Kompany verrast met nieuwe update Delcroix

door
Kompany verrast met nieuwe update Delcroix

Met een zege op bezoek bij Standard wist Anderlecht zondag haar kansen op PO I gaaf te houden, drie dagen later komt in de kwartfinale van de Croky Cup alweer Cercle Brugge over de vloer. Mogelijk moet Vincent Kompany dan enigszins sleutelen aan zijn winnende formule.


Hannes Delcroix moest in de tweede helft namelijk geblesseerd naar de kant in Luik. Achteraf liet Kompany weten dat de schade aan de enkel van de linksvoetige verdediger, die zondag 22 kaarsjes uitblies, vermoedelijk wel meevalt. Het Nieuwsblad bevestigde later dat zijn ligamenten alleszins niet gescheurd zijn, al ondervindt Delcroix wel veel hinder door het vocht dat zich in het gewricht begeeft. De match tegen Cercle komt dan ook te vroeg, wellicht neemt Killian Sardella of Lucas Lissens zijn plek in.

UPDATE 16u10
Mogelijk kan Kompany woensdag alsnog een beroep doen op Delcroix, want tijdens zijn persbabbel pakte de coach van Paars-Wit uit met verrassend goed nieuws omtrent de eenmalig Rode Duivel. "Er is een gunstige evolutie, maar we bekijken het nog met de medische staf. Pas nadien beslissen we. Alles hangt af van hoe hij zich voelt", werd hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

De kans bestaat dus dat Delcroix tegen Cercle Brugge alsnog aan de aftrap verschijnt. Kompany kruist alvast de vingers, want geen van de voor de hand liggende alternatieven om centraal achterin naast Matt Miazga plaats te nemen zijn linksbenig. Op de achtergrond wordt wel nog Elias Cobbaut opnieuw klaargestoomd na een enkelletsel dat hem lange tijd aan de kant hield.

LEES OOK: Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Zou u indien mogelijk Delcroix laten spelen tegen Cercle?

Meest recent

Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

36
36
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

96
96
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

215
215
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

60
60
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

217
217
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

187
187
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

165
165
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

460
460
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

305
305
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

524
524
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

538
538
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

641
641
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

136
136
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

537
537
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1188
1188
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

738
738
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

235
235
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

455
455
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

332
332
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

610
610
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

987
987
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

350
350
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

841
841
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

695
695
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

364
364

Meer sportnieuws