Smaakmaker KV Oostende: "Buitenland of Belgische topclub maakt mij niet uit"

296 stemmen
Smaakmaker KV Oostende:

De Belgische topclubs speuren vaak rond in het buitenland naar versterking, maar het is onbegrijpelijk dat men de goede Belgische spelers nog te vaak links laat liggen. Voor één speler begint de tijd te dringen.


Jelle Bataille speelt al een heel seizoen op een zeer hoog niveau. De 21-jarige rechtsachter heeft nog maar één jaar contract bij KV Oostende en heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. Een transfer in de zomer lijkt aanstaande te zijn.

"Misschien is dit wel hét moment. Het buitenland of een Belgische topclub, dat maakt mij niet zoveel uit. Het moet goed voelen en ik moet er mij verder kunnen ontwikkelen. Maar ik zeg ook niet neen tegen Oostende als ze met het juiste voorstel komen om mijn contract te verlengen”, zegt hij aan De Krant van West-Vlaanderen.

Bij Club Brugge zochten ze in januari nog een rechterflankspeler, maar Bryan Reynolds koos voor AS Roma. Bij AA Gent zijn ze ook blijkbaar op zoek, net als Antwerp. Anderlecht en KRC Genk lijken voorlopig niet in de markt te zijn voor een nieuwe rechtsachter.

Is Bataille klaar voor een Belgische topclub?

Meest recent

‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

19
19
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

114
114
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

88
88
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

726
726
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

44
44
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

295
295
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

135
135
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

476
476
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

570
570
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

73
73
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

132
132
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

724
724
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

86
86
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

67
67
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

64
64
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

151
151
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

118
118
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

111
111
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

145
145
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

113
113
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

228
228
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

281
281

Meer sportnieuws