TRANSFERUURTJE: 'Refaelov dicht bij vertrek, MLS lonkt naar Messi en CR7'

255 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Refaelov dicht bij vertrek, MLS lonkt naar Messi en CR7'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Lior Refaelov na dit seizoen Antwerp zou kunnen gaan verlaten. De Gouden Schoen heeft nog altijd geen voorstel gekregen om zijn aflopende contract te verlengen en de Great Old zou niet van plan zijn om daar meteen mee te komen. Zelf wil Refaelov het liefst blijven, maar de interesse groeit van Maccabi Haifa en enkele clubs uit de MLS.



Anderlecht zou in de zomer ook enkele spelers kunnen zien vertrekken. Zo werd Paul Mukairu de voorbije weken al gelinkt aan AS Roma, Bayer Leverkusen en Tottenham en komt er nu nog een nieuwe gegadigde bij. Volgens één van zijn makelaars heeft ook Ajax interesse in de 21-jarige Nigeriaanse winger. Anderlecht zou naar verluidt 5 miljoen euro willen vangen.

Ook Francis Amuzu heeft buitenlandse aandacht gelokt; ondanks dat de jonge flankaanvaller regelmatig kritiek moet slikken. Hij zou van dichtbij gevolgd worden door Eintracht Frankfurt en Fenerbahçe. Anderlecht zou ook voor hem bereid kunnen zijn om mee te werken aan een transfer.



KV Kortrijk neemt nog afscheid van een speler. Zoals verwacht trekt Brendan Hines-Ike naar D.C. United, de club die onlangs Hernan Losada als trainer aanstelde. De Amerikaanse verdediger was in Kortrijk op een zijspoor beland en tekent in de Amerikaanse hoofdstad een contract tot het einde van het kalenderjaar.

BUITENLAND

David Beckham heeft sinds vorig jaar met Inter Miami zijn eigen club in de Amerikaanse MLS en de Engelse ex-vedette heeft grote plannen met zijn club. Zo sluit hij niet uit dat hij een poging zal wagen om Lionel Messi en/of Cristiano Ronaldo binnen te halen. "Ze zijn de grootste spelers van de afgelopen vijftien jaar en wij willen de beste spelers aantrekken", liet Beckham weten.



Manchester City ziet een pion naar FC Barcelona vertrekken. Pep Guardiola bevestigde dat normaliter Eric Garcia de overstap naar Catalonië zal maken. Een verrassing is dat niet, want de 20-jarige verdediger is einde contract en Barça trekt al sinds vorige zomer aan zijn mouw.

Real Madrid wil de komende jaren gaan verjongen en daarvoor heeft het alvast zijn oog laten vallen op Eduardo Camavinga. Het 18-jarige supertalent zou in de zomer Stade Rennes kunnen verlaten, aangezien zijn contract nog maar één jaar doorloopt. De Fransen zouden desondanks vasthouden aan een vraagprijs van 50 miljoen euro voor de middenvelder.

Ajax lijkt dan weer met een oud doelwit van Club Brugge te gaan lopen. Blauw-Zwart dacht vorige zomer aan Kamaldeen Sulemana, maar de jonge Ghanese aanvaller zou op weg zijn naar Amsterdam. De Nederlandse grootmacht zou zo'n 10 miljoen euro neertellen om hem weg te plukken bij FC Nordsjaelland.

LEES OOK: Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Moet Anderlecht Amuzu bij een goed bod laten gaan?

Meest recent

Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

1
1
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

17
17
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

155
155
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

31
31
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

24
24
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

379
379
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

459
459
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

64
64
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

136
136
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

15
15
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

253
253
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

158
158
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

92
92
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

151
151
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

311
311
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

260
260
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

112
112
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

427
427
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

739
739
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

134
134
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

336
336
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

171
171
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

89
89
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

89
89

Meer sportnieuws