Zo win jij bijna 150 euro met 10 euro inzet op speeldag 30!

56 stemmen
Zo win jij bijna 150 euro met 10 euro inzet op speeldag 30!

Club Brugge is zeker van de eerste plaats na het regulier seizoen, maar voor de rest blijft vijf wedstrijden voor de play-offs nog zowat alles mogelijk in de Jupiler Pro League. Daar staan op speeldag 30 weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag beginnen we met Eupen tegen OH Leuven. De Panda's zijn een van de weinige teams die niks meer te winnen of te verliezen hebben, terwijl OHL nog vol in de race voor PO II of misschien zelfs I zit. Van een schoppartij zal langs bezoekende kant echter geen sprake zijn, want met 42 gele kaarten doet enkel Club Brugge beter in de Fair Play ranking. Eupen bevindt zich daar met 19 stuks meer dan weer aan de andere kant van het spectrum. Indien die logica gevolgd wordt, levert dat 2,10x onze inzet op.



Later op de avond neemt Antwerp het op tegen KV Kortrijk. De Great Old kon al een maand niet meer winnen, terwijl de Kerels hoogtes met laagtes blijven afwisselen onder nieuwe coach Luka Elsner. In hun laatste zes duels hielden ze bijvoorbeeld drie keer de nul, telkens met twee weken tussen. Antwerp op zijn beurt kwam reeds twee matchen op rij niet tot scoren. Als beide tendensen overeind blijven, en Marko Ilic dus een clean sheet meeneemt op de Bosuil, rekenen wij ons 4,60x ons inleggeld rijker.

Op zondag probeert Club Brugge de kater van Sclessin door te spoelen tegen Zulte Waregem. Van alle ploegen in de top acht slikt enkel Beerschot (55) meer tegentreffers dan Essevee, dat eerder dit seizoen voor eigen volk bovendien een fikse 0-6 pandoering kreeg van Blauw-Zwart. Wij gokken dan ook op een nieuwe dominante prestatie van de autoritaire koploper en zetten in op een zege met minstens drie goals én meer corners voor de thuisploeg, dankzij de Bet Builder samen goed voor 2,28x onze bet.



Over naar Anderlecht, dat KV Mechelen ontvangt. Paars-Wit is nog steeds het op twee na beste team in eigen huis in onze competitie, een status die Malinwa zich dan weer op verplaatsing mag toedichten. Alles mooi in evenwicht dus, zoals wel vaker dit seizoen bij de Brusselaars. Zij speelden al maar liefst 12 keer gelijk, enkel geëvenaard door Eupen, waarvan de helft in het Lotto Park. Mocht het scorebord daar ook zondag na 90 minuten een draw aangeven, dan vermenigvuldigen wij onze inzet maal 3,80x.

Op maandag sluiten AA Gent en KV Oostende de speeldag af. Andermaal een belangrijk duel voor de Kustboys met het oog op PO I, al blijken zij weg van 't zeetje iets minder impressionant. Met een 15 op 42 doen alleen Waasland-Beveren, STVV en Moeskroen slechter. Hoewel de Buffalo's evenmin indruk maken, rekenen wij daarom toch op een zeldzame driepunter voor Hein Vanhaezebrouck. Mét een doelpunt van wie anders dan Roman Yaremchuk, dankzij de Bet Builder samen 3,05x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Eupen dat vaker op de ban gaat dan OHL, Brugse dominantie versus Essevee en Gents succes tegen KVO, opgeteld goed voor 14,6x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Wie van deze clubs maakt volgens u het meest kans op PO I?

Meest recent

Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

48
48
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

30
30
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

25
25
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

184
184
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

38
38
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

169
169
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

76
76
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

344
344
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

101
101
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

651
651
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

202
202
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

318
318
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

533
533
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

147
147
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

94
94
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

573
573
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

245
245
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

585
585
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

419
419
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

183
183
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

761
761
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

234
234
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

637
637
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

173
173
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

905
905

Meer sportnieuws