Club Brugge rekent op jackpot: "20 miljoen is te weinig"

door
Club Brugge rekent op jackpot:

Club Brugge kan in de beker tegen Standard weer een beroep doen op smaakmaker Noa Lang, dat andere goudhaantje Charles De Ketelaere blijft voorlopig nog in de ziekenboeg. Zij zijn echter niet de enige jonge toptalenten die Blauw-Zwart momenteel in de rangen telt. Zo neemt de interesse in Odilon Kossounou alsmaar toe.


De 20-jarige verdediger liet vorig seizoen reeds vlagen zijn klasse zien, maar zette in de huidige campagne nog een enorme stap voorwaarts. Intussen is Kossounou uitgegroeid tot een vaste waarde in de ijzeren Brugse defensie, waar hij centraal een tandem vormt met Brandon Mechele. Gezien zijn jonge leeftijd, fysieke kwaliteiten en volwassen uitstraling hoeft het dan ook niet te verwonderen dat de Ivoriaan de nodige aandacht krijgt. Zo zouden diverse clubs uit de Premier League en Serie A hem reeds op de radar hebben staan. Vooral de beide topclubs uit Milaan, Inter en AC Milan, worden vaak naar voren geschoven.

In gesprek met InterLive.it bevestigde Kossounou zijn zaakwaarnemer Patrick Mork dat nu Italië een mogelijke bestemming is. "We praten met veel clubs en weten dat er flink wat interesse is, onder andere vanuit de Serie A. Niet alleen nu, maar ook vorige zomer al. Hij is een bijzondere speler, moeilijk te vergelijken met andere verdedigers. Compleet en erg snel, zoals hij vorig jaar al liet zien tegen Kylian Mbappé. In de media spreken ze van 20 miljoen, maar dat is te laag. Zijn echte waarde ligt veel hoger", aldus de Zweed. Club, dat Kossounou anderhalf jaar geleden voor bijna vier miljoen oppikte, kan dus gouden zaken doen.

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Waar zou Kossounou volgens u het beste passen?

Meest recent

Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

10
10
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

100
100
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

216
216
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

79
79
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

298
298
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

30
30
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

133
133
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

148
148
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

379
379
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

99
99
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

240
240
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

263
263
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

90
90
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1878
1878
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

210
210
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

161
161
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

678
678
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

69
69
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

46
46
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

400
400
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

261
261
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

660
660

Meer sportnieuws