laatste zes duels hielden ze bijvoorbeeld drie keer de nul, telkens met twee weken tussen. Antwerp op zijn beurt kwam reeds twee matchen op rij niet tot scoren. Als beide tendensen overeind blijven, en Marko Ilic dus een clean sheet meeneemt op de Bosuil, rekenen wij ons 4,60x ons inleggeld rijker.

Op zondag probeert Club Brugge de kater van Sclessin door te spoelen tegen Zulte Waregem. Van alle ploegen in de top acht slikt enkel Beerschot (55) meer tegentreffers dan Essevee, dat eerder dit seizoen voor eigen volk bovendien een fikse 0-6 pandoering kreeg van Blauw-Zwart. Wij gokken dan ook op een nieuwe dominante prestatie van de autoritaire koploper en zetten in op een zege met minstens drie goals én meer corners voor de thuisploeg, dankzij de Bet Builder samen goed voor 2,28x onze bet.



Over naar Anderlecht, dat KV Mechelen ontvangt. Paars-Wit is nog steeds het op twee na beste team in eigen huis in onze competitie, een status die Malinwa zich dan weer op verplaatsing mag toedichten. Alles mooi in evenwicht dus, zoals wel vaker dit seizoen bij de Brusselaars. Zij speelden al maar liefst 12 keer gelijk, enkel geëvenaard door Eupen, waarvan de helft in het Lotto Park. Mocht het scorebord daar ook zondag na 90 minuten een draw aangeven, dan vermenigvuldigen wij onze inzet maal 3,80x.

Op maandag sluiten AA Gent en KV Oostende de speeldag af. Andermaal een belangrijk duel voor de Kustboys met het oog op PO I, al blijken zij weg van 't zeetje iets minder impressionant. Met een 15 op 42 doen alleen Waasland-Beveren, STVV en Moeskroen slechter. Hoewel de Buffalo's evenmin indruk maken, rekenen wij daarom toch op een zeldzame driepunter voor Hein Vanhaezebrouck. Mét een doelpunt van wie anders dan Roman Yaremchuk, dankzij de Bet Builder samen 3,05x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Eupen dat vaker op de ban gaat dan OHL, Brugse dominantie versus Essevee en Gents succes tegen KVO, opgeteld goed voor 14,6x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Wie van deze clubs maakt volgens u het meest kans op PO I?

Meest recent

Nieuwe Tzolis-deal? 'Arsenal in actie voor sterkhouder Club'

Arsenal FC dokte afgelopen zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

16
16
Duivels krijgen enorme EK-troef: "Godsgeschenk Van Bommel"

Mark van Bommel kan momenteel op adem komen van zijn eerste interland-periode aan het roer van de ...

68
68
'Enrique klopt op tafel: PSG-transfer van 70 miljoen'

Paris Saint-Germain won de voorbije twee seizoenen de Champions League, maar de honger in de Franse ...

15
15
Anderlecht benadeeld bij seizoenshervatting: "Niet hetzelfde"

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Engelse jackpot Club, toptransfer Van Bommel'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

91
91
Brandon Mechele staat voor complete verrassing na interlandluik

Brandon Mechele blijft verbazen. De verdediger van Club Brugge liet zich tijdens het recente ...

100
100
Thorup grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk boekte voor de interlandbreak slechts een negen op 21, en dus moeten de Limburgers dringend ...

104
104
Bruno hakt knopen door: nooddefensie bij Anderlecht?

RSC Anderlecht hervat de competitie straks met een bezoek aan Cercle Brugge. Na de vlotte zege tegen ...

91
91
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

42
42
'Club Brugge schrapt toptransfer: exacte reden bekend'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer ruim 53 miljoen aan vers bloed, maar die teller had nog hoger ...

207
207
Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

155
155
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

746
746
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

60
60
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

137
137
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

22
22
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

63
63
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

140
140
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

178
178
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

106
106
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

405
405
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

689
689
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

67
67
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

91
91
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

297
297
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

47
47

Meer sportnieuws