'Club Brugge houdt hart vast na eerste prognoses Dost'

734 stemmen
'Club Brugge houdt hart vast na eerste prognoses Dost'

Na Antwerp moest donderdag ook Club Brugge het Europese toneel verlaten. In eigen huis tegen Dynamo Kiev bleken de vele coronagevallen toch teveel van het goede, waardoor de Oekraïners met 0-1 aan het langste eind trokken en doorstootten naar de 1/8 finale van de Europa League.


Een flinke domper voor Blauw-Zwart, al houdt het slechte nieuws niet op bij de uitschakeling alleen. Zo viel Bas Dost een tiental minuten na de pauze uit met een hamstringblessure. Het wordt dan ook bang afwachten wat het verdict zal zijn, wat toch serieus kan tegenvallen. Indien de schade niet al te erg is, zou de afwezigheid van de spits zich beperken tot enkele dagen. In het geval van een flinke verrekking kan die termijn echter oplopen tot een zestal weken of zelfs nog veel erger. Hout vasthouden dus in Westkapelle.

UPDATE 16u38
Op officieel nieuws vanuit het Brugse kamp blijft het voorlopig wachten, maar de eerste voorspellingen klinken alvast onheilspellend voor de 31-jarige Nederlander. Zo stelt zowel Het Laatste Nieuws als het Algemeen Dagblad dat Club en Dost moeten vrezen voor een spierscheur. In dat geval kan Philippe Clement mogelijk een tijdje geen beroep doen op zijn goalgetter, die volgens HLN "mogelijk een wekenlange inactiviteit" te wachten staat. En dat met opnieuw een aantal cruciale matchen in het vooruitzicht. Bang afwachten dus of de uiteindelijke prognose hetzelfde luidt.

LEES OOK: Europese tickets: waarom STVV en co meevieren met Union

Denkt u dat Dost een tijdje aan de kant zal staan?

Meest recent

'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

29
29
Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

94
94
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

200
200
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

106
106
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

55
55
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

313
313
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

170
170
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

213
213
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

80
80
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

155
155
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

308
308
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

171
171
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

165
165
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

214
214
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

807
807
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

171
171
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

640
640
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

604
604
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

389
389
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

271
271
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

236
236
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

83
83
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

286
286

Meer sportnieuws