Club Brugge rekent op jackpot: "20 miljoen is te weinig"

1121 stemmen
Club Brugge rekent op jackpot:

Club Brugge kan in de beker tegen Standard weer een beroep doen op smaakmaker Noa Lang, dat andere goudhaantje Charles De Ketelaere blijft voorlopig nog in de ziekenboeg. Zij zijn echter niet de enige jonge toptalenten die Blauw-Zwart momenteel in de rangen telt. Zo neemt de interesse in Odilon Kossounou alsmaar toe.


De 20-jarige verdediger liet vorig seizoen reeds vlagen zijn klasse zien, maar zette in de huidige campagne nog een enorme stap voorwaarts. Intussen is Kossounou uitgegroeid tot een vaste waarde in de ijzeren Brugse defensie, waar hij centraal een tandem vormt met Brandon Mechele. Gezien zijn jonge leeftijd, fysieke kwaliteiten en volwassen uitstraling hoeft het dan ook niet te verwonderen dat de Ivoriaan de nodige aandacht krijgt. Zo zouden diverse clubs uit de Premier League en Serie A hem reeds op de radar hebben staan. Vooral de beide topclubs uit Milaan, Inter en AC Milan, worden vaak naar voren geschoven.

In gesprek met InterLive.it bevestigde Kossounou zijn zaakwaarnemer Patrick Mork dat nu Italië een mogelijke bestemming is. "We praten met veel clubs en weten dat er flink wat interesse is, onder andere vanuit de Serie A. Niet alleen nu, maar ook vorige zomer al. Hij is een bijzondere speler, moeilijk te vergelijken met andere verdedigers. Compleet en erg snel, zoals hij vorig jaar al liet zien tegen Kylian Mbappé. In de media spreken ze van 20 miljoen, maar dat is te laag. Zijn echte waarde ligt veel hoger", aldus de Zweed. Club, dat Kossounou anderhalf jaar geleden voor bijna vier miljoen oppikte, kan dus gouden zaken doen.

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Waar zou Kossounou volgens u het beste passen?

Meest recent

'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

2
2
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

10
10
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

8
8
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

44
44
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

92
92
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

334
334
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

31
31
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

255
255
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

52
52
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

190
190
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

610
610
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

281
281
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

393
393
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

572
572
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

271
271
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

363
363
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

156
156
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

63
63
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

81
81
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

154
154
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

61
61
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

97
97
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

73
73

Meer sportnieuws