'Meubelstuk vertrekt bij Club Brugge, opvolger(s) al bepaald'

door
'Meubelstuk vertrekt bij Club Brugge, opvolger(s) al bepaald'

Geen vierde optreden voor Ethan Horvath dit seizoen, want Simon Mignolet kreeg alsnog groen licht voor het belangrijke duel tegen Dinamo Kiev. Hoewel de reservedoelman al meermaals bewees dat Philippe Clement op hem kan rekenen, lijkt hij dan ook bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge. Komende zomer loopt het contract van Horvath bij de landskampioen immers af.


Hoewel beide partijen duidelijk tevreden zijn over de intussen al vier jaar durende samenwerking, zijn er vandaag geen indicaties dat de 25-jarige Amerikaan zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis zal zetten. Onder meer met het oog op zijn stek bij het nationale elftal van de Verenigde Staten wil Horvath op dit moment in zijn carrière dan ook niet louter als doublure voor Mignolet fungeren, maar ergens wekelijks onder de lat staan. Bovendien staat ook Blauw-Zwart zelf mogelijk niet weigerachtig tegenover een vertrek van het meubelstuk, die tot dusver in totaal 63 keer in actie kwam in Jan Breydel. Met de jonge Nick Shinton (19) en Senne Lammens (18) heeft het bij Club NXT namelijk twee beloftevolle tieners in de wachtkamer zitten.

"Volgend seizoen is het de bedoeling dat een van hen de vaste tweede doelman wordt achter Simon Mignolet", klinkt het bij Het Nieuwsblad, dat verder bevestigt dat Horvath straks andere oorden opzoekt. In dat geval gaat Vincent Mannaert volgens de krant dus niet op zoek naar een ervaren back-up, maar wordt op de bank de kaart van de jeugd getrokken. Een enigszins riskante keuze, zo mocht pakweg Genk vorig seizoen reeds ondervinden. Na het uitvallen van Danny Vukovic wogen Maarten Vandevoordt en Gaëtan Coucke toen nog te licht, waarop in januari nog snel Thomas Didillon in huis werd gehaald. Allicht houdt Club haar ogen dus toch open voor een ervaren, liefst Belgische toevoeging aan het keepersensemble.

LEES OOK: Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Club moet nog een ervaren back-up voor Mignolet aantrekken

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

25
25
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

161
161
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

108
108
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

323
323
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

160
160
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

89
89
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

466
466
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

270
270
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

260
260
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

531
531
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

782
782
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

827
827
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

350
350
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

299
299
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

617
617
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

362
362
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

257
257
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

366
366
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

730
730
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

218
218
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

403
403

Meer sportnieuws