Vanhaezebrouck tovert wit konijn tevoorschijn bij AA Gent

537 stemmen
Vanhaezebrouck tovert wit konijn tevoorschijn bij AA Gent

De kraker tegen Club Brugge werd uitgesteld, en dus had AA Gent meer tijd om hun bezoek aan Eupen voor te bereiden. In de kwartfinale van de Croky Cup, zowat de enige manier om het seizoen nog te redden, hoopt Hein Vanhaezebrouck een aantal pionnen te recupereren.


Zo kan de coach opnieuw een beroep doen op Roman Bezus, die het middenveld van een creativiteitsinjectie kan voorzien. Daar zou ook Vadis Odjidja voor kunnen zorgen, maar over diens toestand verschafte Vanhaezebrouck louter enigszins tegenstrijdige info. "Vadis zou normaal tegen Brugge spelen. Maar tegen Eupen meteen 90 of 120 minuten - bij verlengingen - afhaspelen, dat is een ander verhaal", klonk het over de aanvoerder, die vermoedelijk dus wel van de partij is.

Dat geldt ook voor Sinan Bolat, die vorige week amper op het trainingsveld verscheen omwille van een vingerblessure. De uiteindelijk uitgestelde confrontatie met zijn ex-werkgever van afgelopen zondag kwam daardoor in het gedrang, maar tegen Eupen kan Vanhaezebrouck wellicht weer op hem rekenen. Zo niet neemt Davy Roef plaats tussen de palen voor de Buffalo's, die zich in de jacht op Europees voetbal Am Kehrweg eigenlijk geen uitschuiver kunnen veroorloven.

UPDATE 17u25
Hoewel hij tijdens zijn perspraatje aangaf verder niemand terug uit de ziekenboeg te verwachten voor de belangrijke partij in Eupen, pakt Vanhaezebrouck in zijn wedstrijdselectie nu toch nog uit met een nieuwe naam. Giorgi Chakvetadze maakt daar na een maandenlange afwezigheid namelijk plots opnieuw zijn opwachting.

De nog altijd pas 21-jarige Georgiër wordt in de Ghelamco Arena nog altijd aanzien als een groot talent, maar bracht de voorbije jaren vooral in de lappenmand door. Dit seizoen zit hij aan amper 237 speelminuten, waarbij zijn laatste optreden van begin oktober dateert. Verder zijn zoals verwacht ook Bolat, Odjidja en Bezus van de partij.

LEES OOK: Union dropt bommetje: Christian Burgess verlaat vicekampioen

Gelooft u nog in Chakvetadze bij AA Gent?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

58
58
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

49
49
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

107
107
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

50
50
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

413
413
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

110
110
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

138
138
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

159
159
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

53
53
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

183
183
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

934
934
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

76
76
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

338
338
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

784
784
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

122
122
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

662
662
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

363
363
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

297
297
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

251
251
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

49
49
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

211
211
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

360
360
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

715
715
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

469
469
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

440
440

Meer sportnieuws