Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 29!

45
Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 29!

Het avontuur van de Belgische clubs in Europa zit er onherroepelijk op, tijd dus om alle aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 29 weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag beginnen we met de kelderkraker tussen Cercle Brugge en Waasland-Beveren. Onder leiding van nieuwe coach Yves Vanderhaeghe lijkt de Vereniging op de goede weg om zich te redden, al legt het wel nog altijd het slechtste thuisrapport van de hele competitie voor. Daarnaast pakte ook de hekkensluiter de voorbije weken een deugddoende vier op zes. Mede om die reden gokken wij op maar liefst een tiende nederlaag in eigen huis voor Groen-Zwart, wat dan 4,75x onze inzet oplevert.



Later op de dag neemt KV Kortrijk het op tegen Zulte Waregem. Een altijd beladen derby, dit keer met een kans op de play-offs als voornaamste inzet. De Kerels zijn alvast gewaarschuwd, want slechts twee ploegen – Club Brugge en KV Mechelen – pakken dit seizoen buitenshuis meer punten dan Essevee. Kortrijk moet het op eigen veld dan weer stellen met een stevige buis, met een schamele 14 op 39. Ook hier zetten wij ons geld dus in op een zege voor de bezoekers, ditmaal 3,50x onze inleg waard.

Op zondag géén Slag om Vlaanderen, maar wél de klassieker tussen Standard en Anderlecht. Twee teams die aan elkaar gewaagd zijn, ook wat het aantal gele kaarten betreft. Zo zitten de Rouches aan 46 kartonnen, tegenover twee stuks minder bij Paars-Wit. In een match waarin er aan passie normaal gezien geen gebrek mag zijn, en Mbaye Leye en Vincent Kompany hun troepen vast op scherp zullen stellen, verwachten wij dus een gelijk aantal kaarten. Goed voor een quotering van 4,20x onze bet.



Vervolgens is het de beurt aan Beerschot en Moeskroen, dat door de onderlinge confrontatie van haar rechtstreekse concurrenten een gouden zaak kan doen. Alleen moet het dan wel winnen op Het Kiel, geen sinecure voor het elftal met de slechtste balans op verplaatsing. Wij gaan er dan ook vanuit dat de Antwerpenaren de drie punten gewoon weer thuis houden, én daarbij tevens meer hoekschoppen afdwingen dan hun tegenstander. Met behulp van de Bet Builder brengt dat dan 3,50x onze inzet op.

Eindigen doen we op maandag met OH Leuven tegen Antwerp. De achtste in het klassement tegen het nummer twee, al verkeert geen van beide teams in beste vorm. Marc Brys en Frank Vercauteren rekenen dan ook vooral op hun jokers voorin, die naar de namen Thomas Henry en Didier Lamkel Zé luisteren. Die eerste scoorde sinds nieuwjaar zes keer in acht optredens, LZ7 zit aan vier stuks in zeven competitieduels. Als ze allebei raak treffen, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 5,30x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Essevee dat aan het langste eind trekt in het burenduel, Beerschot dat haar wil oplegt tegen Moeskroen en goals voor Henry en Lamkel Zé, samen goed voor bijna 65x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 8 bekend

Wie zal de kraker tussen Standard en Anderlecht winnen?

Meest recent

Benito Raman achter 'tralies': één iemand is grote schuldige

Benito Raman lijkt ondanks een moeilijke periode bij KV Mechelen nog altijd de nodige humor te ...

1
1
Van Bommel volgt Garcia: einde verhaal bij Rode Duivels?

Frankrijk bleek nog net een maatje te groot, maar met zeges tegen Italië en Turkije begon Mark ...

30
30
'Grote kuis Anderlecht: 7 meubelstukken richting exit'

Bij zijn vuurdoop als sportief directeur van RSC Anderlecht pakte Antoine Sibierski meteen uit met ...

231
231
Burgess doet tranen rollen met één korte boodschap

Christian Burgess beleeft momenteel een periode om van te genieten. De verdediger is uitstekend ...

