Martinez lonkt naast Struijk naar nog 'buitenlandse' spelers

385 stemmen
Martinez lonkt naast Struijk naar nog 'buitenlandse' spelers

De voorbije weken werd geopperd dat we in maart met Pascal Struijk een opvallende nieuwe naam bij de Rode Duivels zouden kunnen zien. De verdediger kwam in het verleden altijd uit voor de Nederlandse jeugdelftallen, maar werd geboren in België en komt dus ook in aanmerking voor de Belgische nationaliteit. De speler van Leeds United zou alvast de procedure ingezet hebben om een paspoort te krijgen.


De interesse in Struijk is niet vreemd, want linksvoetige centrale verdedigers zijn een zeldzaam goed in ons voetbal. Roberto Martinez kan wel nog beschikken over Jan Vertonghen en Thomas Vermaelen, maar zij zijn al 33 en 35 en dus komt hun houdbaarheidsdatum stilaan in zicht. Opvolgers lijken er niet meteen klaar te staan, waardoor Martinez de voorbije maanden moest teruggrijpen naar spelers als Elias Cobbaut en Hannes Delcroix.

Bij de nationale ploeg zijn er nog enkele posities waar in de nabije toekomst problemen kunnen opduiken en ook daar werkt Martinez aan een oplossing à la Struijk. "Er zijn nog twee of drie andere spelers die we proberen te overtuigen, maar ik zal hun namen niet onthullen", stelt de bondscoach immers bij Complètement Foot. "Ze spelen op posities waar het voor ons nodig is om jonge spelers te ontwikkelen."

LEES OOK: Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Is het een goed idee om 'buitenlanders' bij de Rode Duivels te halen?

Meest recent

'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

2
2
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

12
12
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

75
75
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

135
135
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

737
737
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

158
158
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

72
72
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

154
154
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

81
81
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

243
243
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

105
105
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

499
499
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

491
491
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

399
399
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

893
893
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

208
208
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

267
267
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

415
415
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

56
56
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

576
576
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

224
224
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

180
180
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

100
100
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

77
77

Meer sportnieuws