Vanhaezebrouck tovert wit konijn tevoorschijn bij AA Gent

door
Vanhaezebrouck tovert wit konijn tevoorschijn bij AA Gent

De kraker tegen Club Brugge werd uitgesteld, en dus had AA Gent meer tijd om hun bezoek aan Eupen voor te bereiden. In de kwartfinale van de Croky Cup, zowat de enige manier om het seizoen nog te redden, hoopt Hein Vanhaezebrouck een aantal pionnen te recupereren.


Zo kan de coach opnieuw een beroep doen op Roman Bezus, die het middenveld van een creativiteitsinjectie kan voorzien. Daar zou ook Vadis Odjidja voor kunnen zorgen, maar over diens toestand verschafte Vanhaezebrouck louter enigszins tegenstrijdige info. "Vadis zou normaal tegen Brugge spelen. Maar tegen Eupen meteen 90 of 120 minuten - bij verlengingen - afhaspelen, dat is een ander verhaal", klonk het over de aanvoerder, die vermoedelijk dus wel van de partij is.

Dat geldt ook voor Sinan Bolat, die vorige week amper op het trainingsveld verscheen omwille van een vingerblessure. De uiteindelijk uitgestelde confrontatie met zijn ex-werkgever van afgelopen zondag kwam daardoor in het gedrang, maar tegen Eupen kan Vanhaezebrouck wellicht weer op hem rekenen. Zo niet neemt Davy Roef plaats tussen de palen voor de Buffalo's, die zich in de jacht op Europees voetbal Am Kehrweg eigenlijk geen uitschuiver kunnen veroorloven.

UPDATE 17u25
Hoewel hij tijdens zijn perspraatje aangaf verder niemand terug uit de ziekenboeg te verwachten voor de belangrijke partij in Eupen, pakt Vanhaezebrouck in zijn wedstrijdselectie nu toch nog uit met een nieuwe naam. Giorgi Chakvetadze maakt daar na een maandenlange afwezigheid namelijk plots opnieuw zijn opwachting.

De nog altijd pas 21-jarige Georgiër wordt in de Ghelamco Arena nog altijd aanzien als een groot talent, maar bracht de voorbije jaren vooral in de lappenmand door. Dit seizoen zit hij aan amper 237 speelminuten, waarbij zijn laatste optreden van begin oktober dateert. Verder zijn zoals verwacht ook Bolat, Odjidja en Bezus van de partij.

LEES OOK: ‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Gelooft u nog in Chakvetadze bij AA Gent?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

11
11
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

84
84
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

253
253
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

325
325
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

272
272
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

229
229
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

159
159
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

274
274
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

129
129
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

343
343
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

230
230
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

271
271
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

392
392
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

184
184
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

146
146
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

277
277

Meer sportnieuws