'Van Crombrugge & Anderlecht slikken dubbele transferdomper'

553 stemmen
'Van Crombrugge & Anderlecht slikken dubbele transferdomper'

Door de blunder van Timon Wellenreuther tegen KV Kortrijk klinkt de roep om Hendrik Van Crombrugge weer net iets luider in het Lotto Park. Anderlecht hoopt de aanvoerder, op weg terug van een rugblessure, dan ook snel weer tussen de palen te verwelkomen. Per slot van rekening zouden het wel eens zijn laatste optredens voor Paars-Wit kunnen worden. Sinds hij zich vorig seizoen tot dé steunpilaar van de Brusselaars ontpopte, wordt Van Crombrugge immers geregeld gelinkt aan een transfer naar het buitenland.


Zelf lijkt de doelman daar ook oren naar te hebben, hoewel hij naar eigen zeggen evenmin zijn neus ophaalt voor een lang verblijf bij de recordkampioen. De eenmalige Rode Duivel brak tenslotte niet voor niks recent zijn contract open tot 2025. Toch valt het in de zoektocht naar financiële middelen niet uit te sluiten dat Anderlecht probeert te cashen op het verlengstuk van Vincent Kompany tussen de lijnen, die naar verluidt dan een slordige 10 miljoen moet opbrengen. Een ambitieuze doch misschien wel realistische vraagprijs, gezien de vergaande interesse uit onder meer Duitsland en Italië.

Het felst wordt Van Crombrugge echter gelinkt aan Ajax, dat in hem een mogelijke opvolger van André Onana ziet. Vorige zomer leek een deal zelfs in de maak, waarop Peter Verbeke polste bij Twente-doelman Joël Drommel als vervanger. In gesprek met Voetbal International, bij wie hij het bovenstaand verhaal bevestigde, solliciteert de Nederlander nu echter zélf naar de openstaande vacature in Amsterdam. "Ajax is een prachtige club, ik zou zeker niet weigeren. Ik kom ook uit die buurt en zou het zeker mooi vinden", klinkt het namelijk. Of hoe Drommel in één klap twéé transfers Anderlecht de neus kan doorboren.

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Denkt u dat Van Crombrugge na dit seizoen zal vertrekken?

Meest recent

Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

2
2
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

142
142
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

17
17
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

192
192
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

435
435
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

90
90
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

176
176
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

146
146
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

281
281
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

70
70
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

47
47
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

37
37
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

522
522
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

76
76
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

250
250
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

52
52
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

252
252
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

181
181
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

124
124
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

756
756
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

69
69
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

193
193
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

185
185
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1145
1145
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

758
758

Meer sportnieuws