Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 29!

door
Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 29!

Het avontuur van de Belgische clubs in Europa zit er onherroepelijk op, tijd dus om alle aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 29 weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag beginnen we met de kelderkraker tussen Cercle Brugge en Waasland-Beveren. Onder leiding van nieuwe coach Yves Vanderhaeghe lijkt de Vereniging op de goede weg om zich te redden, al legt het wel nog altijd het slechtste thuisrapport van de hele competitie voor. Daarnaast pakte ook de hekkensluiter de voorbije weken een deugddoende vier op zes. Mede om die reden gokken wij op maar liefst een tiende nederlaag in eigen huis voor Groen-Zwart, wat dan 4,75x onze inzet oplevert.



Later op de dag neemt KV Kortrijk het op tegen Zulte Waregem. Een altijd beladen derby, dit keer met een kans op de play-offs als voornaamste inzet. De Kerels zijn alvast gewaarschuwd, want slechts twee ploegen – Club Brugge en KV Mechelen – pakken dit seizoen buitenshuis meer punten dan Essevee. Kortrijk moet het op eigen veld dan weer stellen met een stevige buis, met een schamele 14 op 39. Ook hier zetten wij ons geld dus in op een zege voor de bezoekers, ditmaal 3,50x onze inleg waard.

Op zondag géén Slag om Vlaanderen, maar wél de klassieker tussen Standard en Anderlecht. Twee teams die aan elkaar gewaagd zijn, ook wat het aantal gele kaarten betreft. Zo zitten de Rouches aan 46 kartonnen, tegenover twee stuks minder bij Paars-Wit. In een match waarin er aan passie normaal gezien geen gebrek mag zijn, en Mbaye Leye en Vincent Kompany hun troepen vast op scherp zullen stellen, verwachten wij dus een gelijk aantal kaarten. Goed voor een quotering van 4,20x onze bet.



Vervolgens is het de beurt aan Beerschot en Moeskroen, dat door de onderlinge confrontatie van haar rechtstreekse concurrenten een gouden zaak kan doen. Alleen moet het dan wel winnen op Het Kiel, geen sinecure voor het elftal met de slechtste balans op verplaatsing. Wij gaan er dan ook vanuit dat de Antwerpenaren de drie punten gewoon weer thuis houden, én daarbij tevens meer hoekschoppen afdwingen dan hun tegenstander. Met behulp van de Bet Builder brengt dat dan 3,50x onze inzet op.

Eindigen doen we op maandag met OH Leuven tegen Antwerp. De achtste in het klassement tegen het nummer twee, al verkeert geen van beide teams in beste vorm. Marc Brys en Frank Vercauteren rekenen dan ook vooral op hun jokers voorin, die naar de namen Thomas Henry en Didier Lamkel Zé luisteren. Die eerste scoorde sinds nieuwjaar zes keer in acht optredens, LZ7 zit aan vier stuks in zeven competitieduels. Als ze allebei raak treffen, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 5,30x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Essevee dat aan het langste eind trekt in het burenduel, Beerschot dat haar wil oplegt tegen Moeskroen en goals voor Henry en Lamkel Zé, samen goed voor bijna 65x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Wie zal de kraker tussen Standard en Anderlecht winnen?

Meest recent

'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

96
96
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

49
49
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

57
57
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

83
83
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

229
229
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

35
35
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

274
274
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

26
26
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

94
94
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

83
83
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

679
679
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

217
217
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

58
58
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

192
192
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

93
93
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

90
90
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

131
131
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

126
126
'Neymar verrast met plots transferplan'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

97
97
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

38
38
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

77
77
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

206
206
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

443
443
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

240
240

Meer sportnieuws