'Losada heeft aanwinst uit de JPL beet'

door
'Losada heeft aanwinst uit de JPL beet'

Midden januari nam Hernan Losada verrassend afscheid van Beerschot, midden in een seizoen waarin hij van de Ratten één van de revelaties van 1A gemaakt had. De 38-jarige Argentijn koos voor een lucratief avontuur in de Verenigde Staten, waar hij een contract tekende bij DC United. Als assistent haalde hij Nicolas Frutos weg bij Anderlecht en nu zou Losada opnieuw in de Jupiler Pro League willen shoppen. 

Hij zou namelijk een verdediger willen weghalen bij KV Kortrijk, want de Washington Post schrijft dat DC United aan het onderhandelen is met Brendan Hines-Ike. De gesprekken met de 26-jarige zouden al behoorlijk vergevorderd zijn. De kans lijkt dus groot dat de Amerikaan het Guldensporenstadion nog zal verlaten. 

Hines-Ike streek in de zomer van 2018 neer in Kortrijk. Hij was toen de duurste aankoop ooit van de Kerels, die 650.000 euro overmaakten aan Örebro. Maar Hines-Ike kon de hoge verwachtingen echter zelden helemaal inlossen en is intussen ook geen titularis meer. Hij kwam dit seizoen tot dusver slechts negen keer in actie. In totaal speelde hij voor KVK 53 matchen, waarin hij goed was voor één goal en drie assists.

UPDATE 26/02
Volgens Het Laatste Nieuws heeft Losada zijn gewenste aanwinst beet, want volgens hen zal Hines-Ike inderdaad de overstap naar DC United maken. KV Kortrijk zal de verdediger verhuren tot het einde van het kalenderjaar. De 26-jarige was in Kortrijk de voorbije maanden op het achterplan beland.

LEES OOK: Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Een verlies voor KV Kortrijk?

Meest recent

'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

19
19
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

119
119
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

34
34
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

94
94
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

84
84
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

257
257
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

185
185
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

113
113
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

293
293
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

131
131
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

954
954
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

172
172
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

117
117
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

28
28
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

555
555
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

684
684
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

404
404
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

437
437
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

146
146
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

238
238
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

376
376
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

335
335
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

280
280
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

154
154

Meer sportnieuws