'AA Gent krijgt boost in jacht op droomtransfer'

350 stemmen
'AA Gent krijgt boost in jacht op droomtransfer'

Hein Vanhaezebrouck wil er niet van weten, maar na de uitschakeling in de Croky Cup lijkt het seizoen stilaan over en uit voor  AA Gent. Hoewel de vicekampioen nog alle zeilen willen bijzetten om PO II te halen, denken Michel Louwagie en co dan ook stilaan reeds aan volgend jaar.


Dan willen de Buffalo's uiteraard beter doen, waarvoor dus wellicht nogmaals een nieuwe lading spelers in huis zal worden gehaald. Vorige zomer vond in de Ghelamco Arena eveneens reeds een grootschalige transferslag plaats, maar die miste volledig haar doel. De kern versterken, en eventuele vertrekkers dit keer adequaat vervangen, is dan ook de opdracht. Hoog op het verlanglijstje prijkt daarbij blijkbaar een nieuwe rechtsachter als opvolger dan wel nieuwe concurrent van Alessio Castro-Montes. Volgens het Nederlandse medium Voetbal International is AA Gent namelijk een van de clubs die haar interesse in Milan van Ewijk liet blijken.

De 20-jarige Nederlander is dit seizoen een van de schaarse uitblinkers bij ADO Den Haag, nummer voorlaatst in de Eredivisie, en kan daardoor wel op heel wat gegadigden rekenen. In welke mate de Buffalo's al dan niet de voorkeur genieten op onder Celtic en een aantal Nederlandse en Duitse ploegen is niet bekend, maar volgens VI lijkt één ding alvast zeker. En dat is dat Van Ewijk, wiens contract in Den Haag medio 2022 afloopt, deze zomer andere oorden wil opzoeken. "ADO wil graag met hem verlengen. De kans is echter heel groot dat de verdediger na dit seizoen zal vertrekken", klinkt het namelijk. Aan de Gentenaren om toe te slaan.

LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Denkt u dat Castro-Montes in de zomer zal vertrekken?

Meest recent

Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

5
5
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

114
114
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

47
47
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

48
48
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

186
186
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

24
24
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

331
331
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

63
63
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

225
225
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

392
392
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

55
55
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

188
188
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

313
313
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

494
494
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

414
414
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

170
170
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

85
85
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

419
419
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

215
215
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

505
505
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

139
139
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

346
346
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

616
616

Meer sportnieuws