'Antwerp zet stappen richting eerste zomertransfer'

door
'Antwerp zet stappen richting eerste zomertransfer'

Antwerp hoop vanavond in Glasgow te stunten tegen Rangers, maar achter de schermen zijn Luciano D'Onofrio en co ook al bezig met de voorbereiding op volgend seizoen. Zo wordt nu al onderhandeld over de eerste zomertransfer.


Door de blessure van Jean Butez en de wisselvallige prestaties van Alireza Beiranvand, besloot de Great Old om in januari een extra doelman aan te trekken. Zo werd Ortwin De Wolf een half seizoen gehuurd van Eupen. En blijkbaar is het de bedoeling om het 23-jarige sluitstuk, die weliswaar nog geen onuitwisbare indruk naliet maar wel nog over een pak progressiemarge én een Belgisch paspoort beschikt, definitief aan te trekken.

Dat bevestigt Jordi Condom, sportieve baas bij de Panda's, tegenover L'Avenir. Indien het stamnummer één De Wolf definitief in huis haalt, is het wel nog maar de vraag wat er met Beiranvand zal gebeuren. Butez blijft per slot van rekening normaal gezien de vaste keuze tussen de palen. Een van de twee andere keepers zal zich dan dus moeten neerleggen bij een rol als derde doelman, of voor een vroegtijdig vertrek moeten opteren.

UPDATE 25/02
In gesprek met Het Nieuwsblad bevestigt De Wolf, die in Schotland mogelijk weer moet depanneren voor Beiranvand, dat beide clubs nog onderhandelen over een permanente overstap. Zelf laat de doelman alvast weten een langdurig verblijf op de Bosuil zeker te zien zitten. Hij hoopt dan ook dat het bestuur van Eupen zich schappelijk opstelt, maar gezien zijn aflopend contract in 2022 lijkt een hoge transfersom uit den boze. Antwerp mag zowel op persoonlijk als financieel vlak dus goede hoop koesteren dat de deal finaal wel rond zal geraken.

LEES OOK: Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

17
17
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

43
43
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

66
66
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

23
23
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

80
80
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

81
81
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

197
197
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

557
557
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

53
53
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

68
68
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

116
116
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

87
87
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

322
322
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

182
182
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

103
103
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

166
166
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

161
161
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

115
115
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

89
89
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

95
95
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

84
84
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

116
116
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

413
413
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

96
96
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

397
397

Meer sportnieuws