'Club Brugge houdt hart vast na eerste prognoses Dost'

door
'Club Brugge houdt hart vast na eerste prognoses Dost'

Na Antwerp moest donderdag ook Club Brugge het Europese toneel verlaten. In eigen huis tegen Dynamo Kiev bleken de vele coronagevallen toch teveel van het goede, waardoor de Oekraïners met 0-1 aan het langste eind trokken en doorstootten naar de 1/8 finale van de Europa League.


Een flinke domper voor Blauw-Zwart, al houdt het slechte nieuws niet op bij de uitschakeling alleen. Zo viel Bas Dost een tiental minuten na de pauze uit met een hamstringblessure. Het wordt dan ook bang afwachten wat het verdict zal zijn, wat toch serieus kan tegenvallen. Indien de schade niet al te erg is, zou de afwezigheid van de spits zich beperken tot enkele dagen. In het geval van een flinke verrekking kan die termijn echter oplopen tot een zestal weken of zelfs nog veel erger. Hout vasthouden dus in Westkapelle.

UPDATE 16u38
Op officieel nieuws vanuit het Brugse kamp blijft het voorlopig wachten, maar de eerste voorspellingen klinken alvast onheilspellend voor de 31-jarige Nederlander. Zo stelt zowel Het Laatste Nieuws als het Algemeen Dagblad dat Club en Dost moeten vrezen voor een spierscheur. In dat geval kan Philippe Clement mogelijk een tijdje geen beroep doen op zijn goalgetter, die volgens HLN "mogelijk een wekenlange inactiviteit" te wachten staat. En dat met opnieuw een aantal cruciale matchen in het vooruitzicht. Bang afwachten dus of de uiteindelijke prognose hetzelfde luidt.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Denkt u dat Dost een tijdje aan de kant zal staan?

Meest recent

'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

26
26
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

111
111
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

172
172
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

14
14
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

151
151
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

113
113
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

162
162
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

105
105
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

252
252
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

396
396
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

119
119
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

76
76
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

48
48
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

59
59
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

212
212
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1334
1334
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

267
267
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

132
132
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

145
145
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

45
45
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

235
235
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

363
363
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

260
260
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

432
432

Meer sportnieuws