'Meubelstuk vertrekt bij Club Brugge, opvolger(s) al bepaald'

2870 stemmen
'Meubelstuk vertrekt bij Club Brugge, opvolger(s) al bepaald'

Geen vierde optreden voor Ethan Horvath dit seizoen, want Simon Mignolet kreeg alsnog groen licht voor het belangrijke duel tegen Dinamo Kiev. Hoewel de reservedoelman al meermaals bewees dat Philippe Clement op hem kan rekenen, lijkt hij dan ook bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge. Komende zomer loopt het contract van Horvath bij de landskampioen immers af.


Hoewel beide partijen duidelijk tevreden zijn over de intussen al vier jaar durende samenwerking, zijn er vandaag geen indicaties dat de 25-jarige Amerikaan zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis zal zetten. Onder meer met het oog op zijn stek bij het nationale elftal van de Verenigde Staten wil Horvath op dit moment in zijn carrière dan ook niet louter als doublure voor Mignolet fungeren, maar ergens wekelijks onder de lat staan. Bovendien staat ook Blauw-Zwart zelf mogelijk niet weigerachtig tegenover een vertrek van het meubelstuk, die tot dusver in totaal 63 keer in actie kwam in Jan Breydel. Met de jonge Nick Shinton (19) en Senne Lammens (18) heeft het bij Club NXT namelijk twee beloftevolle tieners in de wachtkamer zitten.

"Volgend seizoen is het de bedoeling dat een van hen de vaste tweede doelman wordt achter Simon Mignolet", klinkt het bij Het Nieuwsblad, dat verder bevestigt dat Horvath straks andere oorden opzoekt. In dat geval gaat Vincent Mannaert volgens de krant dus niet op zoek naar een ervaren back-up, maar wordt op de bank de kaart van de jeugd getrokken. Een enigszins riskante keuze, zo mocht pakweg Genk vorig seizoen reeds ondervinden. Na het uitvallen van Danny Vukovic wogen Maarten Vandevoordt en Gaëtan Coucke toen nog te licht, waarop in januari nog snel Thomas Didillon in huis werd gehaald. Allicht houdt Club haar ogen dus toch open voor een ervaren, liefst Belgische toevoeging aan het keepersensemble.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Club moet nog een ervaren back-up voor Mignolet aantrekken

Meest recent

‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

1
1
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

10
10
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

15
15
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

107
107
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

399
399
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

150
150
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

60
60
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

120
120
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

672
672
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

118
118
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

125
125
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

93
93
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

460
460
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

391
391
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

418
418
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

257
257
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

372
372
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

720
720
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

533
533
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

280
280
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

828
828
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

73
73
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

381
381

Meer sportnieuws