'AA Gent krijgt boost in jacht op droomtransfer'

door
'AA Gent krijgt boost in jacht op droomtransfer'

Hein Vanhaezebrouck wil er niet van weten, maar na de uitschakeling in de Croky Cup lijkt het seizoen stilaan over en uit voor  AA Gent. Hoewel de vicekampioen nog alle zeilen willen bijzetten om PO II te halen, denken Michel Louwagie en co dan ook stilaan reeds aan volgend jaar.


Dan willen de Buffalo's uiteraard beter doen, waarvoor dus wellicht nogmaals een nieuwe lading spelers in huis zal worden gehaald. Vorige zomer vond in de Ghelamco Arena eveneens reeds een grootschalige transferslag plaats, maar die miste volledig haar doel. De kern versterken, en eventuele vertrekkers dit keer adequaat vervangen, is dan ook de opdracht. Hoog op het verlanglijstje prijkt daarbij blijkbaar een nieuwe rechtsachter als opvolger dan wel nieuwe concurrent van Alessio Castro-Montes. Volgens het Nederlandse medium Voetbal International is AA Gent namelijk een van de clubs die haar interesse in Milan van Ewijk liet blijken.

De 20-jarige Nederlander is dit seizoen een van de schaarse uitblinkers bij ADO Den Haag, nummer voorlaatst in de Eredivisie, en kan daardoor wel op heel wat gegadigden rekenen. In welke mate de Buffalo's al dan niet de voorkeur genieten op onder Celtic en een aantal Nederlandse en Duitse ploegen is niet bekend, maar volgens VI lijkt één ding alvast zeker. En dat is dat Van Ewijk, wiens contract in Den Haag medio 2022 afloopt, deze zomer andere oorden wil opzoeken. "ADO wil graag met hem verlengen. De kans is echter heel groot dat de verdediger na dit seizoen zal vertrekken", klinkt het namelijk. Aan de Gentenaren om toe te slaan.

LEES OOK: PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Denkt u dat Castro-Montes in de zomer zal vertrekken?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

79
79
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

34
34
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

54
54
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

52
52
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

82
82
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

234
234
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

185
185
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

315
315
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

55
55
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

371
371
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

98
98
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

161
161
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

151
151
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

120
120
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

298
298
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

967
967
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

396
396
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

803
803
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

228
228
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

754
754
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

501
501
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1073
1073

Meer sportnieuws