Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 29!

door
Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 29!

Het avontuur van de Belgische clubs in Europa zit er onherroepelijk op, tijd dus om alle aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 29 weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag beginnen we met de kelderkraker tussen Cercle Brugge en Waasland-Beveren. Onder leiding van nieuwe coach Yves Vanderhaeghe lijkt de Vereniging op de goede weg om zich te redden, al legt het wel nog altijd het slechtste thuisrapport van de hele competitie voor. Daarnaast pakte ook de hekkensluiter de voorbije weken een deugddoende vier op zes. Mede om die reden gokken wij op maar liefst een tiende nederlaag in eigen huis voor Groen-Zwart, wat dan 4,75x onze inzet oplevert.



Later op de dag neemt KV Kortrijk het op tegen Zulte Waregem. Een altijd beladen derby, dit keer met een kans op de play-offs als voornaamste inzet. De Kerels zijn alvast gewaarschuwd, want slechts twee ploegen – Club Brugge en KV Mechelen – pakken dit seizoen buitenshuis meer punten dan Essevee. Kortrijk moet het op eigen veld dan weer stellen met een stevige buis, met een schamele 14 op 39. Ook hier zetten wij ons geld dus in op een zege voor de bezoekers, ditmaal 3,50x onze inleg waard.

Op zondag géén Slag om Vlaanderen, maar wél de klassieker tussen Standard en Anderlecht. Twee teams die aan elkaar gewaagd zijn, ook wat het aantal gele kaarten betreft. Zo zitten de Rouches aan 46 kartonnen, tegenover twee stuks minder bij Paars-Wit. In een match waarin er aan passie normaal gezien geen gebrek mag zijn, en Mbaye Leye en Vincent Kompany hun troepen vast op scherp zullen stellen, verwachten wij dus een gelijk aantal kaarten. Goed voor een quotering van 4,20x onze bet.



Vervolgens is het de beurt aan Beerschot en Moeskroen, dat door de onderlinge confrontatie van haar rechtstreekse concurrenten een gouden zaak kan doen. Alleen moet het dan wel winnen op Het Kiel, geen sinecure voor het elftal met de slechtste balans op verplaatsing. Wij gaan er dan ook vanuit dat de Antwerpenaren de drie punten gewoon weer thuis houden, én daarbij tevens meer hoekschoppen afdwingen dan hun tegenstander. Met behulp van de Bet Builder brengt dat dan 3,50x onze inzet op.

Eindigen doen we op maandag met OH Leuven tegen Antwerp. De achtste in het klassement tegen het nummer twee, al verkeert geen van beide teams in beste vorm. Marc Brys en Frank Vercauteren rekenen dan ook vooral op hun jokers voorin, die naar de namen Thomas Henry en Didier Lamkel Zé luisteren. Die eerste scoorde sinds nieuwjaar zes keer in acht optredens, LZ7 zit aan vier stuks in zeven competitieduels. Als ze allebei raak treffen, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 5,30x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Essevee dat aan het langste eind trekt in het burenduel, Beerschot dat haar wil oplegt tegen Moeskroen en goals voor Henry en Lamkel Zé, samen goed voor bijna 65x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

Wie zal de kraker tussen Standard en Anderlecht winnen?

Meest recent

Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

3
3
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

11
11
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

53
53
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

18
18
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

36
36
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

14
14
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

42
42
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

60
60
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

105
105
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Club droomt nog van Duivel, strijd Standard en Genk'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

108
108
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

FC Barcelona kreeg in de heenwedstrijd van de Champions League tegen Atlético Madrid een pak ...

253
253
Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

Kevin De Bruyne ging afgelopen zomer van Manchester City naar Napoli. De middenvelder werd ook ...

79
79
Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Youri Tielemans kampte met blessureleed, maar koos er toch voor om met de Rode Duivels op stage te ...

88
88
Opmerkelijke beelden: Nederlandse ref is Godts helemaal beu

Het is dezer dagen alsmaar meer een trend om ook scheidsrechters van een camera en microfoon te ...

84
84
Garcia krijgt hulp aangeboden uit verrassende hoek

Rudi Garcia zal momenteel al met zijn gedachten volledig bij de voorbereiding op het WK zitten. ...

94
94
Coucke breekt na tragedie: Verlies gaat door merg en been

Marc Coucke is een van de meest opvallende ondernemers van België. Als selfmade miljonair ...

118
118
'Charleroi pikt nieuwe trainer in JPL op'

De trainerswals in de Jupiler Pro League gaat ook tijdens de play-offs vrolijk verder. Na de eerste ...

88
88
Na bizar penaltygeval: Flick haalt keihard uit

Voor FC Barcelona dreigen de kwartfinales het eindstation te worden in de Champions League. Ze ...

115
115
'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Na een teleurstellend seizoen staat KRC Genk ongetwijfeld voor een boeiende transferzomer. Het zal ...

250
250
'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

150
150
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

157
157
WK en knaltransfer hét grote doel voor STVV'er

STVV zit in een dipje. Het verloor vier van zijn laatste vijf matchen en dit weekend komt Club ...

55
55
Hoe Club Brugge de basisploeg van Taravel heeft gevormd

Jérémy Taravel is ondertussen twee maanden trainer van RSC Anderlecht. Hij probeerde ...

185
185
'AA Gent laat Belgisch voetbal op zijn grondvesten daveren'

Hier gaan we weer... AA Gent gaat twee juridische procedures starten tegen de Pro League. Het ...

339
339

Meer sportnieuws