TRANSFERUURTJE: 'Refaelov dicht bij vertrek, MLS lonkt naar Messi en CR7'

255
TRANSFERUURTJE: 'Refaelov dicht bij vertrek, MLS lonkt naar Messi en CR7'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Lior Refaelov na dit seizoen Antwerp zou kunnen gaan verlaten. De Gouden Schoen heeft nog altijd geen voorstel gekregen om zijn aflopende contract te verlengen en de Great Old zou niet van plan zijn om daar meteen mee te komen. Zelf wil Refaelov het liefst blijven, maar de interesse groeit van Maccabi Haifa en enkele clubs uit de MLS.



Anderlecht zou in de zomer ook enkele spelers kunnen zien vertrekken. Zo werd Paul Mukairu de voorbije weken al gelinkt aan AS Roma, Bayer Leverkusen en Tottenham en komt er nu nog een nieuwe gegadigde bij. Volgens één van zijn makelaars heeft ook Ajax interesse in de 21-jarige Nigeriaanse winger. Anderlecht zou naar verluidt 5 miljoen euro willen vangen.

Ook Francis Amuzu heeft buitenlandse aandacht gelokt; ondanks dat de jonge flankaanvaller regelmatig kritiek moet slikken. Hij zou van dichtbij gevolgd worden door Eintracht Frankfurt en Fenerbahçe. Anderlecht zou ook voor hem bereid kunnen zijn om mee te werken aan een transfer.



KV Kortrijk neemt nog afscheid van een speler. Zoals verwacht trekt Brendan Hines-Ike naar D.C. United, de club die onlangs Hernan Losada als trainer aanstelde. De Amerikaanse verdediger was in Kortrijk op een zijspoor beland en tekent in de Amerikaanse hoofdstad een contract tot het einde van het kalenderjaar.

BUITENLAND

David Beckham heeft sinds vorig jaar met Inter Miami zijn eigen club in de Amerikaanse MLS en de Engelse ex-vedette heeft grote plannen met zijn club. Zo sluit hij niet uit dat hij een poging zal wagen om Lionel Messi en/of Cristiano Ronaldo binnen te halen. "Ze zijn de grootste spelers van de afgelopen vijftien jaar en wij willen de beste spelers aantrekken", liet Beckham weten.



Manchester City ziet een pion naar FC Barcelona vertrekken. Pep Guardiola bevestigde dat normaliter Eric Garcia de overstap naar Catalonië zal maken. Een verrassing is dat niet, want de 20-jarige verdediger is einde contract en Barça trekt al sinds vorige zomer aan zijn mouw.

Real Madrid wil de komende jaren gaan verjongen en daarvoor heeft het alvast zijn oog laten vallen op Eduardo Camavinga. Het 18-jarige supertalent zou in de zomer Stade Rennes kunnen verlaten, aangezien zijn contract nog maar één jaar doorloopt. De Fransen zouden desondanks vasthouden aan een vraagprijs van 50 miljoen euro voor de middenvelder.

Ajax lijkt dan weer met een oud doelwit van Club Brugge te gaan lopen. Blauw-Zwart dacht vorige zomer aan Kamaldeen Sulemana, maar de jonge Ghanese aanvaller zou op weg zijn naar Amsterdam. De Nederlandse grootmacht zou zo'n 10 miljoen euro neertellen om hem weg te plukken bij FC Nordsjaelland.

LEES OOK: 'Lionel Messi maakt sensationele transfer in januari 2027'

Moet Anderlecht Amuzu bij een goed bod laten gaan?

Meest recent

Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

8
8
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

46
46
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

13
13
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

25
25
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

88
88
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

50
50
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

32
32
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

57
57
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

92
92
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

153
153
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

372
372
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

145
145
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

168
168
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

407
407
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

446
446
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

193
193
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

192
192
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

630
630
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

165
165

Meer sportnieuws