'Van Crombrugge & Anderlecht slikken dubbele transferdomper'

door
'Van Crombrugge & Anderlecht slikken dubbele transferdomper'

Door de blunder van Timon Wellenreuther tegen KV Kortrijk klinkt de roep om Hendrik Van Crombrugge weer net iets luider in het Lotto Park. Anderlecht hoopt de aanvoerder, op weg terug van een rugblessure, dan ook snel weer tussen de palen te verwelkomen. Per slot van rekening zouden het wel eens zijn laatste optredens voor Paars-Wit kunnen worden. Sinds hij zich vorig seizoen tot dé steunpilaar van de Brusselaars ontpopte, wordt Van Crombrugge immers geregeld gelinkt aan een transfer naar het buitenland.


Zelf lijkt de doelman daar ook oren naar te hebben, hoewel hij naar eigen zeggen evenmin zijn neus ophaalt voor een lang verblijf bij de recordkampioen. De eenmalige Rode Duivel brak tenslotte niet voor niks recent zijn contract open tot 2025. Toch valt het in de zoektocht naar financiële middelen niet uit te sluiten dat Anderlecht probeert te cashen op het verlengstuk van Vincent Kompany tussen de lijnen, die naar verluidt dan een slordige 10 miljoen moet opbrengen. Een ambitieuze doch misschien wel realistische vraagprijs, gezien de vergaande interesse uit onder meer Duitsland en Italië.

Het felst wordt Van Crombrugge echter gelinkt aan Ajax, dat in hem een mogelijke opvolger van André Onana ziet. Vorige zomer leek een deal zelfs in de maak, waarop Peter Verbeke polste bij Twente-doelman Joël Drommel als vervanger. In gesprek met Voetbal International, bij wie hij het bovenstaand verhaal bevestigde, solliciteert de Nederlander nu echter zélf naar de openstaande vacature in Amsterdam. "Ajax is een prachtige club, ik zou zeker niet weigeren. Ik kom ook uit die buurt en zou het zeker mooi vinden", klinkt het namelijk. Of hoe Drommel in één klap twéé transfers Anderlecht de neus kan doorboren.

LEES OOK: Boskamp breekt bij immense woede: "Het klopt niet!"

Denkt u dat Van Crombrugge na dit seizoen zal vertrekken?

Meest recent

Boskamp breekt bij immense woede: "Het klopt niet!"

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

1
1
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

13
13
Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

209
209
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

124
124
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

104
104
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

104
104
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

107
107
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

76
76
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

342
342
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

76
76
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

308
308
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

113
113
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

729
729
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

423
423
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

116
116
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

522
522
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

650
650
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

964
964
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

164
164
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

117
117
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

142
142
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

177
177
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

81
81

Meer sportnieuws