'Meubelstuk vertrekt bij Club Brugge, opvolger(s) al bepaald'

2870 stemmen
'Meubelstuk vertrekt bij Club Brugge, opvolger(s) al bepaald'

Geen vierde optreden voor Ethan Horvath dit seizoen, want Simon Mignolet kreeg alsnog groen licht voor het belangrijke duel tegen Dinamo Kiev. Hoewel de reservedoelman al meermaals bewees dat Philippe Clement op hem kan rekenen, lijkt hij dan ook bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge. Komende zomer loopt het contract van Horvath bij de landskampioen immers af.


Hoewel beide partijen duidelijk tevreden zijn over de intussen al vier jaar durende samenwerking, zijn er vandaag geen indicaties dat de 25-jarige Amerikaan zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis zal zetten. Onder meer met het oog op zijn stek bij het nationale elftal van de Verenigde Staten wil Horvath op dit moment in zijn carrière dan ook niet louter als doublure voor Mignolet fungeren, maar ergens wekelijks onder de lat staan. Bovendien staat ook Blauw-Zwart zelf mogelijk niet weigerachtig tegenover een vertrek van het meubelstuk, die tot dusver in totaal 63 keer in actie kwam in Jan Breydel. Met de jonge Nick Shinton (19) en Senne Lammens (18) heeft het bij Club NXT namelijk twee beloftevolle tieners in de wachtkamer zitten.

"Volgend seizoen is het de bedoeling dat een van hen de vaste tweede doelman wordt achter Simon Mignolet", klinkt het bij Het Nieuwsblad, dat verder bevestigt dat Horvath straks andere oorden opzoekt. In dat geval gaat Vincent Mannaert volgens de krant dus niet op zoek naar een ervaren back-up, maar wordt op de bank de kaart van de jeugd getrokken. Een enigszins riskante keuze, zo mocht pakweg Genk vorig seizoen reeds ondervinden. Na het uitvallen van Danny Vukovic wogen Maarten Vandevoordt en Gaëtan Coucke toen nog te licht, waarop in januari nog snel Thomas Didillon in huis werd gehaald. Allicht houdt Club haar ogen dus toch open voor een ervaren, liefst Belgische toevoeging aan het keepersensemble.

LEES OOK: Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Club moet nog een ervaren back-up voor Mignolet aantrekken

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

9
9
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

32
32
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

27
27
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

93
93
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

304
304
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

456
456
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

430
430
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

70
70
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

386
386
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

508
508
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

242
242
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

57
57
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

224
224
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

448
448
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

263
263
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

708
708
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

214
214
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

244
244
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

562
562
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

389
389
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

733
733
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

619
619
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

728
728
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179

Meer sportnieuws