45
45
Club Brugge in blijde verwachting: goalgetter in aantocht

Club Brugge moet volgende zomer wellicht weer op zoek naar een nieuwe scherpschutter, want dat ...

114
114
Genk kondigt versterking aan: oude bekende Thorup tekent

KRC Genk moet na de interlandbreak uit een ander vaatje zien te tappen, want met een magere negen op ...

40
40
"Mijn hart gaat bloeden" Rik Verheye ziet pijnlijk scenario

Rik Verheye lijkt steeds meer op twee verschillende terreinen zijn droom na te jagen. Terwijl hij ...

64
64
Van Bommel voorspelt succes: “Een kwestie van tijd”

De Rode Duivels gingen met de billen bloot tegen Frankrijk namens de Nations League. België ...

30
30
Wittebroodsweken voorbij: druk op Mark van Bommel

Mark van Bommel werd na het WK aangesteld als de vervanger van Rudi Garcia. De Nederlander heeft ...

30
30
Boeckx vergelijkt met Rudi Garcia: “Bange wezels”

Na het WK werd Rudi Garcia ontslagen bij de Rode Duivels en Mark van Bommel werd aangesteld als de ...

52
52
Van Bommel beschimpt na zeperd: “Welke nationale trots?”

België staat in de Nations League-groepsfase op een derde plek. Na twee overwinningen en twee ...

77
77
Lat ligt hoog: ‘Fundamenteel voor toekomst Rode Duivels’

Er wordt niet enkel naar de Rode Duivels gekeken, maar ook de Jonge Duivels staan voor een ...

27
27
Teklak begrijpt niets van wissel Van Bommel: “Waarom?!”

Mark van Bommel startte tegen Frankrijk met een verrassende opstelling. Zo kreeg Maarten Vandevoordt ...

184
184
Oordeel over Rode Duivels: gouden raad voor Van Bommel

De eerste vier interlands voor Mark van Bommel zijn achter de rug. De Rode Duivels wonnen van ...

78
78
Degryse ziet keuzeflater: “We misten hem tegen Frankrijk”

Na de 4-1 nederlaag van de Rode Duivels tegen Frankrijk vellen de analisten hun oordeel over de ...

259
259
KAA Gent grijpt in na zure interlandsoap en blessure Vergara

KAA Gent zit met de handen in het haar. Josué Vergara viel tijdens de interlandbreak ...

90
90
Waalse komiek kleineert Vanaken: “Mobiliteit van parkeermeter”

De Rode Duivels gingen roemloos onderuit tegen Frankrijk in de Nations League. Dodi Lukebakio zette ...

312
312
Vandenbempt trekt grote ogen bij Duivels: “Serieuze kloof”

De Rode Duivels gingen met de billen bloot in het Stade de France. Frankrijk zette een achterstand ...

157
157
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en KAA Gent strijden, Club vreest’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

276
276
Rode Duivels lopen mis: toptalent verklaart opvallende keuze

De afgelopen jaren zagen de Rode Duivels heel wat talenten voor een ander land kiezen. Vincent ...

122
122
Van Bommel lyrisch over Rode Duivel: “Veel beter dan ik”

De Rode Duivels gingen met 4-1 onderuit tegen Frankrijk. Na twee nederlagen tegen de Zinedine Zidane ...

208
208
Ongezien: racisme, spugen en vechtpartij in Nations League

Er werden niet enkel Nations League-wedstrijd afgewerkt in Europa, maar ook namens de Concacaf. ...

49
49
Keuzes Van Bommel bij Rode Duivels ferm in vraag gesteld

Mark van Bommel heeft zijn vuurdoop bij de Rode Duivels achter de rug. De bondscoach pakte een zes ...

562
562
Turken maken Montella af: enorme ontslagvergoeding

Turkije staat laatste in Groep 1 van Divisie A van de Nations League. Met nul punten lijkt ...

208
208
Lukebakio zucht en briest na Franse pandoering

De Rode Duivels eindigden het eerste interlandblok onder Mark van Bommel met zes punten uit vier ...

71
71

Meer sportnieuws