'Van Crombrugge & Anderlecht slikken dubbele transferdomper'

door
'Van Crombrugge & Anderlecht slikken dubbele transferdomper'

Door de blunder van Timon Wellenreuther tegen KV Kortrijk klinkt de roep om Hendrik Van Crombrugge weer net iets luider in het Lotto Park. Anderlecht hoopt de aanvoerder, op weg terug van een rugblessure, dan ook snel weer tussen de palen te verwelkomen. Per slot van rekening zouden het wel eens zijn laatste optredens voor Paars-Wit kunnen worden. Sinds hij zich vorig seizoen tot dé steunpilaar van de Brusselaars ontpopte, wordt Van Crombrugge immers geregeld gelinkt aan een transfer naar het buitenland.


Zelf lijkt de doelman daar ook oren naar te hebben, hoewel hij naar eigen zeggen evenmin zijn neus ophaalt voor een lang verblijf bij de recordkampioen. De eenmalige Rode Duivel brak tenslotte niet voor niks recent zijn contract open tot 2025. Toch valt het in de zoektocht naar financiële middelen niet uit te sluiten dat Anderlecht probeert te cashen op het verlengstuk van Vincent Kompany tussen de lijnen, die naar verluidt dan een slordige 10 miljoen moet opbrengen. Een ambitieuze doch misschien wel realistische vraagprijs, gezien de vergaande interesse uit onder meer Duitsland en Italië.

Het felst wordt Van Crombrugge echter gelinkt aan Ajax, dat in hem een mogelijke opvolger van André Onana ziet. Vorige zomer leek een deal zelfs in de maak, waarop Peter Verbeke polste bij Twente-doelman Joël Drommel als vervanger. In gesprek met Voetbal International, bij wie hij het bovenstaand verhaal bevestigde, solliciteert de Nederlander nu echter zélf naar de openstaande vacature in Amsterdam. "Ajax is een prachtige club, ik zou zeker niet weigeren. Ik kom ook uit die buurt en zou het zeker mooi vinden", klinkt het namelijk. Of hoe Drommel in één klap twéé transfers Anderlecht de neus kan doorboren.

LEES OOK: Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Denkt u dat Van Crombrugge na dit seizoen zal vertrekken?

Meest recent

'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

0
0
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

14
14
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

127
127
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

44
44
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

100
100
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

99
99
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

89
89
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

265
265
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

108
108
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

488
488
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

166
166
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

168
168
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

194
194
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

123
123
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

278
278
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

196
196
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

238
238
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

354
354
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

250
250
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

424
424
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

177
177
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

191
191
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

116
116
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

255
255

Meer sportnieuws