'Club Brugge kan opgelucht ademhalen over Dost'

door
'Club Brugge kan opgelucht ademhalen over Dost'

Na Antwerp moest donderdag ook Club Brugge het Europese toneel verlaten. In eigen huis tegen Dynamo Kiev bleken de vele coronagevallen toch teveel van het goede, waardoor de Oekraïners met 0-1 aan het langste eind trokken en doorstootten naar de 1/8 finale van de Europa League.


Een flinke domper voor Blauw-Zwart, al houdt het slechte nieuws niet op bij de uitschakeling alleen. Zo viel Bas Dost een tiental minuten na de pauze uit met een hamstringblessure. Het wordt dan ook bang afwachten wat het verdict zal zijn, wat toch serieus kan tegenvallen. Indien de schade niet al te erg is, zou de afwezigheid van de spits zich beperken tot enkele dagen. In het geval van een flinke verrekking kan die termijn echter oplopen tot een zestal weken of zelfs nog veel erger. Hout vasthouden dus in Westkapelle.

UPDATE 27/02

Bas Dost viel tegen Dynamo Kiev uit met een hamstringblessure. Tot op heden is er nog geen informatie over de ernst van de blessure, maar Het Laatste Nieuws ving bij bronnen binnen Club Brugge op dat de eerste geluiden positief zijn. De blessure zou meevallen, maar uiteraard is Dost een tijdje uit. Mogelijk heeft hij slechts een verrekking. De kans is zeer groot dat hij de bekermatch tegen Standard niet zal halen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

Is Dost onmisbaar voor Club?

Meest recent

Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

10
10
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

17
17
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

44
44
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

84
84
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

205
205
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

111
111
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

134
134
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

204
204
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

296
296
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

32
32
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

92
92
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

251
251
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

265
265
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

187
187
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

97
97
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

303
303
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

258
258
‘Onyedika sleurt Club Brugge in pure transfernachtmerrie’

Club Brugge zit muurvast in het Onyedika-dossier: hij wil hogerop, maar Frankfurt twijfelt. De ...

324
324
Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

116
116
Hasi verklapt: "Dat moest mét Dolberg gebeuren"

Besnik Hasi was een opgeluchte trainer na het duel tegen KV Mechelen. RSC Anderlecht won verdiend ...

343
343
Fink ziet weelde bij KRC Genk: "Positief voor mij"

KRC Genk speelt zondag tegen KVC Westerlo. Na twee draws op rij willen de Limburgers weer aanknopen ...

129
129
Hayen: "Hij kan zeker geen 90 minuten spelen tegen Barça"

Club Brugge won met 2-1 van FCV Dender. Nicky Hayen was niet helemaal tevreden over de prestatie van ...

186
186
Stunt Anderlecht in januari met terugkeer ex-jeugdproduct?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak op de transfermarkt. Na een mislukte zomermercato moeten ...

474
474
Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

228
228
Bertaccini gaat door stof na boze reactie bij wissel

Anderlecht heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt. De zege tegen KV Mechelen zorgde er niet ...

381
381

Meer sportnieuws