Club Brugge rekent op jackpot: "20 miljoen is te weinig"

1121 stemmen
Club Brugge rekent op jackpot:

Club Brugge kan in de beker tegen Standard weer een beroep doen op smaakmaker Noa Lang, dat andere goudhaantje Charles De Ketelaere blijft voorlopig nog in de ziekenboeg. Zij zijn echter niet de enige jonge toptalenten die Blauw-Zwart momenteel in de rangen telt. Zo neemt de interesse in Odilon Kossounou alsmaar toe.


De 20-jarige verdediger liet vorig seizoen reeds vlagen zijn klasse zien, maar zette in de huidige campagne nog een enorme stap voorwaarts. Intussen is Kossounou uitgegroeid tot een vaste waarde in de ijzeren Brugse defensie, waar hij centraal een tandem vormt met Brandon Mechele. Gezien zijn jonge leeftijd, fysieke kwaliteiten en volwassen uitstraling hoeft het dan ook niet te verwonderen dat de Ivoriaan de nodige aandacht krijgt. Zo zouden diverse clubs uit de Premier League en Serie A hem reeds op de radar hebben staan. Vooral de beide topclubs uit Milaan, Inter en AC Milan, worden vaak naar voren geschoven.

In gesprek met InterLive.it bevestigde Kossounou zijn zaakwaarnemer Patrick Mork dat nu Italië een mogelijke bestemming is. "We praten met veel clubs en weten dat er flink wat interesse is, onder andere vanuit de Serie A. Niet alleen nu, maar ook vorige zomer al. Hij is een bijzondere speler, moeilijk te vergelijken met andere verdedigers. Compleet en erg snel, zoals hij vorig jaar al liet zien tegen Kylian Mbappé. In de media spreken ze van 20 miljoen, maar dat is te laag. Zijn echte waarde ligt veel hoger", aldus de Zweed. Club, dat Kossounou anderhalf jaar geleden voor bijna vier miljoen oppikte, kan dus gouden zaken doen.

LEES OOK: 'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Waar zou Kossounou volgens u het beste passen?

Meest recent

'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

13
13
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

14
14
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

183
183
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

243
243
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

199
199
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

226
226
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

224
224
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

33
33
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

197
197
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

217
217
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

30
30
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

33
33
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

78
78
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

127
127
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

188
188
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

849
849
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

173
173
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

229
229
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

212
212
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

205
205
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

297
297
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

54
54
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

55
55
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

206
206

Meer sportnieuws