Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 29!

45 stemmen
Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 29!

Het avontuur van de Belgische clubs in Europa zit er onherroepelijk op, tijd dus om alle aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 29 weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag beginnen we met de kelderkraker tussen Cercle Brugge en Waasland-Beveren. Onder leiding van nieuwe coach Yves Vanderhaeghe lijkt de Vereniging op de goede weg om zich te redden, al legt het wel nog altijd het slechtste thuisrapport van de hele competitie voor. Daarnaast pakte ook de hekkensluiter de voorbije weken een deugddoende vier op zes. Mede om die reden gokken wij op maar liefst een tiende nederlaag in eigen huis voor Groen-Zwart, wat dan 4,75x onze inzet oplevert.



Later op de dag neemt KV Kortrijk het op tegen Zulte Waregem. Een altijd beladen derby, dit keer met een kans op de play-offs als voornaamste inzet. De Kerels zijn alvast gewaarschuwd, want slechts twee ploegen – Club Brugge en KV Mechelen – pakken dit seizoen buitenshuis meer punten dan Essevee. Kortrijk moet het op eigen veld dan weer stellen met een stevige buis, met een schamele 14 op 39. Ook hier zetten wij ons geld dus in op een zege voor de bezoekers, ditmaal 3,50x onze inleg waard.

Op zondag géén Slag om Vlaanderen, maar wél de klassieker tussen Standard en Anderlecht. Twee teams die aan elkaar gewaagd zijn, ook wat het aantal gele kaarten betreft. Zo zitten de Rouches aan 46 kartonnen, tegenover twee stuks minder bij Paars-Wit. In een match waarin er aan passie normaal gezien geen gebrek mag zijn, en Mbaye Leye en Vincent Kompany hun troepen vast op scherp zullen stellen, verwachten wij dus een gelijk aantal kaarten. Goed voor een quotering van 4,20x onze bet.



Vervolgens is het de beurt aan Beerschot en Moeskroen, dat door de onderlinge confrontatie van haar rechtstreekse concurrenten een gouden zaak kan doen. Alleen moet het dan wel winnen op Het Kiel, geen sinecure voor het elftal met de slechtste balans op verplaatsing. Wij gaan er dan ook vanuit dat de Antwerpenaren de drie punten gewoon weer thuis houden, én daarbij tevens meer hoekschoppen afdwingen dan hun tegenstander. Met behulp van de Bet Builder brengt dat dan 3,50x onze inzet op.

Eindigen doen we op maandag met OH Leuven tegen Antwerp. De achtste in het klassement tegen het nummer twee, al verkeert geen van beide teams in beste vorm. Marc Brys en Frank Vercauteren rekenen dan ook vooral op hun jokers voorin, die naar de namen Thomas Henry en Didier Lamkel Zé luisteren. Die eerste scoorde sinds nieuwjaar zes keer in acht optredens, LZ7 zit aan vier stuks in zeven competitieduels. Als ze allebei raak treffen, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 5,30x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Essevee dat aan het langste eind trekt in het burenduel, Beerschot dat haar wil oplegt tegen Moeskroen en goals voor Henry en Lamkel Zé, samen goed voor bijna 65x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Wie zal de kraker tussen Standard en Anderlecht winnen?

Meest recent

Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

9
9
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

106
106
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

77
77
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

147
147
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

20
20
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

155
155
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

107
107
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

138
138
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

98
98
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

906
906
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

47
47
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

313
313
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

145
145
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

90
90
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

65
65
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

57
57
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

42
42
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

377
377
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

521
521
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

491
491
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

521
521
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

365
365
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

130
130
Bruno negeert opvallende naam: Anderlecht-exit na 162 matchen?

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Europa League. In ...

974
974
Chelsea hoort zéér zware straf na 74 overtredingen

Het Engelse voetbal staat in rep en roer. Topclub Chelsea kreeg een zware straf opgelegd nadat het ...

123
123

Meer sportnieuws