Clement krijgt slecht nieuws omtrent comeback Lang & Vanaken

door
Clement krijgt slecht nieuws omtrent comeback Lang & Vanaken

In de Europa League is het verhaal onherroepelijk uit, en dus moet Club Brugge in de kwartfinale van de Croky Cup absoluut doorstoten tegen Standard wil het tenminste nog op twee fronten actief blijven. In vergelijking met de zure nederlaag tegen Dynamo Kiev kan Philippe Clement, zelf eveneens opnieuw op de bank, alvast rekenen op een aantal extra pionnen.


Zo legden niet alleen verdedigers Stefano Denswil en Matej Mitrovic, maar ook dirigenten Hans Vanaken en Noa Lang een negatieve coronatest af. De terugkeer van beide smaakmakers is cruciaal voor Blauw-Zwart, zeker nu Charles De Ketelaere en Bas Dost nog ontbroken in het offensief compartiment. Rest natuurlijk echter de vraag of het wel aangewezen is om het tweetal zo kort na hun besmetting en bijhorende quarantaine alweer vol voor de leeuwen te werpen. In gesprek met Sporza plaats cardioloog Peter Peytchev er alleszins zijn bedenkingen bij. "Als er geen klachten meer zijn kan er in principe hervat worden, maar het advies is wel meestal niet met een belasting van 100 procent."

"Zo lang iemand zich ziek heeft gevoeld, raden we toch aan het sporten tijdelijk te onderbreken en geleidelijk te hervatten.", klinkt het namelijk. Een strijd op het scherp van de snee tegen de Rouches is mogelijk dus toch teveel gevraagd, al merkt de dokter voorts wel op dat er manieren bestaan om meer zekerheid te verschaffen over de situatie. Iets wat ze in Westkapelle vast niet zullen nalaten. Desalniettemin moet er voorzichtig worden omgesprongen met de terugkeer van besmette spelers, zeker zij die zware symptomen vertoonden - wat voor Lang naar verluidt het geval was. Vanaken daarentegen voelde zich volgens de berichten veel minder ziek. Afwachten wie van hen aan de aftrap verschijnt.

LEES OOK: Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

Zou u Lang én Vanaken laten starten?

Meest recent

Vroegtijdig einde carrière Mignolet? Vader reageert

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

20
20
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

17
17
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

37
37
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

106
106
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

33
33
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

572
572
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

60
60
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

60
60
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

305
305
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

73
73
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

345
345
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

372
372
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

57
57
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

179
179
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

148
148
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

83
83
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

276
276
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

55
55
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

51
51
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

126
126
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

323
323
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

239
239
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

316
316

Meer sportnieuws