Club Brugge rekent op jackpot: "20 miljoen is te weinig"

door
Club Brugge rekent op jackpot:

Club Brugge kan in de beker tegen Standard weer een beroep doen op smaakmaker Noa Lang, dat andere goudhaantje Charles De Ketelaere blijft voorlopig nog in de ziekenboeg. Zij zijn echter niet de enige jonge toptalenten die Blauw-Zwart momenteel in de rangen telt. Zo neemt de interesse in Odilon Kossounou alsmaar toe.


De 20-jarige verdediger liet vorig seizoen reeds vlagen zijn klasse zien, maar zette in de huidige campagne nog een enorme stap voorwaarts. Intussen is Kossounou uitgegroeid tot een vaste waarde in de ijzeren Brugse defensie, waar hij centraal een tandem vormt met Brandon Mechele. Gezien zijn jonge leeftijd, fysieke kwaliteiten en volwassen uitstraling hoeft het dan ook niet te verwonderen dat de Ivoriaan de nodige aandacht krijgt. Zo zouden diverse clubs uit de Premier League en Serie A hem reeds op de radar hebben staan. Vooral de beide topclubs uit Milaan, Inter en AC Milan, worden vaak naar voren geschoven.

In gesprek met InterLive.it bevestigde Kossounou zijn zaakwaarnemer Patrick Mork dat nu Italië een mogelijke bestemming is. "We praten met veel clubs en weten dat er flink wat interesse is, onder andere vanuit de Serie A. Niet alleen nu, maar ook vorige zomer al. Hij is een bijzondere speler, moeilijk te vergelijken met andere verdedigers. Compleet en erg snel, zoals hij vorig jaar al liet zien tegen Kylian Mbappé. In de media spreken ze van 20 miljoen, maar dat is te laag. Zijn echte waarde ligt veel hoger", aldus de Zweed. Club, dat Kossounou anderhalf jaar geleden voor bijna vier miljoen oppikte, kan dus gouden zaken doen.

LEES OOK: Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Waar zou Kossounou volgens u het beste passen?

Meest recent

Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

5
5
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

24
24
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

77
77
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

69
69
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

198
198
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

60
60
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

258
258
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

32
32
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

237
237
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

39
39
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

498
498
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

178
178
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

178
178
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

59
59
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

73
73
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

193
193
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

170
170
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

84
84
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

233
233
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

334
334
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

47
47
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

256
256
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

243
243
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

41
41
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

420
420

Meer sportnieuws