Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 29!

door
Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 29!

Het avontuur van de Belgische clubs in Europa zit er onherroepelijk op, tijd dus om alle aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 29 weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag beginnen we met de kelderkraker tussen Cercle Brugge en Waasland-Beveren. Onder leiding van nieuwe coach Yves Vanderhaeghe lijkt de Vereniging op de goede weg om zich te redden, al legt het wel nog altijd het slechtste thuisrapport van de hele competitie voor. Daarnaast pakte ook de hekkensluiter de voorbije weken een deugddoende vier op zes. Mede om die reden gokken wij op maar liefst een tiende nederlaag in eigen huis voor Groen-Zwart, wat dan 4,75x onze inzet oplevert.



Later op de dag neemt KV Kortrijk het op tegen Zulte Waregem. Een altijd beladen derby, dit keer met een kans op de play-offs als voornaamste inzet. De Kerels zijn alvast gewaarschuwd, want slechts twee ploegen – Club Brugge en KV Mechelen – pakken dit seizoen buitenshuis meer punten dan Essevee. Kortrijk moet het op eigen veld dan weer stellen met een stevige buis, met een schamele 14 op 39. Ook hier zetten wij ons geld dus in op een zege voor de bezoekers, ditmaal 3,50x onze inleg waard.

Op zondag géén Slag om Vlaanderen, maar wél de klassieker tussen Standard en Anderlecht. Twee teams die aan elkaar gewaagd zijn, ook wat het aantal gele kaarten betreft. Zo zitten de Rouches aan 46 kartonnen, tegenover twee stuks minder bij Paars-Wit. In een match waarin er aan passie normaal gezien geen gebrek mag zijn, en Mbaye Leye en Vincent Kompany hun troepen vast op scherp zullen stellen, verwachten wij dus een gelijk aantal kaarten. Goed voor een quotering van 4,20x onze bet.



Vervolgens is het de beurt aan Beerschot en Moeskroen, dat door de onderlinge confrontatie van haar rechtstreekse concurrenten een gouden zaak kan doen. Alleen moet het dan wel winnen op Het Kiel, geen sinecure voor het elftal met de slechtste balans op verplaatsing. Wij gaan er dan ook vanuit dat de Antwerpenaren de drie punten gewoon weer thuis houden, én daarbij tevens meer hoekschoppen afdwingen dan hun tegenstander. Met behulp van de Bet Builder brengt dat dan 3,50x onze inzet op.

Eindigen doen we op maandag met OH Leuven tegen Antwerp. De achtste in het klassement tegen het nummer twee, al verkeert geen van beide teams in beste vorm. Marc Brys en Frank Vercauteren rekenen dan ook vooral op hun jokers voorin, die naar de namen Thomas Henry en Didier Lamkel Zé luisteren. Die eerste scoorde sinds nieuwjaar zes keer in acht optredens, LZ7 zit aan vier stuks in zeven competitieduels. Als ze allebei raak treffen, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 5,30x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Essevee dat aan het langste eind trekt in het burenduel, Beerschot dat haar wil oplegt tegen Moeskroen en goals voor Henry en Lamkel Zé, samen goed voor bijna 65x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Wie zal de kraker tussen Standard en Anderlecht winnen?

Meest recent

Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

0
0
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

73
73
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

194
194
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

57
57
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

203
203
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

249
249
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

101
101
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

196
196
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

167
167
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

215
215
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

121
121
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

387
387
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

163
163
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

144
144
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

68
68
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

70
70
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

162
162
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

260
260
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

68
68
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

415
415
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

253
253
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

189
189
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

301
301

Meer sportnieuws