Kompany verrast met nieuwe update Delcroix

door
Kompany verrast met nieuwe update Delcroix

Met een zege op bezoek bij Standard wist Anderlecht zondag haar kansen op PO I gaaf te houden, drie dagen later komt in de kwartfinale van de Croky Cup alweer Cercle Brugge over de vloer. Mogelijk moet Vincent Kompany dan enigszins sleutelen aan zijn winnende formule.


Hannes Delcroix moest in de tweede helft namelijk geblesseerd naar de kant in Luik. Achteraf liet Kompany weten dat de schade aan de enkel van de linksvoetige verdediger, die zondag 22 kaarsjes uitblies, vermoedelijk wel meevalt. Het Nieuwsblad bevestigde later dat zijn ligamenten alleszins niet gescheurd zijn, al ondervindt Delcroix wel veel hinder door het vocht dat zich in het gewricht begeeft. De match tegen Cercle komt dan ook te vroeg, wellicht neemt Killian Sardella of Lucas Lissens zijn plek in.

UPDATE 16u10
Mogelijk kan Kompany woensdag alsnog een beroep doen op Delcroix, want tijdens zijn persbabbel pakte de coach van Paars-Wit uit met verrassend goed nieuws omtrent de eenmalig Rode Duivel. "Er is een gunstige evolutie, maar we bekijken het nog met de medische staf. Pas nadien beslissen we. Alles hangt af van hoe hij zich voelt", werd hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

De kans bestaat dus dat Delcroix tegen Cercle Brugge alsnog aan de aftrap verschijnt. Kompany kruist alvast de vingers, want geen van de voor de hand liggende alternatieven om centraal achterin naast Matt Miazga plaats te nemen zijn linksbenig. Op de achtergrond wordt wel nog Elias Cobbaut opnieuw klaargestoomd na een enkelletsel dat hem lange tijd aan de kant hield.

LEES OOK: Foute transferkeuze bij Union SG? "Dat zijn ze vergeten"

Zou u indien mogelijk Delcroix laten spelen tegen Cercle?

Meest recent

'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

12
12
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

115
115
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

87
87
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

142
142
De Condé kraakt Fink: KRC Genk 2.0 op titelkoers?

De uitschuiver tegen Ferencvaros in de League Phase van de Europa League is uitgewist. Dankzij een ...

94
94
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

50
50
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

86
86
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

210
210
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

152
152
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

227
227
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

180
180
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

38
38
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

72
72
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

131
131
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan ...

94
94
'Strijd om Tresoldi barst los: grote verrassing in de maak'

Er was de voorbije maanden toch wat twijfel rond Club Brugge, nadat het in de zomer weer een pak ...

297
297
Bedankt Genk: België op koers voor 2 rechtstreekse CL-tickets

De Belgische clubs zijn erin geslaagd om zich deze week te tonen in Europa. Union slaagde in de ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Grootmachten melden zich bij Club, Ajax grijpt in'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

212
212
‘Kompany hoort groot nieuws bij Bayern München’

Vincent Kompany is geweldig aan het seizoen begonnen bij Bayern München en dat is nog een ...

119
119
Topper op scherp: Kana deelt ferme sneer uit aan Club Brugge

Zondag staat de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. In het Lotto Park ...

879
879
'Competitiehervorming explodeert: Anderlecht keert kar'

De competitiehervorming ligt zwaar onder vuur met Sam Baro voorop. De beleidsbepaler van KAA Gent ...

679
679
‘Winterse knaltransfer: kassa KRC Genk rinkelt'

De wintermercato komt er stilletjes aan en de Belgische clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten. ...

260
260
Ex-topref onthult: “Daarom werd goal Vermant afgekeurd”

Het Jan Breydelstadion stond even in brand. In de slotfase tegen FC Barcelona in de Champions League ...

366
366
Lukebakio trapt ferm na op Tedesco: “Leuk is anders…”

Dodi Lukebakio bloeit in Benfica volledig op onder José Mourinho. De buitenspeler zit ...

84
84
Staelens legt pijnlijke verschil tussen RSCA en Club bloot

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat Michael Verschueren, Kenneth Bornauw en de komende maanden mogelijk ...

339
339

Meer sportnieuws