'Meubelstuk vertrekt bij Club Brugge, opvolger(s) al bepaald'

2870 stemmen
'Meubelstuk vertrekt bij Club Brugge, opvolger(s) al bepaald'

Geen vierde optreden voor Ethan Horvath dit seizoen, want Simon Mignolet kreeg alsnog groen licht voor het belangrijke duel tegen Dinamo Kiev. Hoewel de reservedoelman al meermaals bewees dat Philippe Clement op hem kan rekenen, lijkt hij dan ook bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge. Komende zomer loopt het contract van Horvath bij de landskampioen immers af.


Hoewel beide partijen duidelijk tevreden zijn over de intussen al vier jaar durende samenwerking, zijn er vandaag geen indicaties dat de 25-jarige Amerikaan zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis zal zetten. Onder meer met het oog op zijn stek bij het nationale elftal van de Verenigde Staten wil Horvath op dit moment in zijn carrière dan ook niet louter als doublure voor Mignolet fungeren, maar ergens wekelijks onder de lat staan. Bovendien staat ook Blauw-Zwart zelf mogelijk niet weigerachtig tegenover een vertrek van het meubelstuk, die tot dusver in totaal 63 keer in actie kwam in Jan Breydel. Met de jonge Nick Shinton (19) en Senne Lammens (18) heeft het bij Club NXT namelijk twee beloftevolle tieners in de wachtkamer zitten.

"Volgend seizoen is het de bedoeling dat een van hen de vaste tweede doelman wordt achter Simon Mignolet", klinkt het bij Het Nieuwsblad, dat verder bevestigt dat Horvath straks andere oorden opzoekt. In dat geval gaat Vincent Mannaert volgens de krant dus niet op zoek naar een ervaren back-up, maar wordt op de bank de kaart van de jeugd getrokken. Een enigszins riskante keuze, zo mocht pakweg Genk vorig seizoen reeds ondervinden. Na het uitvallen van Danny Vukovic wogen Maarten Vandevoordt en Gaëtan Coucke toen nog te licht, waarop in januari nog snel Thomas Didillon in huis werd gehaald. Allicht houdt Club haar ogen dus toch open voor een ervaren, liefst Belgische toevoeging aan het keepersensemble.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Club moet nog een ervaren back-up voor Mignolet aantrekken

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

57
57
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

23
23
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

46
46
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

67
67
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

37
37
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

205
205
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

284
284
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

23
23
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

60
60
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

153
153
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

66
66
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

117
117
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

86
86
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

454
454
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

211
211
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

336
336
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

203
203
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

256
256
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

68
68
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

298
298
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

174
174
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

578
578
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

130
130
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

118
118
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

464
464
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

146
146

Meer sportnieuws