'Clement overweegt debutant als vervanger Dost'

door
'Clement overweegt debutant als vervanger Dost'

Lang tijd om stil te staan bij de uitschakeling in de Europa League is er niet, want zondag moet Club Brugge op bezoek bij AA Gent alweer vol aan de bak. De vraag is op wie Philippe Clement, die zelf al dan niet zijn terugkeer op de bank, dan een beroep kan doen.


Zo staan er vrijdag uiteraard weer nieuwe coronatesten op het programma, die moeten uitwijzen of het besmette zestal Noa Lang, Hans Vanaken, Charles De Ketelaere, Mats Rits, Stefano Denswil en Matej Mitrovic weer klaar zijn voor de dienst. Al wacht de landskampioen natuurlijk tevens in spanning af of er geen nieuwe positieve gevallen opduiken. In dat geval kan de partij tegen de Buffalo's mogelijk nog uitgesteld worden. Hoe dan ook moet Blauw-Zwart het wellicht zonder Bas Dost stellen, rond wiens hamstringblessure voorlopig evenmin meer uitleg werd verschaft.

Zijn plaats wordt dan vermoedelijk weer ingenomen door vaste doublure Youssouph Badji, al bestaat er misschien wel een kans dat we een debutant aan het werk te zien krijgen. De 19-jarige Daniel Pérez, in januari overgevlogen vanuit zijn thuisland Venezuela, zit namelijk voor de tweede week niet op rij bij Club NXT. Vorig weekend mocht de spits, die na amper vier minuten al scoorde bij zijn eerste optreden in 1B, al 90 minuten op de bank zitten bij de grote jongens. Wie weet mag hij bij afwezigheid van Dost dit keer ook eens rekenen op speelminuten, zij het dan allicht als invaller.

LEES OOK: 'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Zou u Pérez minuten gunnen in Gent?

Meest recent

Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

7
7
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

102
102
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

306
306
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

178
178
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

203
203
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

266
266
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

88
88
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

660
660
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

332
332
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

262
262
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

334
334
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

233
233
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

403
403
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

374
374
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

129
129
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

506
506
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

229
229
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

432
432
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

399
399
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

301
301
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

227
227
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

317
317

Meer sportnieuws