'Chelsea maakt weg én miljoenen vrij voor schoktransfer'

door
'Chelsea maakt weg én miljoenen vrij voor schoktransfer'

Na zijn recente prestaties in de Champions League rolt de naam van Erling Haaland weer vlot over de tongen in de geruchtenmolen. Zijn zaakwaarnemer Mino Raiola zou het 20-jarig goudhaantje komende zomer dan ook graag zien vertrekken bij Borussia Dortmund, momenteel pas zesde in de Bundesliga. Zelf wil de Duitse topclub daar echter niet van weten.


"Haaland kan, wil en zal niet van club veranderen", ging directeur Michael Zorc immers in het verweer tegen Raiola. "Hij heeft nog een contract tot 2024 en ik kan alleen maar zeggen dat hij is opgenomen in onze plannen. Ik heb ook niet het gevoel dat hij zich niet comfortabel voelt bij Dortmund, integendeel zelfs", klinkt het verder nog over de Noorse wonderboy. Die was in 43 wedstrijden bij de werkgever van Thorgan Hazard, Axel Witsel en Thorgan Hazard tot dusver goed voor eventueel doelpunten en evenveel assists.

UPDATE 26/02
De waarschuwing van Zorc is blijkbaar in dovemansoren gevallen, want volgens The Athletic wil Chelsea nog altijd doordrukken voor Haaland. Meer zelfs: het medium meent dat de Londenaren van plan zijn om Tammy Abraham te verkopen en zo de weg helemaal vrij te maken voor de goalgetter.

Hij staat bij Roman Abramovich, de steenrijke eigenaar van The Blues, dan ook met stip op een als voornaamste transfertarget. Dat bericht wordt in Duitsland bevestigd door BILD, waar wordt gesteld dat Thomas Tuchel groen licht kreeg om Haaland weg te lokken bij zijn voormalige werkgever.

LEES OOK: Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Denkt u dat Haaland goed zou passen bij Chelsea?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

2
2
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

4
4
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

27
27
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

16
16
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

115
115
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

14
14
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

90
90
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

159
159
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

37
37
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

98
98
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

194
194
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

81
81
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

52
52
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

133
133
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

282
282
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

267
267
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

186
186
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

481
481
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

226
226
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

171
171
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

245
245
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

361
361
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

330
330

Meer sportnieuws