TRANSFERUURTJE: 'Refaelov dicht bij vertrek, MLS lonkt naar Messi en CR7'

255 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Refaelov dicht bij vertrek, MLS lonkt naar Messi en CR7'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Lior Refaelov na dit seizoen Antwerp zou kunnen gaan verlaten. De Gouden Schoen heeft nog altijd geen voorstel gekregen om zijn aflopende contract te verlengen en de Great Old zou niet van plan zijn om daar meteen mee te komen. Zelf wil Refaelov het liefst blijven, maar de interesse groeit van Maccabi Haifa en enkele clubs uit de MLS.



Anderlecht zou in de zomer ook enkele spelers kunnen zien vertrekken. Zo werd Paul Mukairu de voorbije weken al gelinkt aan AS Roma, Bayer Leverkusen en Tottenham en komt er nu nog een nieuwe gegadigde bij. Volgens één van zijn makelaars heeft ook Ajax interesse in de 21-jarige Nigeriaanse winger. Anderlecht zou naar verluidt 5 miljoen euro willen vangen.

Ook Francis Amuzu heeft buitenlandse aandacht gelokt; ondanks dat de jonge flankaanvaller regelmatig kritiek moet slikken. Hij zou van dichtbij gevolgd worden door Eintracht Frankfurt en Fenerbahçe. Anderlecht zou ook voor hem bereid kunnen zijn om mee te werken aan een transfer.



KV Kortrijk neemt nog afscheid van een speler. Zoals verwacht trekt Brendan Hines-Ike naar D.C. United, de club die onlangs Hernan Losada als trainer aanstelde. De Amerikaanse verdediger was in Kortrijk op een zijspoor beland en tekent in de Amerikaanse hoofdstad een contract tot het einde van het kalenderjaar.

BUITENLAND

David Beckham heeft sinds vorig jaar met Inter Miami zijn eigen club in de Amerikaanse MLS en de Engelse ex-vedette heeft grote plannen met zijn club. Zo sluit hij niet uit dat hij een poging zal wagen om Lionel Messi en/of Cristiano Ronaldo binnen te halen. "Ze zijn de grootste spelers van de afgelopen vijftien jaar en wij willen de beste spelers aantrekken", liet Beckham weten.



Manchester City ziet een pion naar FC Barcelona vertrekken. Pep Guardiola bevestigde dat normaliter Eric Garcia de overstap naar Catalonië zal maken. Een verrassing is dat niet, want de 20-jarige verdediger is einde contract en Barça trekt al sinds vorige zomer aan zijn mouw.

Real Madrid wil de komende jaren gaan verjongen en daarvoor heeft het alvast zijn oog laten vallen op Eduardo Camavinga. Het 18-jarige supertalent zou in de zomer Stade Rennes kunnen verlaten, aangezien zijn contract nog maar één jaar doorloopt. De Fransen zouden desondanks vasthouden aan een vraagprijs van 50 miljoen euro voor de middenvelder.

Ajax lijkt dan weer met een oud doelwit van Club Brugge te gaan lopen. Blauw-Zwart dacht vorige zomer aan Kamaldeen Sulemana, maar de jonge Ghanese aanvaller zou op weg zijn naar Amsterdam. De Nederlandse grootmacht zou zo'n 10 miljoen euro neertellen om hem weg te plukken bij FC Nordsjaelland.

LEES OOK: Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Moet Anderlecht Amuzu bij een goed bod laten gaan?

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

24
24
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

24
24
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

27
27
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

256
256
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

94
94
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

611
611
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

74
74
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

43
43
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

73
73
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

66
66
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

160
160
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

302
302
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

272
272
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

483
483
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

897
897
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

142
142
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

854
854
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

649
649
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

228
228
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

65
65
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

193
193
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

171
171
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1203
1203
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

632
632

Meer sportnieuws