'AA Gent krijgt boost in jacht op droomtransfer'

350 stemmen
'AA Gent krijgt boost in jacht op droomtransfer'

Hein Vanhaezebrouck wil er niet van weten, maar na de uitschakeling in de Croky Cup lijkt het seizoen stilaan over en uit voor  AA Gent. Hoewel de vicekampioen nog alle zeilen willen bijzetten om PO II te halen, denken Michel Louwagie en co dan ook stilaan reeds aan volgend jaar.


Dan willen de Buffalo's uiteraard beter doen, waarvoor dus wellicht nogmaals een nieuwe lading spelers in huis zal worden gehaald. Vorige zomer vond in de Ghelamco Arena eveneens reeds een grootschalige transferslag plaats, maar die miste volledig haar doel. De kern versterken, en eventuele vertrekkers dit keer adequaat vervangen, is dan ook de opdracht. Hoog op het verlanglijstje prijkt daarbij blijkbaar een nieuwe rechtsachter als opvolger dan wel nieuwe concurrent van Alessio Castro-Montes. Volgens het Nederlandse medium Voetbal International is AA Gent namelijk een van de clubs die haar interesse in Milan van Ewijk liet blijken.

De 20-jarige Nederlander is dit seizoen een van de schaarse uitblinkers bij ADO Den Haag, nummer voorlaatst in de Eredivisie, en kan daardoor wel op heel wat gegadigden rekenen. In welke mate de Buffalo's al dan niet de voorkeur genieten op onder Celtic en een aantal Nederlandse en Duitse ploegen is niet bekend, maar volgens VI lijkt één ding alvast zeker. En dat is dat Van Ewijk, wiens contract in Den Haag medio 2022 afloopt, deze zomer andere oorden wil opzoeken. "ADO wil graag met hem verlengen. De kans is echter heel groot dat de verdediger na dit seizoen zal vertrekken", klinkt het namelijk. Aan de Gentenaren om toe te slaan.

LEES OOK: Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Denkt u dat Castro-Montes in de zomer zal vertrekken?

Meest recent

‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

37
37
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

41
41
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

600
600
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

35
35
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

230
230
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

117
117
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

429
429
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

492
492
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

70
70
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

127
127
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

686
686
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

85
85
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

62
62
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

144
144
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

117
117
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

109
109
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

140
140
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

110
110
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

222
222
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

276
276
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

644
644

Meer sportnieuws