Mechele: "Je zag zonder hen dat er kwaliteitsverschil is"

298
Mechele:

Club Brugge koesterde goede hoop op Europese kwalificatie na de 1-1 in de heenmatch tegen Dynamo Kiev, maar ging er donderdagavond toch uit tegen de Oekraïners. Na een late goal van Buyalskyi gingen ze met 0-1 onderuit. De vele afwezigheden bleken toch iets te zwaar door te wegen. Na Vanaken, Lang en Rits zag Club voor de match ook nog eens De Ketelaere afhaken en tijdens de match viel ook Bas Dost nog uit.


De ontgoocheling was dan ook groot in het Brugse kamp, want het gevoel overheerste dat mét die vijf sleutelspelers op het middenveld en in de aanval ze wellicht wél doorgegaan waren. Al besefte bijvoorbeeld Brandon Mechele dat het zelfs zonder hen ook gekund had. Zo miste in de tweede helft bijvoorbeeld Youssouph Badji een grote kans op 1-0.

"De hele belangrijke spelers die voor creativiteit zorgen, waren er vandaag niet. De jongens die ze vervingen, deden wel hun best. Je ziet dat er een beetje kwaliteitsverschil is", erkent de verdediger op de website van Club. "Maar het ligt daar niet aan. We hadden voldoende kansen om zelf die goal te maken. Als je de 1-0 kon scoren, dan is het volgens mij boeken toe. Dan scoorden we misschien een tweede of een derde."

LEES OOK: Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Heeft Club de uitschakeling aan zichzelf te wijten?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

1
1
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

3
3
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

7
7
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

45
45
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

16
16
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

32
32
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

24
24
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

133
133
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

34
34
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

179
179
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

108
108
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

65
65
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

196
196
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

178
178
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

245
245
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

138
138
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

222
222
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

237
237
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

297
297
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

247
247
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

327
327
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

497
497
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

229
229

Meer sportnieuws