'Losada heeft aanwinst uit de JPL beet'

450 stemmen
'Losada heeft aanwinst uit de JPL beet'

Midden januari nam Hernan Losada verrassend afscheid van Beerschot, midden in een seizoen waarin hij van de Ratten één van de revelaties van 1A gemaakt had. De 38-jarige Argentijn koos voor een lucratief avontuur in de Verenigde Staten, waar hij een contract tekende bij DC United. Als assistent haalde hij Nicolas Frutos weg bij Anderlecht en nu zou Losada opnieuw in de Jupiler Pro League willen shoppen. 

Hij zou namelijk een verdediger willen weghalen bij KV Kortrijk, want de Washington Post schrijft dat DC United aan het onderhandelen is met Brendan Hines-Ike. De gesprekken met de 26-jarige zouden al behoorlijk vergevorderd zijn. De kans lijkt dus groot dat de Amerikaan het Guldensporenstadion nog zal verlaten. 

Hines-Ike streek in de zomer van 2018 neer in Kortrijk. Hij was toen de duurste aankoop ooit van de Kerels, die 650.000 euro overmaakten aan Örebro. Maar Hines-Ike kon de hoge verwachtingen echter zelden helemaal inlossen en is intussen ook geen titularis meer. Hij kwam dit seizoen tot dusver slechts negen keer in actie. In totaal speelde hij voor KVK 53 matchen, waarin hij goed was voor één goal en drie assists.

UPDATE 26/02
Volgens Het Laatste Nieuws heeft Losada zijn gewenste aanwinst beet, want volgens hen zal Hines-Ike inderdaad de overstap naar DC United maken. KV Kortrijk zal de verdediger verhuren tot het einde van het kalenderjaar. De 26-jarige was in Kortrijk de voorbije maanden op het achterplan beland.

LEES OOK: Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Een verlies voor KV Kortrijk?

Meest recent

Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

0
0
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

89
89
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

51
51
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

81
81
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

141
141
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

28
28
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

110
110
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

388
388
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

185
185
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

179
179
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

124
124
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

84
84
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

407
407
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

324
324
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

140
140
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

126
126
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

23
23
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

124
124
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

536
536
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

337
337
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

218
218
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

200
200
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

70
70

Meer sportnieuws