Club Brugge rekent op jackpot: "20 miljoen is te weinig"

door
Club Brugge rekent op jackpot:

Club Brugge kan in de beker tegen Standard weer een beroep doen op smaakmaker Noa Lang, dat andere goudhaantje Charles De Ketelaere blijft voorlopig nog in de ziekenboeg. Zij zijn echter niet de enige jonge toptalenten die Blauw-Zwart momenteel in de rangen telt. Zo neemt de interesse in Odilon Kossounou alsmaar toe.


De 20-jarige verdediger liet vorig seizoen reeds vlagen zijn klasse zien, maar zette in de huidige campagne nog een enorme stap voorwaarts. Intussen is Kossounou uitgegroeid tot een vaste waarde in de ijzeren Brugse defensie, waar hij centraal een tandem vormt met Brandon Mechele. Gezien zijn jonge leeftijd, fysieke kwaliteiten en volwassen uitstraling hoeft het dan ook niet te verwonderen dat de Ivoriaan de nodige aandacht krijgt. Zo zouden diverse clubs uit de Premier League en Serie A hem reeds op de radar hebben staan. Vooral de beide topclubs uit Milaan, Inter en AC Milan, worden vaak naar voren geschoven.

In gesprek met InterLive.it bevestigde Kossounou zijn zaakwaarnemer Patrick Mork dat nu Italië een mogelijke bestemming is. "We praten met veel clubs en weten dat er flink wat interesse is, onder andere vanuit de Serie A. Niet alleen nu, maar ook vorige zomer al. Hij is een bijzondere speler, moeilijk te vergelijken met andere verdedigers. Compleet en erg snel, zoals hij vorig jaar al liet zien tegen Kylian Mbappé. In de media spreken ze van 20 miljoen, maar dat is te laag. Zijn echte waarde ligt veel hoger", aldus de Zweed. Club, dat Kossounou anderhalf jaar geleden voor bijna vier miljoen oppikte, kan dus gouden zaken doen.

LEES OOK: 'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Waar zou Kossounou volgens u het beste passen?

Meest recent

Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

1
1
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

9
9
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

10
10
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

19
19
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

17
17
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

58
58
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

134
134
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

27
27
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

46
46
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

27
27
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

136
136
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

183
183
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

154
154
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

288
288
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

477
477
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

187
187
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

225
225
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

342
342
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

103
103
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

454
454
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

260
260
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

412
412
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

254
254
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

363
363

Meer sportnieuws