Klopp weigert aantal internationals af te staan door coronaregels

202 stemmen
Klopp weigert aantal internationals af te staan door coronaregels

Liverpool wil een behoorlijk deel van zijn internationals de komende interlandbreak niet afstaan, vanwege de quarantaineregels bij de coronaprotocollen Dat heeft manager Jürgen Klopp gezegd tegen The Guardian. De Duitser wordt gesteund door de FIFA hierin.

Als personen in het Verenigd Koninkrijk terug keren uit landen die op de rode lijst staan, moeten zijn verplicht tien dagen in zelfisolatie. Daarin vormen de sporters geen uitzondering, Bij The Reds geldt het onder meer voor de Brazilianen Roberto Firmino, Fabinho en Allison Becker, die een duel met het 'rode' Colombia op de rol hebben staan. Daarnaast wil Liverpoool ook Diogo Jota, Sadio Mané en Naby Keïta niet laten gaan om voor respectievelijk Portugal, Senegal en Guinee te spelen.

"De FIFA is duidelijk geweest dat we de spelers in dit geval niet te hoeven laten gaan", aldus Klopp. "Ik begrijp de belangen van de nationale bonden, maar het is gewoon niet mogelijk. Dit is geen tijd waarin we niet iedereen gelukkig kunnen maken", vervolgt de coach. "De spelers worden betaald door de clubs, wat inhoudt dat de clubs de eerste prioriteit moeten hebben. Dat zeg ik wetende dat er meerdere belangen zijn, ook met het oog op de toernooien van aankomende zomer, maar nogmaals: we kunnen op dit moment niet iedereen gelukkig maken."

LEES OOK: 'Liverpool neemt afscheid van Slot: opvolger staat al klaar'

Heeft Klopp gelijk?

Meest recent

'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

26
26
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

563
563
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

134
134
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

206
206
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

80
80
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

389
389
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

78
78
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

28
28
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

207
207
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

234
234
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

210
210
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

544
544
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

158
158
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

186
186
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

192
192
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

262
262
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

361
361
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

199
199
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

474
474
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

195
195
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

135
135
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

607
607
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

267
267
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

111
111
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

82
82

Meer sportnieuws