'Real Madrid heeft duidelijk transferplan met Mbappé én Haaland'

470 stemmen
'Real Madrid heeft duidelijk transferplan met Mbappé én Haaland'

Het voorbije jaar bleef het opvallend rustig op de transfermarkt omwille van de coronacrisis, maar komende zomer zou het geweld weleens weer helemaal kunnen losbarsten. Verschillende clubs houden nog de vinger op de knip gezien de miljoenenverliezen van de voorbije maanden, maar bij Real Madrid zijn ze van plan om alle registers open te trekken om hun aanval te versterken.


Volgens AS is het transferplan van Real voor de komende twee jaar duidelijk: komende zomer wil het Kylian Mbappé wegplukken bij Paris Saint-Germain, in 2022 wil het daar ook nog eens Erling Haaland aan toevoegen. Alleen moet voor die eerste transfer Real wel hopen dat Mbappé niet bijtekent in Parijs voor de zomer en dat PSG dan bereid is om mee te werken aan een transfer uit vrees hem een jaar later gratis de deur uit te zien wandelen.

Als dat scenario zich niet voltrekt, wil Real de komst van Haaland met een jaartje vervroegen. Dan zal de strijd om de doelpuntenmachine van Borussia Dortmund dus komende zomer al in alle hevigheid losbarsten. De Koninklijke hoopt daarbij een streepje voor te hebben door de goede banden met het bestuur van Dortmund, dat de voorbije jaren al Nuri Sahin, Achraf Hakimi en Reinier mocht huren van Real. Maar uiteraard zijn er ook kapers op de kust die straks gelijkaardige argumenten kunnen uitspelen. Zo wil Manchester United Haaland verleiden met de aanwezigheid van diens landgenoot Ole Gunnar Solskjaer als coach, terwijl Manchester City dan weer het verleden van vader Alf-Inge Haaland bij de club kan aanhalen. Ook Chelsea zou nog op de loer liggen.

LEES OOK: 'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Denk je dat Real in zijn plan zal slagen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

112
112
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

27
27
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

28
28
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

92
92
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

86
86
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

66
66
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

120
120
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

150
150
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

124
124
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

166
166
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

377
377
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

247
247
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

799
799
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

499
499
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

535
535
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

382
382
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

700
700
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

534
534
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2214
2214
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws