'Martinez overweegt verrassende vervanger Witsel'

door
'Martinez overweegt verrassende vervanger Witsel'

Wie wordt de vervanger van Axel Witsel, wellicht out voor het EK van komende zomer, bij de Rode Duivels? In het basiselftal lijkt Leander Dendoncker de voornaamste kandidaat, tenzij Roberto Martinez voor een offensiever getinte tandem van Youri Tielemans en Kevin De Bruyne kiest op het middenveld. Een meer prangende vraag is echter wie de openstaande vacature in de 23-koppige selectie inneemt.


Ook hier kan de bondscoach creatief te werk gaan door te schuiven met zijn pionnen en pakweg een extra aanvaller mee te nemen. De verwachting is echter dat Martinez op zoek gaat naar een rechtstreekse vervanger voor zijn betrouwbare controleur. Recent werd in dat opzicht de naam van Sambi Lokonga naar voren geschoven. Martinez zelf voorspelde de middenvelder van Anderlecht alvast een grote toekomst, maar of hij ook werkelijk in aanmerking komt is nog maar de vraag. Met onder meer Mats Rits, Orel Mangala en Bryan Heynen is er nog steeds flink wat concurrentie. Om nog te zwijgen over Dennis Praet en Hans Vanaken. Toch zou Martinez wel eens voor een 'verrassing' kunnen zorgen.

Hier en daar wordt namelijk geopperd dat Marouane Fellaini wel eens open zou kunnen staan voor een terugkeer bij het nationaal elftal. Daar zwaaide de 33-jarige reus met 87 interlands achter zijn naam in maart 2019 af om zich te focussen op zijn verblijf in China, maar zoals de bondscoach zelf toegaf bleef de deur altijd op een kier staan. Hoewel hij iets hoger op het veld doorgaans beter uit de verf komt, zou Fellaini dus wel eens de ideale vervanger voor Witsel kunnen zijn. De ene krullenbol voor de andere, zeg maar. Wel is het nog maar de vraag hoe het met zijn vormpeil gesteld is na twee jaar in China. Al bleek ene ... Witsel daar enkele jaren geleden weinig last van te ondervinden.

LEES OOK: KBVB onthult Duivelse plannen: grote vrees voor WK 2026

Trending:

'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Wie van dit viertal verdient volgens u het meest een EK-selectie?

Meest recent

STVV klaar met transferhuiswerk? Vrancken velt oordeel

STVV had gisteren zijn fandag. Op deze supportersbijeenkomst spraken Wouter Vrancken, Rein Van ...

13
13
Hoe Ilay Camara véél zorgen van Besnik Hasi kan oplossen

RSC Anderlecht haalt Ilay Camara terug naar het Lotto Park. Twee jaar nadat hij voor ongeveer een ...

31
31
Heymans doet boekje open: “Zij wilden me ook”

Daan Heymans is voorlopig de enige zomeraanwinst van KRC Genk. De Limburgers haalden hem enkele ...

70
70
WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

86
86
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

206
206
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

454
454
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

135
135
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

48
48
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

618
618
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

105
105
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

867
867
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

170
170
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

195
195
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

294
294
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

108
108
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

839
839
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

598
598
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

361
361
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

237
237
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

801
801
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

63
63
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

383
383
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

362
362
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

451
451
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1347
1347

Meer sportnieuws